נעליים לחתן

lsimon

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo53.gif נעליים לחתן../images/Emo35.gif

איפה מומלץ לקנות נעליים נוחות ויפות לחתן במחירים סבירים? ומה זה נחשב מחירים סבירים?(באיזור הצפון ו/או המרכז...)
תודה

inbal27

New member
אלדו../images/Emo91.gif

באלדו יש נעליים ממש יפות לגברים!!! המחירים לא ממש זולים (סביבות 400+) אבל שווה!! (החתן המיועד שלי קנה שם נעליים מקסימות
) בהצלחה

ShirYaki

New member
מצטרפת להמלצה

גם שלי קנה שם נעליים (לא למטרת חתונה) ומאוד נוח לו

*מור

New member
גם שלי קנה שם ולמרות שהנעל שהוא

קנה גם עלתה 400 יש המון זוגות אחרים שבמבצע של 30% הנחה.

שנהב1

New member
../images/Emo18.gif נעלי אלדו ../images/Emo128.gif

קניתי משם זוג נעליים בסוף חודש שעבר, נעלי עור שעשו רושם להיות איכותיות. בפעם הראשונה שנעלתי אותם התברר לי שאחלתי אותה בגדול - הנעלים מורידות צבע על הרגלים. מאוד לא נעים להסתובב בקיץ שבוע עם רגלים שחורות. האבסורוד הוא שבמחלקת שירות לקוחות החוצפנית שם אמרה לי "שנעל שמורידה צבע זה לא פגם" - נו באמת!!! אחרי טרטורים של טלפונים קבלתי זיכוי הם לא מסכימים להחזיר לי את הכסף. השבוע נפגשנו עם זוג חברים סיפרתי להם את המקרה והם אמרו לי שהבעל קנה שם זוג נעלים וכל פעם שהוא נועל אתם הגרבים שלו שחורות. בקיצור, נעלי אלדו
במחירים שהם לוקחים שיתחילו לספק גם איכות.

*מור

New member
אל תגזימי...זה לא שהסוליה

נקרעה תוך שבוע או שהנעל התפרקה....אז יורד צבע...ביג דיל...

שנהב1

New member
לא להגזים?! - הנעל צובעת את הרגל

בשחור וזה לא יורד, לא בסבון, לא עם אציטון ולא עם אלכהול. נראה איך היית מרגישה להסתובב ככה. וגם שנעלים יהרסו גרביים ע"י צביעתם לשחור גם זה לא בסדר. שיעמדו מאחורי המילה שלהם שהם אומרים "נעל סוג א´"

*מור

New member
לא יורד? אז מה את מסתובבת

עם רגליים שחורות מאז שלבשת אותן? מה אני אגיד לך.... אף אחד לא בא לריב איתך ואני משתתפת בצערך על צביעת רגליך והגרביים של המיועד. בכל אופן שנינו קונים באופן קבוע נעלים באלדו ולא נתקלנו בבעיה מאין זו....

אמיקה

New member
זה בכלל לא השאלה של צבע - זה

עניין של שירות.. כל אחת מבנות הפורום שששהתה קצת בארה"ב (נניח - בטוח יש עוד מקומות על הגלובוס ששירות זה עניין למקצוענים שם), יודעת שבשביל כל פיפס יעשו ללקוחה כבוד ויחליפו לה את הנעל.. אני מתוך עיקרון לא אלך למקומות שהשירות שלהם הוא כזה... תחשבו על זה

ShirYaki

New member
את יכולה לנעול אותן בבית עם גרביים

כאלה שכבר עבר זמנן, כל הצבע ירד על הגרב. האמת היא שתחום של נעלי נשים לא כ"כ הלך לי איתם אבל הנעליים של חברי ממש יפות וטובות.

עוד משהו בנוגע לאלדו ../images/Emo128.gif

שנינו (גיא ואני) קנינו נעליים באלדו, את אותו הדגם (לעבודה אני נועלת נעליים סגורות). אצלי הם מחזיקים מעמד יפה ואילו אצל גיא הסוליה התפוצצה אחרי כמה חודשים. וזה לא שהוא נועל אותם כל יום אם מתעלל בהם באופן מיוחד. בכל אופן, היה צורך בהרבה אסרטיביות ועקשנות בכדי לקבל את השרות שרצינו (תיקון הסוליה). אבל כמו שאמרתי- הנעליים שלי התנהגו יפה מאד ורק של גיא נפגמו. אז לשיקול דעתכם.

lsimon

New member
מק-../images/Emo78.gif אשמח לקבל תגובות נוספות.

ויום טוב.

קרןש

New member
נעליים לחתן רק שוביניון ../images/Emo45.gif

נוחות יפות איכות טובה וכפפה על הרגל. המחיר בערך 400+ ואתם יכולים למצוא בקניון רמת אביב.

איילתי

New member
אנחנו קנינו באלדו בקיריון

מאד מקווה שהכל יהיה בסדר, יש לי בת דודה שקונה המון המון זוגות נעליים באלדו ואף פעם לא התלוננה. נכון שזה מעצבן, אבל לפעמים גם בוולבו או במרצדס יש "פאק" ביצור... לא ככה?

הבעיה היא לא במוצר

אלא בשרות. נכון, תציד יכול להיות שהשהו השתבש. ככל שמשלמים יותר, מצפים שפחות דבירם ישתבשו. ואם קורה ומשהו קורה, נניח הסוליה פחות נבקעת לשניים אחרי 4 חודשים של נעילה, אז אני מצפה שבחנות כמו אלדו, ששילמנו לה בערך 400 ש"ח עבור הנעל, לפחות יתקנו את הסוליה. לא ביקשנו נעלים חדשות. ואם יש להם בעיה לתת שרות- אז שלא ימכרו סחורה זבל בעלות של סחורת יוקרה. אם אני הולכת לשוק ומשלמת עבור חולצה 10 ש"ח אין לי למי או למה לבוא בטענות אם החולצה יצאה מהכביסה בלי צורה בכלל. אבל אם אני משלמת 150 ש"ח, זה כבר סיפור אחר. שרות זה דבר אלמנטרי.

למעלה