תזכורת לכל המשפחה

עמיקםרז

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifתזכורת לכל המשפחה

להלן ההודעה של דורון שאני "מקפיץ" למעלה לאחר ששקעה: היי משפחה מורחבת להזכירכם, בתאריך 26.7.06 שעה 20:30 יש הצגה במתנ"ס נאות שושנים בחולון כולכם מגיעים ללא יוצא מהכלל. אנא העבירו אלי כמה אנשים מגיעים בדיוק כי יש מספר מקומות מוגבל התשלום הוא 20 שקלים(סימלי בלבד) לאדם לכיבוד והחזר הוצאות מינימלי לטעמי לא ראיתם הצגה כזו מעולם והחוויה היא פשוט מדהימה בואו כולכם מחכים לכם במתנ"ס כל החברים ממועדון אחים. דורון- אקים חולון

dagan50

New member
חובה להגיע!!

אחת ההצגות הטובות, המרגשות והמדהימות שראיתי. לשבת ולראות את החברה המדהימים האלה, שלחלקם שרפו את הבית לפני זמן קצר, לראות אותם מספרים על עצמם, מחשבותיהם והרגשות המציפים אותם, אי אפשר להסביר. חייבים לראות!! וכל הכבוד לבמאי/המדריך/האח הגדול והאבא של כולם - חיים טל!!

חזרתי עכשיו מההצגה..היה מ ד ה י ם !

היה פשוט מדהים מדהים מדהים !!! אין לי מילים לתאר את עוצמת החוויה... מרגש, מצחיק, וכל כך מהחיים... אין לי מילים לשחקנים המקסימים, ששיחקו בצורה כל כך מדהימה, הצחיקו, ריגשו, זכרו כמויות אדירות של טקסט בע"פ... וכמובן לבמאי ההצגה.... ולך דורון - המון המון תודה על חוויה כל כך מיוחדת ומהנה !!!
יונת

מיריאל1

New member
איזה בעסה, ממש רציתי לבוא../images/Emo10.gif

לצערי לא היה לי טרמפ. החבר'ה כאן לא יכלו, כל אחד מסיבותיו שלו. שמחה שנהנתם, מקווה שתיהיה לי הזדמנות לראות את ההצגה הזו. נשיקות מירי

רצינו להגיע אבל לא הצלחנו

יעלה שלנו היום נפלה וחטפה מכה בראש חששנו להשאירה עם בייביסיטר אני מקווה שתהייה עוד הזדמנות

היא בסדר

אנחנו ההרוסים המתוקונת הזאת אמיצה וחזקה יש לה רמזור גדול המצח המצחיק הוא שעים הרמזור היא עדיין יפיפיה

עמיקםרז

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo70.gif

אכן היה מדהים!!! היה לי קשה מאוד להגיע להצגה, אבל דורון לחץ עליי כמו מכבש והצלחתי בקושי להתארגן ולהגיע. אני חייב לדורון תודה רבה על הלחץ שהפעיל עליי, כי זה היה שווה!! ההצגה הייתה מהנה מאוד מחד גיסא, ומרגשת עד דמעות מאידך גיסא. עו"ד שרונה מזרחי מהמחלקה המשפטית באקים היא מתנדבת ותיקה ב"מועדון אחים" שהעלה את ההצגה, עוד מלפני היותה עובדת אקים. לא אחת שמעתי אותה מדברת באהבה רבה על חניכיה במועדון. עכשי,ו כשהייתי בהצגה, הבנתי ממקור ראשון על מה היא מדברת. הם ממש-ממש מקסימים: כל כך משקיעים בהצגה, כל-כך מפרגנים ועוזרים זה לזה. והתוצאה היא הצגה חוויתית מקסימה בהשתתפות הקהל . יישר כוח לחיים טל על העבודה האדירה. גודל ההשקעה ניכר היטב בתוצאה. יישר כוח גם לכל השותפים האחרים בהפקה. בהוקרה עצומה, עמיקם

peri101

New member
זו הייתה חוויה מרגשת

לא האמנתי שאפשר להעלות הפקה שכזו. כל הכבוד לילדים האלה ולמי שדואג להם, דורון וחיים טל. השחקנים היו חמודים כל כך, רגישים ומגובשים חברתית. כשראו שאחד השחקנים מתרגש ושהיה נראה שהוא עומד לשכוח את הטקסט, מיד לחשו לו או רמזו לו, הם דיברו ברור והמשחק היה אמיתי כל כך, הם למדו טקסטים ארוכים בעל פה, ממש כל הכבוד להם! ובהתחלה בכלל לא הבחנתי שמדובר באנשים מיוחדים. זו הצגה שמשלבת הומור עם רגשות של עצב, אהבה, קנאה, חששות. כדאי לדעתי להעלות אותה בפורומים רציניים יותר, כי היא ראויה לכך, זו תהיה אטרקציה, זו גם דרך טובה לקרב את האוכלוסיות שאין להן קשר לפיגור ולהמחיש להן את הבעיות ואת החששות המטרידים את ההורים וגם דרך טובה להמחיש את ההווי המיוחד של הצעירים בהוסטל, שהוא בעצם אינו שונה מההווי של החברה הצעירה הרגילה. כל הכבוד למי שעומד מאחורי כל זה, ותודה, דורון, על ההזמנה. מחכה כבר להצגה הבאה.

חני ח

New member
הצגה - מרגשת

אין מילים לתאר את החבר'ה שהציגו - מיוחדים ממש. איזה כיף היה לראות אותם מציגים כנראה טקסטים שלמדו ושיננו מראש- הציגו בצורה מיומנת- כל הכבוד. רואים שהחבר'ה מגובשים ואוהבים אחד את השני - ומישהו עומד מאחורי זה. היה לי הכי כיף לראות שהם פשוט : שמחים ומאושרים - אמן שימשיכו כך. דורון - תודה. (אין הרבה כמוך)

למעלה