שניגש לפרסום

../images/Emo124.gifשניגש לפרסום../images/Emo35.gif

טוב, יש לי את האחות הכי מדהימה בעולם והיא טענה שמה שחסר לנו עכשיו זה פרסום.. וזה נכון..
צריך להרים את הפורום הזה קצת ואני לא רוצה לחכות עד לאלבום החדש.. אני רוצה לשמור על רמתו של הפורום וזה הדבר שהכי חשוב לי.. אני רוצה שזה ישאר פורום שמכבד את עצמו ואת מאיר.. ולכן אני לא מעוניינת ליצור פרובוקציה מצורה כלשהי שאמנם תפרסם אבל תוריד בצורה משמעותית את האיכות.. ותעשה את הפעולה ההפוכה מהמטרה שלי.. [אפשר להגיד שלנו כבר נכון
] ועכשיו כשהבהרתי את עצמי, אשאל את השאלה: איך אתם חושבים שאנחנו צריכים לפרסם
[לא רק במערכת של תפוז, בכלל...] אני חושבת שפרסום גם מחוץ למערכת יעשה לנו טוב, אולי בהופעות ששם יש קהל מאוד אוהב עם מידע על מאיר, דבר שיעזור לשמור על רמתו של הפורום.. אבל איך
יש לכם רעיונות
אתם מוכנים להרתם לזה ולעזור לי
שרשרו לכאן כל רעיון שעולה על רוחכם, כמובן שבמידה והוא בר ביצוע..
ובסוף נעבוד יחד בכמה אפיקים וניגש לפרסום.. מה אתם אומרים

ramonsegev

New member
שלטים גדולים בהופעות

נראה לי מצויין בכלל רעיון אחלה! רמון

זו בקשה מוגזמת מדי..

לבקש מהם להוסיף את כתובת האתר לשלטי ההופעה..
השלטים כבר מודפסים להם..
אלא אם כן חשבת על דרך אחרת

שלמונזה

New member
אז ככה ../images/Emo168.gif

במסגרת התפוזית שאנשים ירשמו את הפורום בחתימה שלהם, מס' או פורום או קישור פעיל כמו שלך, זה תמיד עוזר [מייקל בנסון ממשינה למשל לחץ לי על הקישור בחתימה (אומנם בטעות אבל עדיין) והגיע לפורום ערן צור, ככה שיש יעילות] לא במסגרת התפוזית, לא יודעת אם נתנו לך בראיון בתפוז כרטיסי ביקור של הפורום? אומנם זה דורש קצת עבודה כי צריך לרשום על כל כרטיס את השם והכתובת של הפורום אבל אחכ אפשר לחלק בהופעות וכאלה, וזה נורא נחמד [ואפשר לתת אחד למאיר שכהוא ליד מחשב הוא יוכל להכנס]

למעלה