שאלה דחופה בבקשה

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo124.gif שאלה דחופה בבקשה ../images/Emo70.gif

שאלה דחופה בבקשה

אם נישפך לי בטעות חלק מהחומר/אמפולות לפני שהזרקתי. האם אני אמורה להזריק אמפולה אחת אחרת נוספת למרות שעבר הזמן (אני מזריקה ב 19:00) או שאם אני אזריק יום אחד פחות אמפולה זה לא נורא???

העין ה 3

New member
את בטח כבר ישנה...

שאלה דחופה בבקשה

אם נישפך לי בטעות חלק מהחומר/אמפולות לפני שהזרקתי. האם אני אמורה להזריק אמפולה אחת אחרת נוספת למרות שעבר הזמן (אני מזריקה ב 19:00) או שאם אני אזריק יום אחד פחות אמפולה זה לא נורא???
את בטח כבר ישנה...
לא יודעת מה החלטת בסופו של דבר. אני במקומך לא הייתי מזריקה עוד אמפולה (במיוחד שאמרת שרק חלק נשפך). מה שלא הבנתי זה האם לא ידעת בשעה שהזרקת שחלק נשפך? גילית את זה רק מאוחר יותר?

ראיתי באותו הרגע שהאמפולה נישפכה

את בטח כבר ישנה...
לא יודעת מה החלטת בסופו של דבר. אני במקומך לא הייתי מזריקה עוד אמפולה (במיוחד שאמרת שרק חלק נשפך). מה שלא הבנתי זה האם לא ידעת בשעה שהזרקת שחלק נשפך? גילית את זה רק מאוחר יותר?
ראיתי באותו הרגע שהאמפולה נישפכה
אבל לא הייתה לי אחת אחרת. הייתי בתנאי "שטח" ביומולדת, את יודעת
הזרקתי ברכב.

בגללכם! אתם אשמים!!!

אוי, זה בגללינו?
בגללכם! אתם אשמים!!!
אמיר אשם, אלא מה. לא הייתה שם פינה כלשהי שאפשר להזריק, הכל פתוח... אז עשינו זאת ברכב ולידנו חנו מרב. איתם ובעלה אז אמיר קצת נילחץ וזה מה שקרה. לא נורא. הרי חייב להיות משהו בכל טיפול שלא ילך חלק... אז זה מה שהיה הפעם.

שמחה לשמוע שחזרת להזריק!

שאלה דחופה בבקשה

שמחה לשמוע שחזרת להזריק!
תלוי כמה "חלק" נשפך. עקרונית לא נראה לי שהייתי מזריקה עוד. זה נראה "מעט" אבל כל קצת מהחומר יכול להשפיע. אבל כמו שורדה אמרה, כבר מאוחר מדיי לענות על השאלה.

אני לא הייתי מזריקה עוד

שאלה דחופה בבקשה

אני לא הייתי מזריקה עוד
מקווה שמה שנשפך לך הוא לא חלק נכבד מידי של האמפולה.

... אולי לא אלך לשאיבה ../images/Emo4.gif

שאלה דחופה בבקשה

... אולי לא אלך לשאיבה

הייתי היום ב US ולצערי הרב יש שלוש ביציות. אחת מהן גדולה מידי והיא כנראה ציסטה אז נותרו רק שתיים. אני מתלבטת קשות אם "לבזבז" שאיבה (כי מותר ארבע בשנה) לכמות מיזערית (יש לי בד"כ 6-7 ביציות) או לוותר על הטיפול או אולי לעשות הזרעה (לא שזה איי פעם הועיל לי). בהריון של התאומים ז"ל גם היה לי את אותו הסיפור ובסופו של דבר התעקשתי על שאיבה והחזרה ועובדה שהריתי. אבל לעומת זאת, עשיתי כבר 5 טיפולים מלאים (!!!!) שהחזירו לי לפחות 4 עוברים ולא היה שום כלום.
אוף. קשה לי להחליט.

קצת קה לי לעזור בהחלטה

... אולי לא אלך לשאיבה

הייתי היום ב US ולצערי הרב יש שלוש ביציות. אחת מהן גדולה מידי והיא כנראה ציסטה אז נותרו רק שתיים. אני מתלבטת קשות אם "לבזבז" שאיבה (כי מותר ארבע בשנה) לכמות מיזערית (יש לי בד"כ 6-7 ביציות) או לוותר על הטיפול או אולי לעשות הזרעה (לא שזה איי פעם הועיל לי). בהריון של התאומים ז"ל גם היה לי את אותו הסיפור ובסופו של דבר התעקשתי על שאיבה והחזרה ועובדה שהריתי. אבל לעומת זאת, עשיתי כבר 5 טיפולים מלאים (!!!!) שהחזירו לי לפחות 4 עוברים ולא היה שום כלום.
אוף. קשה לי להחליט.
קצת קה לי לעזור בהחלטה
ובסופו של דבר אני בטוחה שהיא תגיע מתוך מחשבה ושיקול דעת מאוד רציני. אם את יודעת שהגוף "מסוגל" ליותר אז אולי באמת כדאי לחכות אבל תמיד נישארת התקווה שאולי הטיפול הזה יוכיח שבאמת לא צריך יותר מדי בשביל לשחזר את ההצלחה שמחבקת אותנו בבית. מלווה אותך באצבעות שלובות בכל החלטה.

נורא קשה לייעץ

... אולי לא אלך לשאיבה

אוף. קשה לי להחליט.
נורא קשה לייעץ
מצד אחד, חבל באמת "לבזבז" טיפול. מצד שני, כבר היו דברים מעולם והטיפול ההוא זכור לי היטב. אולי באמת כדאי ללכת על הזרעה?

הזרעה :-* ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

נורא קשה לייעץ
מצד אחד, חבל באמת "לבזבז" טיפול. מצד שני, כבר היו דברים מעולם והטיפול ההוא זכור לי היטב. אולי באמת כדאי ללכת על הזרעה?
הזרעה :-*

לא נראה לי בסוף ישים. אנחנו ממתינים עד לסופשבוע ואז הרופא יחליט אם כן או לא.... לא מספיק שבועיים מריטת עצבים לבטא אז יש עוד מריטת עצבים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה