הודעה

o o z a

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo125.gifהודעה

היי לכולם, היום (רביעי) בשעה 22:00- רשת ג' תכנית מיוחדת על אלג'יר, הקלטות מיוחדות וכל מיני..... נתראה מחר

איזה פספוס...גם ככה הייתי תקועה

במסעדה מפגרת ...יש מצב שאפשר לראות את זה עדיין?

omerikooo

New member
ראית? רדיו שומעים לפי מה שאני יודע

היתה הקלטה מגיל 15, עוד בהרכב הראשון הראשון, הקלטה ביתית באיכות די ירודה של שיר בשם "עצבות" שנגנז כנראה. "שלום לך עצבות, ותודה שבאת." שיר עם מלודיה יפה כזו, שיר התבגרות
היה גם ביצוע של יוון על פסנתר, אחד הביצועים הכי אורגזמתיים ששמעתי. שמו עוד כל מיני דברים מ"מנועים קדימה" - "האדמה תפתח" (שפתח את השעה הזו), "מנועים קדימה", "בתוך הצינורות" (שסגר את השעה). שמו את "חפץ חיים" (תהילים) מתוך ההופעה עם האנדרלמוסית בים המלח + "מכתבים למיכלי" מאותה ההופעה - שפשוט אף פעם לא יימאס. שאול דיבר קצת, אמר שההופעה מחר תהיה Sold Out שרצוי מאוד להגיע מוקדם. הוסיף גם שההופעה מחר תהיה שעתיים וחצי
שזה בונוס אדיר. ושיהיו שירים ממנועים, נאמנות, שירים ישנים, ושירים חדשים שעוד לא יצאו. הקלטתי, אני בתקווה לעלות את זה כשאלמד איך
תבלו מחר ותעשו חיים. זו הפעם האחרונה לתקופה הקרובה שבאמת יהיה אפשר
פליקו.

moshit1

New member
ואוו!! שעתיים וחצי!

איזה באסט! תודה רבה לך על הסיכום

omerikooo

New member
ההופעה היום תשודר בשידור חי../images/Emo70.gif

בוואלה wow משעה 22:00... (כעיקרון ההופעה תתחיל ב23:00) פשוט תיכנסו בעשר לעמוד הראשי של וואלה www.walla.co.il אני בטוח שכבר יהיה כתוב שם משו. אבל שלא יימנע מכם להגיע היום, אין כמו הדבר האמיתי
תבלו.

bזוהר

New member
אגב ימנע להגיע

הרשו לי לשתף אותכם... הטקס הזה, שמציין את המעבר לתיכון, גורם לי להגיע לבארבי רק בסביבות 24:00. כנראה שישמרו לי כרטיסים בכניסה, אז כן יהיו לי כרטיסים, (למרות שבגלל שאני באה מאוחר זה לא בטוח יסתדר), אבל זה הרבה יותר ממאוד מבאס להגיע להופעה של אלג'יר ב24:00.
חייבת להוציא את זה על המקלדת: אאאאאאאאווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moshit1

New member
כבר כתוב על זה בוואלה ../images/Emo13.gif

ראיתי, איזה כיף... למרות שמי צריך את זה כשיש לו את הלייב
וזוהר- איזה באסה, אבל לפחות תוכלי להגיע, תחשבי שההופעה שעתיים וחצי- עוד תספיקי להיות בה!

bזוהר

New member
סופי, אני לא באה. ../images/Emo7.gif

חבל. רציתי להוכיח לך שאני לא פדופיל רוסי בן 50.
הממ, ממש בקיצור זה לא מסתדר עם הטקס המזוין הזה. תהנו לכם המון המון
ותמסרו ד"ש.

moshit1

New member
לא נורא....

אבל עדיין אנחנו לא מאמינים לך שאת לא פדופיל רוסי בן 50
. תצטרכי להוכיח לנו את זה עדיין.... תהני בטקס
תודה

moshit1

New member
בסוף לא ראית אותי \:

לא נורא, אני שמחה שבאת