שרשור בנושא קניות ו

tanka

New member
מכירה של צעיפים לריקודי בטן!

שלום בנות! אני מוכרת צעיפים יפהפהיים מטורקיה במגוון צבעים ובדים רק ב 120 ש"ח! למעוניינות אפשר להתקשר ל: 748674-052 או להשאיר הודעה ב 6290941-03 (אני נמצאית באזור ת"א).

../images/Emo124.gif קריאה לסדר../images/Emo70.gif ../images/Emo88.gif

רק רציתי לעדכן אתכם במה שהעלה הסיבוב האחרון שלי באינטרנט במטרה "ריקודי בטן- החיפוש!" קודם כל, הוספתי כתבה בלינקים, לא מדהימה- ובכל זאת, של המורה של ריטה ושל גילת אנקורי... דבר נוסף- לכל הבחורות שמחפשות שיעור\קבוצה\מקום ללמוד בו- הלוואי שהיו לי את כל ההמלצות בעולם! ניסיתי ליצור איזשהי רשימה מרוכזת- אבל זו עבודה שכרגע נראית לי קצת בעייתית- בגלל עניין הפרסום, ובגלל שאני לא יכולה למצוא את כל מקומות הלימוד בארץ... כך או כך- מה שאני ממליצה למחפשות, זה לערוך כמה חיפושים- באינטרנט, בדפי זהב, במתנ"סים המקומיים... למצוא מה שמתאים לכן... בנוסף, פתחתי לוח של "מחפשות שיעורי ריקוד" וגם לוח של "שיעורי ריקוד" אם מישהי מכירה- היא מוזמנת לפרסם בלוח של השיעורים, ואם מישהי מחפשת- מוזמנת לפרסם בלוח של המחפשות. כך או כך, גם פניתי לכמה רקדניות ולכמה בתי ספר שאת כתובתם האלקטרונית מצאתי באינטרנט, וסיפרתי לה על המצאותו של הפורום כאן- והזמנתי אותם לפרסם בלוחותינו- כך שאני מקווה מאד שבקרוב יהיו כמה הצעות כאלו או אחרות. בכל אופן- הכי טוב יהיה אם כל אחת שלמדה היכן שהוא ושמרוצה ממה שהיא למדה- תפרסם בלוח את מה שהיא יודעת. זהו, מקווה שתהיה היענות.

wonder1

New member
כמה אני שמחה למצוא פורופ בנושא שאלה

שלום לכל הרקדניות והמתעניינות אני קצת למדתי ואני מוקסמת מכל הנושאו אני תוהה אם מישהי מכירה מורה בירושלים לריקודי בטן יום נעים ומקסים לכולכן

יוגיSC

New member
איפה רוכשים תלבושת?

שלום אני לא רקדן בטן אבל אחותי הגדולה כן.אולי מישהי פה יודעת היכן ניתן לרכוש תלבושת אותנטית לריקוד זה ולא לצאת בנזק גדול? תודה יוגי

../images/Emo9.gif תלוי מה אתה מגדיר נזק גדול...

אני אישית מכירה רק את החנות של סהרה סיטי, בנחלת בנימין- אבל הבנתי שהיא יקרה... שמעתי שבדלית אל כרמל (עיירה דרוזית) יש חנויות שמוכרות סטים שלמים במחירים יחסית נמוכים- אז אולי זה המקום... חוצמזה, בתורכיה כמובן
שם אפשר למצוא הכל מכל וכל- ודי בזול... יש בקישורים בקהילה לינק לחנות וירטואלית, ואני די בטוחה שאם תחפש- תמצא עוד חנויות וירטואליות כאלו... בהצלחה ותזמין את אחותך לכאן!

יוגיSC

New member
תודה רבה

אני מאוד מודה לך על התגובה ,אני רוצה להפתיע את אחותי וקנות לה מתנה שהיא כבר הרבה זמן מחפשת.את התלבושת היחידה שלה קנו לה בתורקיה,אבל היא כבר מתחילה להתפרק.ממנה שבררתי עד היום המחירים בארץ הם באלפי שקלים וזה כצת גדול עלי כרגע.

טוב, מאחר שעד עכשיו לא היו לוחות...

בפורום- אני לא אמחוק את ההודעה הזו- אבל מעתה ואילך נא להשתמש בלוחות להודעות כאלו!

../images/Emo124.gif שרשור בנושא קניות ו../images/Emo101.gif

שימו לב, יקירי! לצערנו בפורום הזה עוד אין מספיק נותני שירות, ורעיונאים, כל פעם שמישהו בא ומבקש שיעור או עזרה בנושא כלשהו- אני מנסה לעשות עבורו חיפוש קטן באינטרנט, אך מיכוון שהאינטרנט לא בלע הכל עדיין- זה לא תמיד עוזר... אם יש לי ידע מוצק, אני מספרת, אבל בד"כ אין לי יותר מדי... אז אם למישהו ש רעיונות לפתרון עבור השואלים, או שלמישהו יש שאלה- מוזמנים לשרשר אותה לכאן. פעם בכמה ימים אני אפתח שרשור כזה- של שאלות ובירורים- ואני מקווה שבקרוב ימצאו מי שיתנו תשובות על הנושאים האלו... כך או כך, אני שוב מפנה אתכם ללוחות של הקהילה, שהם אמנם עדיין ריקים- אבל עם קצת עזרה וקצת רצון- נמלא אותם בכל טוב... אז שיהיה לנו בהצלחה
בקטע הזה...

לימוד ריקודי בטן../images/Emo51.gif../images/Emo104.gif../images/Emo25.gif|

היי, אני גל אני בת 15 ואני חדשה בפורום הזה.. אני גרה בהרצליה וכבר מלא זמן אני מחפשת חוג לריקודי בטן כי אני ממש רוצה ללמוד, ולמרבה הצער אני לא מוצאת.. מישהו יודע על מקום ללימוד ריקודי בטן באיזור הרצליה? תודה רבה, גל.

אנשים בבקשה תענו לי זה דחוף ../images/Emo53.gif

אני ממש רוצנ ללמוד ריקודי בטן ואני לא יודעת איפה..

שחרזאד

New member
בית ספר לריקודי בטן...

היי גל. יש בית ספר לריקודי בטן בחולון. מתחילים בינוניים ומתקדמים. יש אפשרות גם להשיג אביזרים ןתכשיטים לריקוד בטן. המקום שייך לרקדנית נאוה אהרוני. ויש אפילו אתר: www.nava-aharoni.com ויש גם מופע מעניין בשם: "מיזמר ומערב" עם 9 נגנים שיתקיים ב23/7/2003 בסוזן דלל אולם "ענבל" בשעה 21:00. אם את רוצה לשריין כרטיסים: 035173711. אז שיהיה
ממני שחרזאד..

רוצה להגשים חלום

הייתי מאד רוצה ללמוד ריקודי בטן,אני אשה בת 40 פלוס שלא מרגישה בכלל שיכולה להזיז את האגן ירכיים שלי האם ניתן ללמוד את זה ואיפה הכי מומלץ באיזור תל אביב

בהחלט ניתן ללמוד!

ובת"א יש בערך מליון מקומות
נתחיל בזה שכמעט כל מועדון כושר מהסוג של הולמס פלייס, שייפ, או "אברי בודי" התל אביבי- מפעיל שיעורי ריקודי בטן. נמשיך דרך זה שאם תקראי את השרשור כולו- תקבלי רעיונות היכן לחפש ואיך- אבל לא ממש מקומות... ונסיים בברכת [URL='http://']ברוכה הבאה[/URL]

NeTuSh2

New member
פליייזזז....

"EVERY BODY" בת"א? יש שם לימוד לריקודי בטן בכל הגילאים???.... באמת
איפה שהמכון כושר הגדול... לפני כיכר דיזינגוף... לשם התכוונת? הלוואי
? תודה
:):):):)

למעלה