שרשור פרסומי

• פותח הנושא crane
  • פורסם בתאריך

crane

New member
קורס טיפול בבעיות אורטופדיות לפי רפואה סינית

שלום, אם חוקי הפורום אוסרים פרסום קורסים, המנהלות מוזמנות למחוק
אני מפרסם כאן בשם כפיר פבזנר, חבר קרוב ומטפל, שפותח קורס בנושא שלהבנתי הוא ייחודי למדי, ומיועד בעיקרו למטפלים. הקורס נפתח מחר, אז אם מישהו מעוניין, כדאי להזדרז
הפרטים: נפתחת קבוצת לימוד בנושא אורטופדיה בעזרת דיקור בטכניקת סו ג'וק ורפואה סינית. במהלך הקורס התלמידים ילמדו לטפל במגוון בעיות אורטופדיות ויקבלו יכולת לפתורן בצורה יעילה , טובה ומהירה. הנושאים הנלמדים : בעיות גב - שרירים ופריצות דיסק צוואר - פריצות דיסק , מגבלות תנועה ממקור שרירים וגידים. כתפיים - דלקות גיד, כתף קפואה. מרפקים - "מרפק טניסאים", רצועות. ברכיים - סחוסים, רצועות. קרסוליים- נקעים, קרעים ברצועות. כאבי דורבן. הלימודים יערכו בפרדסיה במרכז אל אור. תאריך פתיחה: 4.5.09 הקורס יימשך 20 מפגשים בני ארבע שעות אקדמאיות שיכללו לימוד עיוני ותרגול. הקורס מתאים למטפלים ברפואה סינית, שיאצו וטווינה. תלמידים ללא רקע יהיו זכאים לשיעורי השלמה ללא תוספת תשלום. עלות הקורס: 4.850 שקלים כולל מע"מ. לפרטים נוספים ניתן לפנות לכפיר במספר : 054-4589009.

טאוֹ

New member
../images/Emo124.gif שרשור פרסומי

ניתן לפרסם כאן סדנאות, הרצאות ואירועים שיתקיימו בזמן הקרוב, וכן ספרים, סרטים ואתרים בתחום. נא לא לפרסם כאן המלצות על מטפלים ומוצרים - זאת ניתן לעשות בלוחות הפורום.

alan112

New member
השכרת חדרי טיפול בקליניקה אקסלוסיבית פרטית לפ

השכרת חדרי טיפול בקליניקה אקסלוסיבית פרטית לפיזיותרפיה ולרפואה הוליסטית השכרת חדרי טיפולים לפי - לפי שעות/ימים (קוביות זמן) לעוסקים ברפואה וברפואה משלימה הקליניקה ממוקמת בבניין מפואר עם חניה ללא תשלום וגישה נוחה לנכים פרטים נוספים ניתן לקבל: מרונית וג'ואנה בטל' 02-6732939 בין השעות 8:30 עד 18:00 [email protected]

haisham

New member
חדרי טיפולים

הי רונית כיצד ניתן להתרשם ,מיקום,מחירים תודה

coralline

New member
שאלות לגבי לימודי רפואה משלימה

שלום אני מתעניינת בלימודי תזונה ועיסוי רפואי במסגרת לימודי הרפואה המשלימה. אני מתלבטת בין כל מני מוסדות לימוד (מירב/סמינר הקיבוצים/רידמן/וינגייט) ורציתי לקבל קצת המלצות מאנשים עם ניסיון (כלומר ממכם). דבר שני, לגבי העיסוי הרפואי, יש לי די הרבה בעיות גב ושרירים תפוסים וכמה אנשים אמרו לי שיכול להיות שזה יקשה עלי לעבוד באופן קבוע בתחום העיסוי, האם זה נכון? יום טוב לכולכם, ותודה

רוצה להמליץ לך בחום

על סמינר הקיבוצים, ממקור ראשון. המורים שם נהדרים, קל להגיע בתחבורה ציבורית, ויש חניה, האווירה מצויינת, והקמפוס בכלל - פשוט מקסים. לגבי בעיות הגב שלך: מטפל חייב להיות תמיד מטופל. בין אם זה בפן הנפשי, הפיזי או המנטלי... לכן רק הגיוני שאם תטפלי כמעסה - תגשי בעצמך לקבלת טיפולים באופן קבוע, מה שיקל על כאבי הגב שלך. חוץ מזה - בלמידת העיסוי לומדים גם את מנח הגוף הנכון, איך לנוע ולעסות, מבלי לפגוע בגופנו. שימי דגש על יציבה נכונה בעת טיפול, טפלי בעצמך, ואני בהחלט מאמינה שיהיה בסדר. (בכל מקרה - היי קשובה לגופך. הוא יגיד לך למה הוא זקוק.) בהצלחה!

ברושים10

New member
תשובה מקמפוס ברושים

שלום רב, אני מקווה שאני לא עובר על חוקי הפורום ומכיוון שזה שרשור פרסומי אשמח להשיב. קמפוס ברושים- המועדון לספורט באוניברסיטת ת"א מציע את תוכנית הלימוד הרחבה ביותר בעיסוי רפואי עם אפשרות להמשיך לשנה שלישית של התמחויות. צוות המורים הינו מהוותיקים והמובילים בארץ אשר מלמד מסלול זה במשך שנים. הקמפוס הירוק של ברושים ממוקם בתוך מתחם האוניברסיטה- הוא רק של תלמידי רפואה משלימה ומייצר אורח חיים בריא, מאוזן ומאוד נעים. נשמח לארח אותך אצלנו בקמפוס לשיחה, סיור וטעימה מהלימודים, במקביל נשמח לעזור לך למצוא את מסלול הלימודים המתאים לך ביותר בהתחשב בכל הבעיות שאת מציינת. כחלק מאורח חיים בריא מקבלים התלמידים בקמפוס טיפולים חינם בקליניקת בית הספר וכך תוכלי לטפל גם בגב התפוס... המשך חיפוש נעים. מחלקת יעוץ והכוונה -קמפוס ברושים.

coralline

New member
לא הבנתי למה השאלה שלי שורשרה לשרשור הפרסומי?

ביקשתי המלצות, כלומר מאנשים שלמדו שם וכדומה לא בהכרח ממי שמפרסם את המוסדות האלו. פשוט הייתי רוצה לשמוע התרשמויות כמה שפחות מוטות (כלומר שדווקא לא קשורות בפירסום) מכל מני מקומות. תודה

אדומה2

New member
בחירת מכללה

היי, אני מגיעה מתחום הרפואה הסינית, לא מעיסוי, לכן איני יכולה להמליץ לך. אבל אני חושבת שהמלצות הן חלק יחסית קטן מהתהליך של בחירת מכללה בכל תחום, גם רפואה משלימה. כתבתי קובץ PDF בנושא בחירת מכללה, עם כל מיני נקודות שכדאי לשים לב אליהן. זה כתוב למתעניינים ברפואה סינית, אך בהחלט יכול להתאים גם לתחומים אחרים. להורדת הקובץ לחצי כאן. בהצלחה, יעל

coralline

New member
ואוו תודה רבה

הקובץ מאוד מפורט ובהחלט נראה לי שזה יעזור לי מאוד. תודה

nurit41

New member
הרצאה מרתקת בליווי סיפורים מהקליניקה

ממליצה על הרצאה מרתקת בנושא שורש המחלות ע"פ היהדות מלווה בסיפורים מהקליניקה –

טאוֹ

New member
האמת והמעשייה-סיפור סיפורים כתרגול רוחני

קורס בן ארבעה מפגשים שבועיים עם אלהיה אייל מור ולִילה קמחי הקורס יתקיים בימי שני החל מה-25 למאי, בין השעות 10:00 – 13:00 בגבעת יערים, בסטודיו שעל גב ההר קורס ייחודי זה משלב בין עבודתו של מספר הסיפורים לבין לימוד ותרגול המדיטציה. שילוב זה מאפשר חופש תנועה בין מחוזות דימוי ויצירה לבין מרחבי דממה נטולי סיפור, והיכרות עומק עם שניהם. בקורס נחקור את העוצמות, השמחה היצירתית, התובנה והחוכמה היישומית הטמונים בהיותנו מספרי סיפורים, בשילוב תרגול מדיטציה והתבוננות שקטה בתהליכי הגוף והתודעה המתרחשים בתוכנו. הסיפורים הם כלים מלאי עוצמה הנושאים בחובם עומקים של ידע ותובנה. באמצעות קולו, גופו והווייתו, מטמיע מספר הסיפורים אל תוכו את תבונת הסיפור, ומעשה הסיפור הופך לתרגול עמוק של נוכחות, קשר, והרחבת הלב--עבורו ועבור המאזינים. תרגול המדיטציה מאפשר לנו מבט מבעד למחשבות ולסיפורים שאנו מספרים לעצמנו, ומפגש עמוק עם הטבע האמיתי שלנו ושל הקיום. המדיטציה מאפשרת להשתחרר מדפוסי מחשבה וההתנהגויות מגבילים ומכאיבים, ולהיפתח אל מרחב נקי שהוא חופשי מכל סיפור. בקורס נלמד ונתרגל מדיטציה וטכניקות בסיסיות בסיפור סיפורים. ניפגש עם מעשיות עממיות וסיפורי חוכמה ממסורות שונות. כל משתתף יסיים את הקורס כשבאמתחתו אוסף סיפורים המחכים להישמע דרכו. לא נדרש כל ידע מוקדם בסיפור סיפורים או במדיטציה. חשוב לציין שהקורס הוא תהליכי ומתבקשת מחויבות להשתתף בכל ארבעת המפגשים. הקורס ניתן במלואו במסורת הדאנה הבודהיסטית: נתינה נדיבה ללא-תנאי. עם סיום הפגישות ניתן לתרום למקום ולמנחות. פרטים נוספים והרשמה: אלהיה איל מור 050-6958878 ellaya_6 בכתובת hotmail.com

ינוקא1

New member
קורס ביואנרגיה ותקשור

נפתח בקרוב (באיזור שוהם. יתכן גם באיזור רמת גן לפי מספר המשתתפים) מועבר על ידי מטפל מוכשר שעזר לי רבות. מטפל שבאופי ובפתיחות שלו הוא קודם כל מורה וחבר טוב. עם יכולות נהדרות להגיע לשורש העניין. ממליץ בחום.

ללדת עצמי מחדש- ערב העצמה לנשים../images/Emo68.gif

יתקיים ב- 16/5 בשעה 20:30 בפארק כפ"ס. הערב בחינם!!! בערב נעבור תהליך של צמיחה והתפתחות מתוך ודרך היותנו נשים. בנוסף, ניתן יהיה לרכוש כרטיסים בהנחה לפסטיבל שאקטי. אשמח לראותכם. יעל 050-6655905

אדומה2

New member
דלקת עור אטופית- חדש בסינית בלוג ../images/Emo82.gif

הספר דלקת עור אטופית הוא ספר חדש, המציג את השילוב שבין הרפואה הסינית למערבית בכל הקשור לאטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור). הספר פונה גם לציבור הרחב המתעניין בבעיה. לקריאת סקירה על הספר לחצו כאן. אתם מוזמנים לקרוא ולהגיב. המשך שבוע טוב לכולנו!

הזמנה לכנס יום המודעות למחלת הפיברומיאלגיה

אני שמח לצרף את ההזמנה לכנס השנתי שעורכת אס``ף בכל שנה במאי, לרגל יום המודעות הבינלאומי לפיברומיאלגיה ותסמונת התשישות הכרונית. אתם מוזמנים.

adgr

New member
תטא הילינג

מאמר על תטא הילינג שקיבלנו ופרסמנו באתר. נשמח לקבל עוד בכל הסוגים ולפרסמם כולל קרדיט מלא.

למעלה