זהירות!!!

מיצו

New member
../images/Emo124.gif ../images/Emo248.gif זהירות!!!

שני דברים לי אליכם: 1. המצלמה הקיימת (מולטינובה) על כביש 4, דרומה, בין מחלף חולות למחלף יבנה (יש דחליל - אמת - דחליל) התחילה לפעול אתמול. ראו הוזהרתם, במיוחד אחרי תקופה ארוכה שהיא לא היתה פעילה. צפו פגיעה. 2. ממידע (לא בדוק) שהגיע לידי, תשתית הגאטסו על כביש 1 נמצאת בתהליכי השלמה, כולל הצבת עמודים עצמם. אם יש מישהו שרוכב על כביש 1 לכל אורכו, אני מבקש, בידקו היטב בנקודות הידועות, האם כבר קיימת התשתית + עמודים. יש שתי אפשרויות: א' - התשתית מוקמת כרגיל (למרות הצהרת שר התחבורה), קיטור מלא קדימה. ב' - רק תשתית הדחלילים מוקמת, ללא הקמה של עמדות האמת בשלב הזה בגלל חוסר הוודאות עקב הצהרת השר. עזרתכם דרושה. קודם בבדיקה פיזית של העמדות, האם זה רק עמוד + קופסה סתם, והם ריקים בפנים? שנית, האם מדובר בסממן שמצביע על כך שזהו דחליל ולא עמדת אמת (למשל - אין ארון חשמל בסמוך, אין פסי דריכה חרוצים על הכביש וכו').
 

מיצו

New member
כביש 1 בין ענבה ללטרון

בשיאה של הישורת, בשני הכיוונים.
 

מיצו

New member
כביש 1 אזור שער הגיא

מערבה - אחרי ההתחברות של הכביש המוביל מבית שמש. מזרחה, בערך מול תחנת הדלק פז. הכל כמובן באמצע ישורות נאות בהן אין שום סיכוי לתאונה.
 

מיצו

New member
כביש 1 בין הראל לחמד

בשיאה של הירידה ממחלף הראל. זו הולכת לדפוק קופה.
 

מיצו

New member
כביש 1 אזור הקסטל

אחת מזרחה, בשיאן של הירידות. אם כבר, זו המצלמה ההגיונית היחידה בכל הפרוייקט הזה! אחת מערבה מיד לפני תחילת העליה היפה.
 

מיצו

New member
בסה"כ 9 מצלמות אמת + מספר בלתי ידוע של

דחלילים. המטרה: לברר האם העמדות שלכאורה כבר עומדות הן של מצלמות האמת, או של אלה שלא מופיעות בצילומים אלה, ולכן מן הסתם הן (כנראה) דחלילים.
 

34TK

New member
כביש 2 מצפון לדרום כ 50 מ' לפני גשר נ.אלכסנדר

עמוד עדיין אין אך ארון חשמל וסימונים בשוליים למיקום ה"פסים" יש.
 

mushdubi

New member
זה אומר שבשורה התחתונה צריך לרכוב שם 100

איזה באסה... אולי IEC ילווה לי את הטרקטורון שלו כדי לנסוע בשטח במקביל לכביש
 

מיצו

New member
זה אומר שצריך לרכוב שם 110, כיוון

שבעיתונות פורסם ששר התחבורה מעלה את המהירות המותרת על כביש 1 ל- 110 קמ"ש. שנית, אם אתה באמת רוצה להרביץ מהירות אסטרונומית של 127, כל מה שאתה צריך לעשות זה לדעת את מיקום המצלמות, להוריד בעדינות את הגז לפני המצלמה, לחלוף על פניה ב- 110-115, ואז להאיץ. עד המצלמה הבאה. שלב א', חבר'ה, הוא השלב הקל. יהיו מעט מצלמות, יהיה קל לזכור את כולן. אח"כ צפוי השטרונגול.
 

mushdubi

New member
ואז יש לך נסיעות שהן כל הזמן גז-ברקס,גז-ברקס

אה, בעצם כל הנסיעות הן כאלו...
 

holy crap man

New member
../images/Emo18.gif לא לרכב 110 עדיין

אמרו שהמהירויות ייכנסו לתוקפן רק לאחר החלפת התמרורים בכבישים. זה בטח ייקח כמה חודשים טובים. אגב, הבנתי שהמערכת יודעת לתת ממוצע של מהירות נסיעה. הפיצ'ר הזה יעבוד גם בארץ?
 

מיצו

New member
וזו המצלמה הקיימת (מולטינובה) לפני מחלף יבנה

מצפון לדרום. היא נמצאת בין 2 דחלילים לא פעילים, ובערך מול האנטנות של כפר הנגיד. נצפתה מפלישה במהירויות של 130, אבל אין אחריות שהיא לא עובדת במהירויות נמוכות יותר מזה.
 
למעלה