candybox

New member
../images/Emo124.gif

חידושים והמצאות
כפי שכבר הסברתי, הפורום הזה קם פחות או יותר בגלל נסיבות חיים מסויימות: אני "אישה" נשואה לאיש קבע - אי לכך ובהתאם לזאת, נבחר השם של הפורום להיות "נשות אנשי קבע". בעקבות פניות (מפנים ומחוץ), בנוגע להיות שם הפורום 'מגביל' (במיוחד לגברים שחשו אי נוחות מסויימת), החלטנו לשנות קצת את שם הפורום החדש שלנו ל: :"זוגיות בשירות קבע" - שכן, הרעיון הכללי של הפורום הנו לשרת ולתמוך בבני/בנות זוגן/ם של משרתי/ות צבא הקבע, והייתי רוצה שכולם ירגישו מוזמנים לבקר ולהשאר. אז שוב, בהצלחה לנו

ומה עם זוגיות בשירות סדיר ../images/Emo35.gif

אומנם באוקטובר הקרוב הזוגיות שלנו תכנס לשירות קבע, אבל האם יש מקום גם לזוגות בשירות סדיר כאן

candybox

New member
../images/Emo13.gif

בהחלט - גם אנחנו התחלנו את הזוגיות שלנו בשירות סדיר.

new sol

New member
שרות הקבע הינו חלק משרות הסדיר

אולי התכוונת לשרות חובה.... זה אופרה אחרת גילאים ו"בעיות" אחרות לגמרי

נכון התכוונתי לשירות חובה.

במקרה שלנו הגילאים והבעיות זהות, כי בעלי שיחיה, עתודאי לקראת סיום שירות החובה.

new sol

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כאיש קבע העומד לפני פרישה אחרי 28 שנות שרות אני מברך אותך ואת הפורום על היוזמה הברוכה. אין ספק שהנושאות בנטל של בטחון המדינה הן הנשים(ולא בציניות) ללא תמיכתם האבסולוטית איש הקבע לא יכול היה לתפקד. בנוסף ידוע שלאנשי הקבע אין ועד ולא תמיד יש ייצוג הולם. בתקווה שהפורום יגלוש גם לתחום הזה וישמש שופר לבעיות ולבטים של אנשי הקבע מול המעסיקים(אוצר,בטחון) וכלל עם ישראל. בהצלחה

candybox

New member
ברוכות המצטרפות=]

בזמנכן החופשי - אשמח לשמוע קצת יותר:)

כל הכבוד על הרעיון!!!!!../images/Emo45.gif

וכמובן על היוזמה.גם אני נשואה לאיש קבע, למרות היותו מגיע כל יום הביתה, הכניסה שלו היא בערב ואני רוב היום נמצאת לבד עם הקטנה, (אני נשואה עוד מעט שנתיים ואמא לילדה בת חצי שנה).

candybox

New member
האמת היא...

שנכון לסוף חודש שעבר, בעלי נכנס לתפקיד חדש, כזה שבו הוא אמור להגיע כמעט כל לילה הביתה - וזה הרבה יותר קשה לי מכל התפקידים הקודמים... ברוכה המצטרפת

../images/Emo140.gifאפשר להצטרף ?

גם אני נשואה לאיש צבא, אמא לשלושה דרדסים חמודים ומתמודדת עם השאלות שהחים עם בן זוג קיים/נעדר מציבים. יש מקום בשבילי ? פנינה

candybox

New member
תמיד יש מקום ../images/Emo9.gif

וואי, אמא לשלושה... קבלי ח"ח... אני בדיוק משתגעת פה מהבייבי (המקסים שלי, לא לטעות, אהבת חיי) אבל GOD!

אמאל4

New member
ערב טוב וברכות על הפורום החדש.

אני נשואה לאיש קבע ואנחנו הורים ל-4. הפורום הזה הזה הוא יוזמה ברוכה עם כל הקשיים הכרוכים בהתמודדות יומיומית לבד!!! כל הכבוד!!!

שלום לכולם

לא רק שאני נשואה לאיש קבע, אלא שגם אני בקבע, בת 26, נשואה 3 שנים ואמא לשני זאטוטים בני שנה ותשע ובן חודשיים... קשה, קשה... ואם זה לא מספיק, אז אני מתחילה בעוד שבועיים תפקיד חדש.... בהצלחה לכולנו, וחג שמח!

מ ס ט י ק

New member
המון מזל טוב לפורום החדש!

בתור חיילת קבע חדשה (חצי שנה בקבע) אני רוצה להגיד לך כל הכבוד לך ולבעלך על הזוגיות! נורא קשה לשמור על קשר בצבא ובמיוחד בקבע...

קנדיייייייייייייייייייייייי

מזל טוב אחותי על פתיחת הפורום המון המון הצלחה

למעלה