פינת השיר היומי

../images/Emo125.gifפינת השיר היומי../images/Emo125.gif

את השיר היום בחר לנו danduni. השיר הוא...
פורטוגל 2004
שם השיר: Foi magia בביצוע: Sofia Vitória השיר לא זכה לעלות לגמר התחרות מצ"ב לינק לצפיה בשיר: http://www.youtube.com/watch?v=62p4WU3MpNc&search=eurovision%202004 מה דעתכם על השיר
הגיע לו לעלות לגמר לדעתכם

שיר ששוכחים אותו....

אפילו אם ממש רוצים לזכור בסוף הוא נעלם מהתודעה.... (בגלל שלקח לי כמה דקות להזכר) גם הקצב של השיר טיפה מיושן, מזכיר יותר את תחילת שנות ה-90 ..... ברור שלא הגיע לו לעלות לגמר...הוא לא בולט מספיק!!

שיר אדיר../images/Emo70.gif

בהתלחה ממש לא הערכתי אותו, מה גם שהקלים שלו עשה לי כאב ראש
אבל בלייב הייתה לזה הופעה מצויינת מה שגרם לי להתאהב בשיר.

python 4

New member
פוי מגיע! לה לה לה לה לה!../images/Emo99.gif

ועוד איזה פוי - אחד היציאות המעולות של פורטוגל אי פעם. שיר חמוד, קליל ומתוק. בדירוג של 2004 זה שלישי או רביעי, אחרי אלבניה ורומניה לפחות, אבל ללא ספק זה אחד השירים הטובים באותה שנה ואחד הטובים של פורטוגל אוור (ויש מעטים כאלה). וכמובן - הזמרת עם השם שהכי נשמע כמו קבוצת כדורסל ספרדית: סופיה ויטוררררררררריה!

Yoav Den Vilda

New member
משעמם נורא!

הזמרת מאוד יפה, וההופעה היתה יחסית טובה, אבל השיר באמת מעפאן.

danduni

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif

יש לה כזה קול עוצמתי, ואם הייתה לה הזדמנות בשיר להוכיח אותו יותר, אבל גם כשהיה את הידיים מאחוריה זה היה מדהים! הופעה מלוטשת ומדוייקת!

mikko1

New member
שיר חלש מאוד

שלא משאיר הרבה רושם אחרי שמיעה אחת. לא עלה לגמר בצדק.

Mega OhCHA

New member
מגעיל - מעצבן - משעמם - מיותר

פורטוגל ממשיכה במסורת הטובה של הזבל הממוצע שהם מענישים אותנו בכל שנה. (אבל יום אחד, יום אחד, הבלתי יאומן קרה השנה לפינלנד)

Shnozli

New member
אחד משירי האירוויזיון

הכי טובים בשנות ה- 2000!!! שיר כזה יפה, זמרת מדהימה, פשוט וווואווו הבעיה היתה שהשיר נבלע בין כל הזבל שהיה באותה שנה ולכן נפל (חוץ מזה שזו פורטוגל... ברור שאם זה היה שיר של מקדוניה או קרואטיה זה היה עולה בטוח עוד לפני שהינו שומעים אותו...) בכל אופן, השיר מדהים, הבעיה שקשה לזכור אותו ובייחוד בשנה כזאתי זבלית כמו 2004.

בחירה מעניינת דנדונידון!!!!

אחד מהשירים היותר טובים שפוטוגל שלחה לתחרות... עם זאת ישנן כמה הסתייגויות!!! 1. היכולות הווקאליות שלה מוטלות בספק... 2. השיר לא מספיק קליט למרות היותו קיצבי וסוחף... 3. הוא נבלע בין שאר השירים ולכן לא זכה לעלות לגמר.... בקיצור - יש בו משהו טוב ובאותה מידה משהו לא טוב.... איך פיצור אמר? פרווה!!! ואני הייתי מוסיף לפרווה +

וזה מה שעצוב....

כך נראה המיטב של המדינה הזו.... לו השיר הזה היה מתמודד מטעם שוודיה היית אומר גריעות לשמה!!!!!!

א ר י ק ל

New member
פורטוגל 03 ריטה גוורה, VISE NISAM T

VOGE השיר הכי טוב שלהם. מה שכן הוא מתעלה על שבדיה 03 למרות מיקומו הגבוה.

למעלה