שירשור הכרות קצר

LiorShap

New member
אללה

שם: ליאור גיל: בינואר 18 מצב משפחתי: רווק אזור מגורים: י-ם נוהג על:כלום ): חולם לנהוג על: משהו ): מאכל אהוב: כל הג'אנק פוד משקה אהוב : מיץ מנגו / אפרסק [אבל לא נסטי!] טלויזיה: הירוז
סרטים: קומדיה או אימה סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: סימספונס מוזיקה: מטאל ,פאנק ספרים: לא יוצא לקרוא... תחביבים: כדורגל סיגנון בילויים: כל מקום עם חברים זה כבר בילוי... מסעדה מועדפת: לוידע פאב מועדף: לוידע ספורט שרואים בטלויזיה: כדורגל ספורט שאשכרה עושים: כדורגל מסר לאומה (או לפחות לפורום): versengt werden der!!

MegaMan

New member
מנחש שאני בין הצעירים כאן

שם: אלון בונד (קיצור לשם משפחה ) גיל:18 עוד מעט מצב משפחתי: רווק ,אבל זה בסדר ,אני מהמשתרללים מהצד שעל הדרך מחפשים את ה"אחת" אזור מגורים:באר שבע ,המדבר העזוב נוהג על:בקרוב ?מאזדה לאנטיס שנת 2001-2002 חולם לנהוג על:כל דבר שיהיה נוח ויפה מאכל אהוב:פיצה עם פפרוני משקה אהוב: רדבול,כל הפריגת צלול למיניהם ,ובירה טלויזיה:"אבודים " ובעקרון לא רואה טלוויזיה סרטים:"the green mile" סרט מומלץ שראיתי לאחרונה: spider man 3 מוזיקה:רוק ,מטאל ,רוק כבד! ספרים:הנזיר שמכר את הפרארי שלו תחביבים:פיקאפ (המבין יבין) ,בנות ,לצייר,לשמוע מוזיקה ולבלות סיגנון בילויים:התקבצויות בפארקים והתבודדות עם מישהי בפארק ,אבל גם מועדונים ופאבים מסעדה מועדפת:נאפיס ,אווזי הזהב פאב מועדף:לא מכיר ממש פאבים ספורט שרואים בטלויזיה:שונא ספורט בטלוויזיה ,אוהב לעשות ספורט ספורט שאשכרה עושים:פעם חדר כושר ,היום כדורסל מסר לאומה (או לפחות לפורום):הלימודים הורגים אותי מנטאלית,הצבא יהרוג אותי פיזית

MegaMan

New member
במקום לברבר תיכנס לאיסיקיו ותבין הכל

חחחח אבל הקטע הזה עדיין ענק מבחינתי

eladberko

New member
חחח תקשיב לי טוב

אתה רוצה את אחותי, תביא לי 20 גמלים, או 45 כבשים אוסטרליות (או אוסטרלית אחת שווה בשבילי - עדיף בלונדינית). ינעל הפיקאפים, אף אחד לא נוגע באחותי (בלי שאני יראה רווח מסויים מכל הסיפור).

MegaMan

New member
נההה

היא לא כזאת מרתקת ,לפחות היא לא הוכיחה שהיא כזאת חחח ,אתמול הייתי אמור לקחת ממנה איסי ואז מתברר שאמרתי שאני עושה את זה בישביל לקחת ממנה תאיסי של חברות שלה ,אז היא מחקה ,לא נורא . בכל מקרה ,אני לא באמת משתרלל מהצד ,פשוט אין לי דרך טובה להגדיר את זה ,זה מסובך ...ואני גם לא ממש פיקאפר ,תיכנס כבר לאיסי !!!!!!!בלי קשר לנופר חחח !ואמ...לדעתך היא שווה את ה20 גמלים ?לא יודע ,לא הוכיחה שהיא מיוחדת

eladberko

New member
אממממ

שווה לא שווה אני צריך לגמור ת'חודש. רוצה תקנה לא רוצה מישהו אחר יבוא. זה מכרז. אולי אני יציע את זה בפורום נזרז עינינים. אני זז עכשיו נדבר בערב באיסי

MegaMan

New member
ראיתי אותה היום בקניון

עד היום היא לא הוכיחה שהיא שווה משהו,בטח שלא 20 גמלים ! אמ..זה בסדר סול ,אני יכול להציע לך אחרות יותר טובות שאני מכיר ,יש לי מבחר ...just pick one בצחוק ,נשים הן לא אובייקט מיני ,וגם לא חפץ....למרות שבפורום הזה כן !

MegaMan

New member
לך ,ברקו לא עוזר לי או משהו

העובדה שהוא אדם מצחיק מספיקה לי ,אחותו עוקבת אחריי לקניון משום מה ,כל פעם שאני שם גם היא ,העיקר אח''כ היא מפילה עליי את האשמה ...כן ,חכם מצידה ...תגיד לה שאם היא הולכת כדי שבנים יתחילו איתה אז היא ממש חסרת חיים ,היא תבין ת'קטע במה שאני אמרתי.

soul on fire

New member
טוב... =\

אל תלך סחור סחורף פשוט תביאי מישהי ונסגור עיניין... P=

eladberko

New member
חחח הכל תלוי בכמה גמלים את מציעה ?

או כבשים אוסטרליות, או אוסטרלית בשבילי - הכי מתאים לי כרגע.

eladberko

New member
את לא רצינית, מה אני יעשה עם עצים ?!

למרות שאם תעזרי לי לעשות מהם שמן אז את יכולה לעשות לאחותי מה שבא לך :>

MegaMan

New member
חלאס למכור את אחותך לכל דבר שזז

לא שזה לא טוב ,היא פשוט לא שווה את זה ...במקום זה ,הייתי רוצה שתימכור לי את הדירה ברמות :p ,כדי שבמקום 2 יהיו לי 3 :>

MegaMan

New member
אני רק עכשיו קלטתי בדיליי מטורף

סול היא בת ?...לסבית ?כי אם כן ,גם לסביות נמצא במבחר שאני מכיר

soul on fire

New member
חחחחח

אני לא לסבית אני ביסקסואלית... קבל ח"ח על הדיליי הקצר ביותר שראיתי איי פעם!!!

למעלה