שקדי!

• פותח הנושא zavi1
  • פורסם בתאריך

zavi1

New member
../images/Emo124.gifשקדי!

נוכח החיים הקשים, החם הלוהט והלחות המחפירה, דרושות בדחיפות תמונות של אומי בים לשיפור האוירה!

שקדייה

New member
סורי...

תראי מה כתבתי בענין למאי ושירי. עם כל הרצון שלי (והוא עז, מאוד) לשים 20 תמונות ביום ולדאוג שכוווווולם יגידו כמה הוא נפלא. נראה לי שהגיע הזמן להתחיל להרגע. נראה כמה זמן אני אחזיק מעמד. שלחי לי מייל ואני מפציצה אותך!

zavi1

New member
מבינה אחות אין צורך להתנצל. שולחת

מייל ויש לי רעיון אפילו עוד יותר טוב - במסר.

s h i r i 1

New member
גם לי יש רעיון../images/Emo9.gif

אבל כמו שאני מכירה את צבי
בטח זה מה שהיא הציעה...

chikashel

New member
אני רוצה לראות תמונות של שקדי

מוחה דמעה בזוית העין. אח. מי היה מאמין...

t a l i t u

New member
ואללה, הוצאת לי את המילים מהפה

גם אני ב "HOLD" לגבי פרסום התמונות שלו..הגזמתי קצת בכמויות.. אבל נראה כמה זמן אחזיק מעמד... ואת, צרפי אותי ל"הפצצת התמונות של יוהן" (אם יש לך עדיין את המייל שלי...)

ותודה לך על כך..

מענין אם הקטע הזה של תמונות של הילד זה כמו שבהתחלה החברים שלך מתגייסים ורק מדברים על הצבא ואתה נמק משעמום ושבועיים אחכ כשאתה מתגייס אתה פתאום מוצא את עצמך מדבר רק על זה בהתלהבות.... או בקיצור אם בלידה יש מין סוויצ' קטן כזה שעוברל מוד און תמידי בכל מה שקשור לתמונות של הצאצא (אולי זה מתחיל קודם? עם התמונות מהאולטראסאונד בכלל..) תות

ניצנץ l

New member
יש סוויץ', לא רק בקשר לתמונות, אלא

בקשר לדיבור על הצאצאים בכלל (עד לרמת מרקם הקקי, בחיי) רק כשמישהו מטלטל אותך לרגע, את קולטת שזה לא מעניין אף אחד, חוץ מאת אמא שלך ואת החברות שלך (אלו שגם מסתובבות גאות עם רעשן בתיק).

כנראה.. זכור לי ויכוח לוהט במיוחד

בנושא גרבר. היינו חבורה די גדולה, ובאיזשהוא שלב כשהרוחות התלהטו אני והרווק הנוסף בחבורה (היחידים בלי ילדים) הסתכלנו אחד על השני בהלם משהו. תות

איזה סוויץ'?

אני מתה על זה... כבר מעכשיו שעוד אין לי ילדים בכלל. נכנסת פה לכל שרשורי השוויץ ונמסה לי
.

lulalo

New member
אותי זה דווקא מבאס

אני אוהבת את התמונות של הקטנטונים האלה גם הרבה לפני שחשבנו על הריון. מדהים אותי לראות את ההבדלים בתמונות מחודש לחודש, כמו לראות את עילם של מאי עכשיו ולהיזכר בהודעה הראשונה של אבא שלו אחרי הלידה... חבל!

Silam Tirim

New member
תסכימי להפציץ גם אותי

למרות שאנחנו לא מכירות אישית כי אני פשוט נמסה שאני רואה אותו והוא מנחם אותי בנתיים אז שגם אנחנו נחליט להביא ילדים

אני דווקא אוהבת לראות תמונות של

הזאטוטים אפילו שאיני אמא או בדרך להיות אחת כזאת בקרוב... חוץ מזה, שאני מתה על התמונות של יוהן השבדי!! ואני ממש אתעצב אם תמנעו מאיתנו את התמונות שלהם, כי זה עושה טוב על הנשמה! ושוב, לא צריך לרצות תמיד את כל הפורום, מי שלא רוצה...שלא יסתכל.

שקדייה

New member
זה לא היה במסגרת דיון...

סתם אחת שתמונות של ילדים עושות לה רע... יש גם כאלו.

טוב שלא הגזמת...

קודם כל,אני לא סתם אחת ובטח לא סתם אחת שתמונות של ילדים עושים לה רע. הרי כל העסק התחיל מזה שכתבת בעצמך שאת לא רוצה להגזים זה הכל. תות

פ ו ל ק ע

New member
תמונות של ילדים עושים לי רע

אבל רק אם מדובר בילדים מכוערים. עם חמודים אין לי בעיה. אבל גה זה בתנאי שאני לא צריכה להרים אותם או משהו - רק להסתכל...

למעלה