שאלה בנושא סקס

M a x i m A

New member
../images/Emo124.gif שאלה בנושא סקס ../images/Emo88.gif

אומנם זהו לא פורום סקס אבל מסקרן אותי לדעת מתי היתה הפעם האחרונה שלכם? ומתי הפעם הראשונה? אני כבר חודש בלי סקס, וקשה לי עם זה...
(יש מתנדבים? חחחחחח) את הפעם הראשונה עשיתי בגכיל מאוד מאוחר-22 וחצי (כן כן, עיניכם אינן מטעות אתכם) כי חיכיתי למישהו שבאמת יעשה לי את זה,ואני בהחלט מאושרת עם ההחלטה הזו. אז יאללה תקתקו תשובות אמיתיות חבר'ה

מממממממ...... אוהבת סקרים

טוב , אז הפעם הראשונה שלי הייתה בגיל 19 וחצי בערך. גיל די מאוחר (יחסית לתקופה שלנו) לא מצטערת על זה לשנייה , הוא היה חבר קבוע ,הייתי איתו מספיק זמן כדי להבין שאני רוצה לחוות את הפעם הראשונה איתו. הפעם האחרונה הייתה לפני חודשיים , כשהיה לי חבר.

Cadmus

New member
When i startd

I was 17 but i aint getting none 4 the last year n a half (im 20 nxt week)so 1 month isnt that bad...=(

RanDomiZe

New member
התשובות שלי....

הפעם הראשונה בגיל 19 אוי זה היה מזעזע... הפעם האחרונה ממ... 5 ימים משהו כזה.

RanDomiZe

New member
../images/Emo3.gifאהה ואני גם מתנדבבבבב....

סתםםםם עוד יחשבו שאני סקס מניאק

RanDomiZe

New member
חיפאית תתבישיייייייי../images/Emo46.gif

אני סקס מניאק אני???

Cadmus

New member
When i startd

I was 17 but i aint getting none 4 the last year n a half (im 20 nxt week)so 1 month isnt that bad...=(

Cadmus

New member
When i startd

DLM

New member
Well..

My first time war when i was 16...My last one was half a year ago maybe altl more.,

Michael23Jordan

New member
../images/Emo6.gifסקרים של בית שימוש

מה זה החארטות האלה??? טוב אני הזדיינתי פעם ראשונה בגיל 18 ומשהו וזיינתי פעם אחרונה לפני איזה 5 חודש בערך קשה קשה עכשיו יבש משהו צבר

M a x i m A

New member
../images/Emo4.gif ככה אתה מעליב את הסקר שלי?

לא יפה אבל אגב אפח'ד לא מכריח אותך לענות!!! במחשבה שנייה ממך אני לא מתרגשת

עדו25

New member
אהמממ

האמת שבזמן האחרון סקס זה לא מה שחסר בבית ספרינו. אהבה כן. הפעם הראשונה שלי בגיל 16 וחצי. קצת אחרי שחזרתי בשאלה. עידו

bhmi100

New member
למה אני אמור לספר את זה לכל הפורום

אם יש מתנדבת אני אהיה מוכן מחר להגיד את התשובה "אתמול בערב"

bhmi100

New member
על שתי הפעמים

חוץ מזה אהבה הרי יותר חשובה מסקס. אם אין לכם סקס תמיד אפשר לאונן (חוץ מקטועי הידיים כמובן) אבל אם אין לכם מי שיאהב אתכם מה תעשו?

M a x i m A

New member
ברוווווררר ../images/Emo45.gif סקס בלי אהבה לא

שווה כלום בשביל זה אני "יבשה" כבר חודש אבל מי יודע? אולי לא לעוד הרבה זמן...

למעלה