רדיו DTM :מה אתם שומעים עכשיו 26/9/07

../images/Emo125.gif רדיו DTM :מה אתם שומעים עכשיו 26/9/07

מה מתנגן אצלכם ממש בדקות אלה? מוזמנים לפרסם ולהמליץ!!
פלייליסט הדרכים - רדיו DTM

just me155

New member
Lifehouse - Simon

כי אין שיר שמתאים לי יותר כרגע, ואני כבר שומעת אותו 100 פעם בלופים

Edgar Davids

New member
Geoff Byrd - Silver Plated

ולפניו Pet Shop Boys - Where the streets have no name Blue October - X Amount of words Balkan Beat Box - Digital Monkey כוורת - היא כל כך יפה :] במגוון סגנונות..

L e e e e e

New member
אם נדייק זהו הסינגל הרביעי

1. מוזר 2. קשה לי לא להתרגש 3. התיקון של חיי 4. ליפול והיה עוד סינגל שהיא הוציאה בגיל 16 בהפקה עצמית...

המפנק18

New member
המלצות שלי לשירים..

Bob Dylan - It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding) שיר של בוב דילן מהפרק האחרון של הסופרנוס, שיר באמת גדול! מילים ענקיות!! Cast - Live The Dream שיר ששמעתי באחת התוכניות בטלווזיה ומיד רצתי להוריד את השיר.. שיר מעולה Journey - Don't Stop Believing השיר שסוגר את הסופרנוס =( מן שיר אייטיז כזה.. שיר יפה! Porcupine Tree - Blackest Eyes שיר של השותף של אביב גפן ל-בלקפילד.. זאת הלהקה שלו.. אני פשוט התאהבתי בגלל התופים והגיטרות. Something Corporate - Konstantine אין לי מושג איך הגעתי אליו, אבל שיר מעולה!! אתם תאהבו אותו פה בפורום.. The Kinks - Living on a Thin Line עוד שיר מהסופרנוס, יכול להיות שאני מתרגש מהשירים האלה כי מתלווים אליהם רגעים בלתי נשכחים מהסופרנוס. אבל מה שכן, זה שיר מקסים!!! ועכשיו להמלצה העיקרית שלי. להקה שנקראת Tindersticks.. את השיר הראשון אומנם גיליתי מהסופרנוס אבל שמעתי שירים נוספים והם מעולים!! אני ממליץ על השירים: Dying Slowly והשיר מהסופרנוס - Tiny Tears

למעלה