סיכום שבועי

יוווווו מיייי זאתתתתת שלאאא יודעתתתת

מי זאת
עדי אשכנזי
איך אפשר?!?!?!?!??!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!?!??!!!??!?! נכון, מירי?

f r e e h u g

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כפרה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DeathlessOne

New member
אבוי....../images/Emo70.gif

מהו שיר השבוע שלכן? Disillusion - Fall מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? לא יודעת....אף אחד, נראה לי. אולי רשנ"ט, כי היא באמת הייתה סנובע נחמדה
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? שאלה טובה. שום דבר. היה טקס סיום, הייתה הבגרות האחרונה (בביולוגיה
)...אלו לא דברים משמחים. אוח ביולוגיה
אבל היה כיף בפראג הקטנה ביום שבת, וגם קצת במפגש פורום ובלילה הלבן. מהו ציטוט השבוע שלכן? "מישהו אכל ארומה בכיסא שלי
" - מורן
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא נראה לי. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? משהו שכתבתי. יצא ממש יפה
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא. תמונת השבוע: ... מאכל השבוע: סלט עם ביצה קשה וגבינה מלוחה. סכמו את השבוע ב4 מילים: שבוע שמסכם וסוגר תקופה. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: הערב אצלי.

what name

New member
../images/Emo203.gifמבחינתי חמישי זה ממש אוטוטו

אני לא חיה כמו מלכה וממצה כל יום עד תומו
אני חיה ממבחן למבחן וחמישי זה ממש מעבר לפינה

DeathlessOne

New member
../images/Emo6.gif

השמרי לך, כל מבחן עלול להיות המבחן האחרון שתעשי
NOT. היית מתה

Red11

New member
סיכומון קטנטון!

מהו שיר השבוע שלכן? Don't dream it's over - Crowded House מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? ללי, שגילתה לי את נפלאות הטכנולוגיה ופתחה לי מסנג'ר. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? לא לי, לחברה ממש טובה שלי. זה נחשב? מהו ציטוט השבוע שלכן? "תפסיקי להרדם לי!!" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? דיברתי עם אמא על מה שמפריע לי סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא. תמונת השבוע: מאכל השבוע: קבב שאמא הכינה! 'סוף'.... סכמו את השבוע ב4 מילים: עבודה, עבודה ועוד עבודה אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: חתונה של חברים. בתקווה שתעבור מהר...

הסיכום שלי ../images/Emo13.gif

מהו שיר השבוע שלכן? Avril Lavigne - When You're Gone מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? עדידי
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? התעלפתי היום על הבוקר
זה טוב?חחח.. סתם, ההורים שלי נסעו היום ספונטי עד שבת.. אז עדי באה
מהו ציטוט השבוע שלכן? "הכל זה לטובה גם אם זה נראה עכשיו אחרת
" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שהתעלפתי ולא נלחצתי חחחחחחח סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא אבל סיפרתי עליה... תמונת השבוע: שיערררררררר מאכל השבוע: שניצל!!!!!!!! סכמו את השבוע ב4 מילים: הכל זה לטובה וזהו =) אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: ביום שבת ההופעה של סינרגיה ביבנהההה+אני אראה את הסתומה חחחח ואז ראשון שני אצל עדי ואז לחפש עבודההה ולברר מה עם אילתתתת
קיצר השבוע יהיה מעניין.

מאטפיקס

New member
סיכום

מהו שיר השבוע שלכן?
מקום בלילה- מורן גמיליאל מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע?
המפקד שלי שנותן לי אפטר, אחותי, וצ'ול שאני אוהבת
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?
הבת מצווה, בר מצווה אירוע מעצבן ברמות שאי אפשר לתאר
השכנים משפצים, והפועלים שלהם דפקו לי עם פטיש 49 ק"ג על הקיר המשותף שלנו..עד שלמעשה עשו בו חור, אשנב קטן למכירת כרטיסי הצצה לחדר שלי...אם יש משהו שאני שונאת זה שיפוצים
אעע, ורעש של מקדחה!
מהו ציטוט השבוע שלכן?
"יש לי את כל השירים שלכם על המחשב, אתם גדולים" (אני לסולן להקת שפתיים אתמול בבר מצווה, אין על שירים מרוקאים!) האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?
לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
יש, אבל זה אישי סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
כן תמונת השבוע:
אני ואחיין שלי בחתונה מאכל השבוע:
מופלטה סכמו את השבוע ב4 מילים:
רק שנהיה בריאים ושמחים
אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא
שבוע הבא, כמו תמיד.

הילוש152

New member
כמעט שבת שלום../images/Emo23.gif

מהו שיר השבוע שלכן? ריטה ורמי קלינשטיין- זמן,shakira-underneath your clothes
מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? גופי
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? ציון מעולה בפיזיקה.סיימתי את ה 2 מתכונות,ונשארה רק עוד בגרות אחת. מהו ציטוט השבוע שלכן? "את ילדה"
"לעיתים את לא קולטת שאני איתך,ואין אחרת.."
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? סוג של מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
הלכתי לעבודה והתמודדתי עם זה יפה,קניתי מאוורר!!!
קניתי את כל המתנות למתנה הגדולה לאחי!!!!!!!!!!!!
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא
תמונת השבוע: ===> אחי שהיה קטן,יש לו שבוע הבא יום הולדת וערכתי לו סרט במחשב עם מלא מלא תמונות,יצא מדהים. מאכל השבוע: סלט ופירה
סכמו את השבוע ב4 מילים: למה ב 4 מילים למה??? בא לי ביותר. אז ככה: חחחחחחחח סתם לא מתכוונת לחפור עכשיו,אבל בכל מקרה,בשביל מה נועד הסיכום אם לא?
הקיצר,השבוע התחיל לא משהו..קצת הייתי עצובה,דאגתי למפלס הכנרת קצת. לאט לאט הוא משתפר,זה גלגל ענק-וגם אם אני למטה צריך להחזיק מעמד ומתישהו אני אגיע להיות למעלה. [ציטוט מתוך ספר שקראתי השבוע לא זוכרת ת'שם..] הקיצר,הבטן שלי תפוסה,אני צ'ה לישון,ובא לי כבר *************************************** מצונזר במערכת.
אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: בגרות אחרונה לשנה הזאת!! #$%#^#@^@#^ והחזרה לשגרה..

Yoolanda

New member
יאו איזה חמוד אח שלך ../images/Emo99.gif

סחתיין על פיזיקה

הילוש152

New member
ברור שהוא חמוד ירש את זה ממני ../images/Emo13.gif

למרות שהוא יותר גדול כן? אבל זוהי עובדה שולית.

Yoolanda

New member
../images/Emo12.gif

ברור, חוקי הטבע הופכים שוליים כשמדובר בך

למעלה