הכר את הפורום

../images/Emo124.gif../images/Emo125.gifהכר את הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

סבב 80
בפינה זו, שתתקיים מדי יום (בדרך כלל עושים פעם בשבוע אבל הפורום פה מפוצץ
), יתארח כל פעם אחד מחברי הפורום. תוכלו לשאול אותו שאלות כדי להכיר אותו טוב יותר! היום תתארח בפינה: חן-Chen010189 אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות והיא תענה לכם! השאלות מופנות אך ורק לחן! גם אתם עוד תתארחו בפינה הזאת! כל מי שרוצה להתארח בפינה זו אני ישרשר הודעה והוא יגיב שהוא רוצה להרשם והוא ירשם! חברי הפורום שכבר התארחו:
TetiBETTY
m o r o s h
yoooni
שרונוש 1234
שניצלונה
Dorushh 3
«° מסטולה°»
Shaaachar
g a l4
anat234
נוי לאב רון שחר
נעה של ה י ם
lnabr789
רונושי
חנוש לאב טלי שרון
KeReN 0R
einbal13
inbal321
שרוטה בראש 58
Cinderella r0ckefela
saritosh14
חולה על כפיר ורננה
מוג לא9 טליוש
elii1988
KiShKooSh
SofyTofy
illy4
ShiReLuSh
צילי לנצח
oshriti123
חני 21
nitzan969
ShirUsh22
Nofar723
Libre Girl
j e n n y lopez
TipTip ה מ ק ו ר י ת
BEN ZIV
מתה על בן ודורין
ליר לאב תמיר
shirkan21
דנדוש המגנובה בעמ
ה י ל ו ל ה 13
אילנושית
האחיות בעמ
alona angel
mary17
Raz110
PirPir
adar cahlon
רחלי לאב טלי שרון
גלושש
sapirushhhhhhh
RaZiK4
בישגדא שליטה
JULI4561
תמרוש5
yaki123
moton
adialuf
סתיו לאב רון והדס
פ ר נ ק ש ט י י ן
אופירוש לאב טלי
Pink Punk
שירוש1989
L U Z I A
טלי שרון המוכשרת
דור האחת והיחידה
אורטלי לאב טלי
danit1234
שירן המהממת
שירווווווש
מאיוש לאב שירי מימון
דנה בלום המושלמת
דושה פושה מושה
j u s t i f i e d
מ ע י י ן 2

../images/Emo41.gifסדר המתארחים../images/Emo41.gif

ShahaRush סיו לאב אוהד אלישע הד17ש היחידה דניאלוש מזרחית בנשמה the queen zohar TheRedHeaded princssa sap sapir mika 95 קארינהההה Michlolit invisible fire שיוש האחת והיחידה מג לאב מלאני אנונה2 מרי15 מור121 מתה על המחיקנו ספ ספ המותק Aporulez ספירוושש CrAzY4uMJJ נעמה לאב טלי שרון תותי פרוטי3 Mr pop nofarre הכפיל של כפיר אליהו1991 כפרות שלי לירז 8492 yaelito SKY12345 t0mi דנדי לאב רון שחר גברת תרגעי 10טלוש ע נ ב ר 85 ברווש הנסיכה זיו בן שטרית דודי לאב טלי I lOvE cAkE yardensab ברוש 13 ortalx2000 Lilo the fairy בבות קרמיקה יובלוש123 שני לאב צאד מייקל מו YaelFromHell rivka155 hello1212 michalb19 צל של עכבר טלי לשלטון why oh why charmed Orly סטייקיה שישקבבית g3h Black Angel היחידה m o g b a l 5 שקד לאב טלי שרון edeneden1234 טלי שרון בעמ1 m o g b a l 5 s h a n s h u n a כל מי שרוצה להשתתף גם שיגיב לפה ואני ארשום אותו! אני רשמתי את כל מי שביקש

השאלות הקבועות שלי...../images/Emo87.gif

1- השחקן האהוב בטלנובלה? 2- השחקנית האהובה בטלנובלה? 3- זוג אהוב בטלנובלה? 4- סצינה שזכורה לך שאהבת במיוחד? לא קשור לטלנובלה בע"מ! 1- זמר אהוב 2- זמרת אהובה 3- להקה אהובה 4- תוכניות טלוויזיה אהובות 5- החלום שלך 6- תספרי על עצמך בכללי... 7- באיזה פורומים את עוד נמצאת?

chen010189

New member
../images/Emo9.gif

1- השחקן האהוב בטלנובלה?אורי אומנותי 2- השחקנית האהובה בטלנובלה?טלי שרון 3- זוג אהוב בטלנובלה?אני חייבת שניים
שון וניב, וכפיר ורננה
4- סצינה שזכורה לך שאהבת במיוחד?נשיקת שוניב
לא קשור לטלנובלה בע"מ! 1- זמר אהוב:אממ לא יודעת יש מלא.. 2- זמרת אהובה:ניקה, הטראנסים האלה ממכרים
3- להקה אהובה:שייגעצ 4- תוכניות טלוויזיה אהובות:פיק אפ, השמינייה 5- החלום שלך:להיות שחקנית
6- תספרי על עצמך בכללי...חח אין לי ממש מה, אני לומדת משחק ועיתונאות, אני בת 16.5 מחיפה, מכורה קשה לתותים, לשייגעצ לבלינק ולטראנסים של ניקה
7- באיזה פורומים את עוד נמצאת?פיק אפ, טלי שרון, יעל בר זוהר לפעמים, ועד עכשיו הייתי מנהלת בפורום הרשמי של שייגעצ

sapirushhhhhhh

New member
צ'נושששששששש../images/Emo99.gif

1. מה נשמע?? 2. מה קורה?? 3. מה הצבע האהוב עלייך? 4. איך את יותר אוהבת שקוראים לך צ'ן\חן\צ'צ'ניה
? 5. קיץ\חורף? 6. מי הזמר האהוב עלייך? 7. מי הזמרת האהובה עלייך? 8. הלהקה? ולסיום
9. אפשר ד"ש??
10. אפשר ילד??

chen010189

New member
sapirushhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ../images/Emo6.gif

1. מה נשמע??מעולה!! 2. מה קורה??חחחחחח כנ"ל
3. מה הצבע האהוב עלייך?סגול 4. איך את יותר אוהבת שקוראים לך צ'ן\חן\צ'צ'ניה?צ'ן(זכויות שמורות לשיר, כמובן©
)
5. קיץ\חורף?קיץ 6. מי הזמר האהוב עלייך?לא יודעת
יש מלא..
7. מי הזמרת האהובה עלייך?ניקה 8. הלהקה?שייגעצ ולסיום 9. אפשר ד"ש??ד"ש חם חם חם חם חם חם לsapirushhhhhhh
10. אפשר ילד??אפשר 2

mirushi16

New member
צ'ן3%$?#?%../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

1.התעשי לי ארגג?
2.את יודעת שאני סוגדת לך?
3.מי שולטת!?!?!מי?!?!?! 4."היא יותר מכוערת במציאות"?XD 5."כמה זה 4 כפול 4?" {מג שואלת את אורי אתמול XD} 6.אוהבת אותך?$?@#%@

chen010189

New member
מירו3%$?#?%../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

1.התעשי לי ארגג?הנה-->
ארגג
2.את יודעת שאני סוגדת לך?*סגידה* אני מתה עלייך!!
3.מי שולטת!?!?!מי?!?!?! אמא של אוהד אלישע 4."היא יותר מכוערת במציאות"?XD
וואי הזכרת לי משו עכשיו
5."כמה זה 4 כפול 4?" {מג שואלת את אורי אתמול XD} חח כן אני זוכרת שהיא שאלה
..אממ..שנייה תני לחשוב
6.אוהבת אותך?$?@#%@ וואי, אני מתה עלייך פשוט מתה

Nofar723

New member
צ'ןןןןן../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

שלושה דברים שתקחי לאי בודד? זמר אהוב? זמרת אהובה? תוכנית אהובה? "את לא נראית את שיפוד"...

chen010189

New member
חחחחח שיפוד

שלושה דברים שתקחי לאי בודד?MP3, שמיכה, נייר חחחחחח מאיפה אני יודעת
זמר אהוב?אין זמרת אהובה?ניקה תוכנית אהובה?השמינייה

KiShKooSh

New member
אמ...

תני דוגמא ל 3 דברים שהיית למען האנושות ו3 דברים שהיית עושה(או תעשי) למען עצמך

chen010189

New member
אממ

תני דוגמא ל 3 דברים שהיית למען האנושות 1) אני לא יודעת אם לזה התכוונת אבל--> תרומות זה הדבר היחיד שעשיתי עד היום (רק בכסף, דם אף פעם לא תרמתי, כי יש לי פוביה מדקירות של מחט) אממ.. 2) מוכנה לפעמים לעשות יותר מדיי בשביל לפתור סכסוך בין 2 אנשים, גם אם זה מלווה בצעקות וכאב(נפשי, או פיזי, אבל גם פה יש גבול, כבר קרה פעם אחת
) כלומר, הקרבה עצמית[?] כולל התאבדויות, אני "דוחפת" לפסיכולוג גם כשזה מלווה בריב ועצבים שגורמים לי לעצבות ובכי... וכבר קרה. אבל אם הבכי שלי שווה את זה שחברה לא תיגמור לעצמה את החיים, אז עד הסוף. דבר 3 אין, כי התרומות והסיבה ה2 הם הדברים שהכי יכלתי לעשות עכשיו, ואני בינתיים לא חושבת על עוד משהו אפשרי
ו3 דברים שהיית עושה(או תעשי) למען עצמך: גם פה אני מקווה שלזה התכוונת--> 1) זה משהו שאני עושה לפעמים, גורמת לעצמי "לסבול", מפספסת בכוונה הזדמנויות לדברים (לפעמים, לא תמיד
), כדי לפתח לעצמי את התכונה של הסלבנות.. זה משהו שאין לי והבנתי שחשוב שיהיה לי 2) למען האושר שלי אני מוותרת על דברים שאני מאוד אוהבת בשביל המשחק שזה החלום שלי, לפעמים אני צריכה לוותר על דברים שקשה לי לוותר עליהם. אבל כל מה שקשור למשחק, זה חלק מהאושר שלי. 3) למען החיים הבריאים שלי--> וזה עונה לחלק של ה"תעשי", ומקווה שאני אעמוד בזה.. זה התחיל כבר, בזה שפתרתי ריבים למינהם, ועכשיו אני נזהרת מריבים, גם עם ההורים, מנסה להדחיק מעצמי את התכונות של הקנאה והעצבים, שמתקשרים מאוד לבריאות שלי בזה שהן גורמות לי להיות חולה. וזה מקלקל לי את הבריאות

chen010189

New member
טוב האמת שזאת לא בדיוק הייתה סתם

דוגמא אלא משהו שבאמת עשיתי בעבר, רובם זה בעבר מאשר בהווה

למעלה