McFlys best song!

The Other NS

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo79.gif../images/Emo252.gifMcFlys best song!../images/Emo252.gif

אז ככה, בפינה הזו אני אשים רשימה של שירים מאחד מארבעת האלבומים של מקפליי ואתן תצטרכו להצביע
או
על מנת להדיח שיר (
) או לתת לשיר חסינות (
) אחרי שיוחלט על 4 השירים הכי טובים של הבנים (אחד מכל אלבום) המשחק יחזור על עצמו בפעם האחרונה, וכך נגלה באמת איזה שיר הוא ה-שיר של מקפליי.
אזזז... Ready, set go !

The Other NS

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo79.gif../images/Emo252.gifומתחילים עםםםםם ....... ../images/Emo252.gif

Room on the 3rd Floor
Five Colours In Her Hair Obviously Room on the 3rd Floor That Girl Hypnotised Saturday Night Met This Girl She Left Me Down by the Lake Unsaid Things Surfer Babe Not Alone Broccoli Get Over You משחק נעים לכולם :)

MadBerry

New member
Room on the Third Floor ../images/Emo45.gif

Broccoli
- אני לא זוכרת אותו, אבל אני זוכרת שהוא טיפשי

ריהותם

New member
../images/Emo97.gifמצביעה!

Five Colours In Her Hair-השיר האהוב עליי עד צאת רדואקטיבהוא השיר הראשון שלהם ששמעתי.והוא מושלם!
Broccoli.כי זה שיר מטופש.ולא כ"כ כף לשמוע אותו. אני לא מכירה את Get Over You!הוא לא באלבום!הוא בי סייד? וכל הכבוד לך שפתחת את הפינה בזמן!קבלי חיבוק אוהב ממני!

The Other NS

New member
../images/Emo224.gif

חחחח אני לא באמת זוכרת אילו שירים יש באלבום, פשוט העתקתי את הרשימה מויקיפדיה
האמת ? הייתי בטוחה שאני הייתי צריכה לפתוח אתמול ושאני בדילאי של יום שלם

Adimenzer

New member
get over you הוא שיר מוסתר באלבום

כדי לשמוע אותו צריך להפעיל מחדש את 5 colours in her hair

../images/Emo109.gif../images/Emo31.gifSurfer Babe

Room on the 3rd Floor אוף אני ממש לא אוהבת תאלבום הזה..
ואני בקושי זוכרת את השירים האלה חח

Ruth Fletcher

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifNot alone אהוב ליבי הנצחי../images/Emo99.gif

met this girl לא מתה על השיר הזה :X

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gif../images/Emo99.gif*

ואוף . לא לחצתי על לשלוח תפוזבל! >< בכל מקרה - NOT ALONE
Saturday Night
פאק. זה ממש קשה, כי אני מתה על כל השירים באלבום הזה. >: כאילו במידה שווה כזאת. D:

Little Ray

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo248.gif

Obviously
Surfer Babe ברוקולי זה אחד השיריןם הכי חמודיזים שיש להם! אל תדיחו אותו. טיפשיטיפשי.. אבל נושי ^^

למעלה