רדיו DTM :מה אתם שומעים עכשיו 23/10

Akay4

New member
פלייליסט ישראלי מאמש...

יונתן רזאל ואביתר בנאי – ציון
דוד ד'אור – Kiss From A Rose
בעז בנאי - פריז בחורף
בועז שרעבי - בואי נדבר על זה
הפרויקט של עידן רייכל – הביתה, הלוך וחזור
דידי ארז – כל מבט (אקוסטי)
דניאל סלומון – איתך
דניאל סלומון - מישהו לרוץ איתו
הראל מויאל - באה אליי
שלומי שבן - אינטואיציה
מורן גמליאל - מקום בלילה (אקוסטי)

TomTal

New member
מיני פלייליסט שלי להיום

The Wombats-Lets Dance To Joy Division Blur-Parklife The Hives-Tick Tick Boom The Killers-When You Were Young Bloc Party-Positive Tension Kaiser Chiefs-Loves Not A Competition Oasis-Lord, Dont Slow Me Down Babyshambles-Delivery

galoosh33

New member
אחלה שירים

הרבה שירי רוק חדשים.. יש פה כמה טובים לחדש של אואסיס לא ממש התחברתי עד כה.....

ady18

Well-known member
שני שירים

שער הרחמים-מאיר בנאי אמונה עיוורת ברי סחרוף

yrutoo

New member
פלייליסט ישראלי מאולתר שלי..

יצא קיטשי משהו..
שלומי שבת - אבא אפרת גוש - תמיד כשאתה בא מורן גמליאל - הצבעים משתנים פבלו רוזנברג - נר על החלון מיקה קרני - מגדלור אוהד חיטמן - תגידי לו קרן פלס - אם אלה החיים שלמה ארצי - נצמדנו הפרוייקט של עידן רייכל - הביתה, הלוך חזור יזהר אשדות - בצילו של יום קיץ עמיר בניון - הכל עד לכאן מירי מסיקה - באה אליכם רמי קליינשטיין - אש מאיה אברהם - למה קובי אפללו - בא מן השתיקה כפיר אפשטיין - אמונה מטרופולין - חוזר אלי איה כורם - קליפה אוהד בן אבי - היום שלי בועז שרעבי - ולמרות ולסיום, כמובן עם כמה שזה לא קשור לפלייליסט אבל קשור להיום- מירי אלוני - שיר לשלום..

i D O 1 9 8 9

New member
כרגע

Bob dylan - Forever Young לפני זה Leonard Cohen - Tonight will be fine לפני זה Leonardd Choen - Like a bird on the wire לפני זה Elton john - Candle in the wind לפני זה David bowie - all the young dudesao

TomTal

New member
בא לי לעשות עוד פלייליסט חח

Mattafix-Living Darfur Arctic Monkeys-Teddy Picker Led Zeppelin-Whole Lotta Love Snow Patrol-Run Eminem-Stan Tupac-Ghetto Gospel Plain White Ts-Hey There Delilah Biffy Clyro-Machines Mark Ronson-Valerie

just nimi

New member
"אחת, שתיים, שלוש...

אני מנסה לספור מחדש" מטרופולין - אחת, שתיים, שלוש.

anush91

New member
Keith Urban- raining on sunday

ועוד כמה שירים שאני שומעת כרגע: Delta goodrem- Believe again (מתוך האלבום החדש והיפה שלה) Delta Goodrem- the guardian (גם מתוך החדש..שיר מדהים) Michael Buble- Lost - ראיתי בפינת החדשים..ואהבתי
James Blunt- I really want you שכבר חרשתי עליו מאז שהחדש שלו יצא.... לא נמאס, אחד היפים.

למעלה