עיני ים

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo65.gif

תתכוננו יש מגילה בדרך סורייייייייי עוד 11 ימים בת מצווה אההההההההההההההההההה {30.12} תאריך קדוש היום היתה אסיפת הורים והמקצוע אנגלית הוא זונעעעעעעע קיבלתי 99 ו89 והמורה המפגרת נתנת לי נכשל בא לי לתבוע אותה אהההההההההההההה היתיי בקניות ויצאתי עם מתנות בשווי 600 ויש לי ארבע מסיבות ולכל מסיבה בגדים ב300 {אל תחשיבו נעליים שעוד לא קניתי } כמה הוצאות על תאריך אחד אבל כיף קיבלת 50% הנחה על כל קנייה הבאה שלי ברשת אופיס דיפו וטויסאראס לכמה קניות שבא לי עד שיגמר הכרטיס שהטעינו לי 1100 יאלה חייבת לטוס בה ביייייייייייייייייייייייייייייייייי אם בא לכם לברך הברכות יתקבלו בברכה בה בייייייייייייייייייייייי מזל"ט לרונלע שחוגגת יום לפני לא יודעת בת כמה תהיה אבל מזל"ט מתה עליכם בה ביייייייייייייייייייייייייי כמה בייייייייייייייי מרוב שמחה בה ביייייייייייייייייייי

honey pie1

New member
יאאאאאאאאאאאאאאאא

איזההההההההההה יופיייייייייי שמחהההההההההההההההההההה בשבילךךךךךךךךךךךךךךךך מזלללללללללללללללללללל טובבבבבבבבבבבבבב בהההההההההההההההההבייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!324356341111111111

רונלע

New member
התחברי למסנ../images/Emo11.gif

ודברי איתי
אני לא מצליחה להשיג אותך כבר המון זמן

עיני ים

New member
סוריייי

חברה שלי הייתה איתי ליד המחשב וכתבה במקומי את ההמשך של ההודעה אני רק כתבתי שיש לי יום הולדת עוד 9 ימים ואני לא פאקצה

למעלה