סיכום שבועי

Yoolanda

New member
lol מלמלות

P-: ומזל"ט! ראי עצמך בוגרת למערכת חינוך קמצנית ומיושנת
(מותר להביע דעות פוליטיות בפורום לא
?) ואני בהחלט מאחלת לך שלא תצטרכי לראות מתמטיקה יותר

razybazy

New member
...

מהו שיר השבוע שלכן? "הכל מסביב בינוני.." מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? השלישייה שלי! איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? נסעתי לצפת עם חברים. מהו ציטוט השבוע שלכן? "TMI!!" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? אני חושבת שעזרתי למישהי. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? ניסיתי, לא הלך לי כ"כ. מאכל השבוע: סיני סכמו את השבוע ב4 מילים: היה כל-כך נחמד. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: יום רביעי. ולסיום, עוד שבועיים למנייייאק.

marinegirl16

New member
סיכום שבוע

מהו שיר השבוע שלכן? כנסיית השכל - תנו לי לשתות מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? התינוקת של השכנים הכיי חמודה בעולם!! איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? מסיבת סיום י"ב! מהו ציטוט השבוע שלכן? "אין לי כוח לישון..." האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? כן... מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שרקדתי במסיבת סיום! סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?לא מאכל השבוע: חביתה עם קטשופ סכמו את השבוע ב4 מילים:סוף כל סוף הסוף!! אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: יש הרבה

../images/Emo66.gif

מהו שיר השבוע שלכן?
נינט טייב - "יחפה" מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע?
עודדי איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?
ראיתי את הקוף ואכלתי סושי מהו ציטוט השבוע שלכן?
"את יכולה לדחוף גם 10 אצבעות ולהישאר בתולה!" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?
לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
ששרדתי אותו סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
לא תמונת השבוע:
השור תמיד מנצח מאכל השבוע:
סושי סכמו את השבוע ב4 מילים:
אם שותים לא נוהגים אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:
יום חמישי לקחתי חופש. וופי יהיי.

שומן הכי חמודדד

מהו שיר השבוע שלכן? הסודות מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? השמן!
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? השמן! מהו ציטוט השבוע שלכן? "קר קר בלילה חוץ מכשחם"נ(מי אמר שאני לא אזכור? וזה עוד לא הבוקר!!!) האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שאלה טובה סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?לא תמונת השבוע: בהזדמנות מאכל השבוע: שניצל של אמא :) סכמו את השבוע ב4 מילים: אחד הטובים לאחרונה! (שמן בזכותך...) אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: אפשר ארוע שאני מצפה לו השבוע? כן יופי היום :))))

Yoolanda

New member
"עד העונג הבא..."

מהו שיר השבוע שלכן? - העונג הבא / המכשפות
מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? - הדרוזי עם החיוך המטומטם אחרי הכאפה הטופחת שהבאתי לו! ראו סרטון ביוטיוב D: זו שרצה מצד לצד כל הסרטון זו תאומתי הפריקאצה, אני מצלמת :]
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? - הכירו לי את ונ
מהו ציטוט השבוע שלכן? - התאומה ביצאת השבוע : "אתם יודעים כמה סוכר יש בכוס של סוכר
? "
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? - Nope ^_^
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? - להלביש לדרוזי כאפה בלי לקבל בחזרה D:
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? - כן =]
תמונת השבוע: - זהירות *Poser*
מאכל השבוע : - סלט חסה
^^'
סכמו את השבוע בארבעה מילים - הלאה עד העונג הבא שאתן מצפות לו בשבוע הבא: - אה, לפגוש את ונ
? שבוע טוב

השבוע שלי לא יהיה יותר מעניין מזה.

מהו שיר השבוע שלכן? Skin - Trashed. מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? ליאור. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? לא היה כזה. מהו ציטוט השבוע שלכן? "I’m like a soldier with no cause to fight.." האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? ממש כלום. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא. אבל ידיד טוב שלי ניסה להפוך אותי לסטרייטית אתמול.
תמונת השבוע: נראה.. מאכל השבוע: לחם מטוגן? סכמו את השבוע ב4 מילים: רק להתנתק כבר מהכל. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: לא מצפה לכלום.

Yoolanda

New member
../images/Emo11.gif

אי אפשר לאכול יותר מדי לחם מטוגן! זה כמו שתמיד יהיה מקום לעוד צ'יפס אחד

בואי לא נשווה

בין צ'יפס ללחם מטוגן. בעיקר אם זה צ'יפס של מקדונלדס. לזה, תמיד יש מקום.

Yoolanda

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo23.gif

אבל שלא תעליבי את הFrench Toast בנוכחותי שוב הבנת
?

Wane

New member
עכשיו אני יודעת מה להכין כשאצא איתך לדייט! D:

למעלה