רוצים לקבל את ה-DVD של הדברים מתנה?!?!

../images/Emo124.gifרוצים לקבל את ה-DVD של הדברים מתנה?!?!

חבל! תיקנו!קמצנים!
בכל מקרה....חידון טלי נושא טלי יוצא לדרך!!! נראה כמה אתם יודעים על טלי?
(ועל עוד כמה דברים...) מוכנים? למקומות... היכון..... צא!
בכמה סרטים/תוכניות/הצגות שטלי שיחקה הייתה דמות שמתה?
באיזה בצפר למשחק טלי למדה? 1.ניסן נתיב 2.יורם לוינשטיין 3.בית צבי 4.כל התשובות נכונות
איך קוראים לבת דודה של יערה שקטנה ממנה בשבועיים+?
נראה לכם שמתישהו טלי תתחיל בקריירת שירה?
למה עדיף שטלי תיהיה מחופשת?חיילת בקורס טיס או עגבניה?
מי גדול יותר טלי או יובל?
באיזה ביה"ח טלי נולדה?
איך עושה בילי?
מה השם המלא של טלי שרון?
באיזה גיל הייתה לטלי בת מצווה?
איך זה שלמרות שהיא פאקינג הפצירה בגיא פינס היא עשתה עוד טלנובלה?!
בת כמה טלי?
מה התאריך לידה של טלי?
איזה מזל טלי?
מה צבע העיניים של טלי?
מתי היא תשתתף כבר בהצגה חדשה????
כמה תוכניות לעזאזאל היא מצלמת במקביל?!
השלימו את הקטעים הבאים... ***נחמן הוא ילד.אני יודעת.כל החיים שלו הוא משחק מחבואים.לפעמים אני שואלת את הקירות:מה עוד?_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ***יהיה ___________________________________________________ ***זה היה מול הפנים שלך__________________________________________________________ ______________________________________________________ ______________________________________________________ ועוד 2 שאלות לא ממש קשורות אבל לא פחות חשובות!
מה דעתכם על זהר שטראוס?(תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים אל תשכחו שלגל יש חלק גדול בבחירת הזוכה
)
מה דעתם על מישל וויליאמס?(תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים אל תשכחו שלתמר יש חלק גדול בבחירת הזוכה
) זהו,שיהיה בהצלחה
:)
תמר וגל!

daniel ben ari

New member
הרגתן אותי עם הכותרת../images/Emo6.gif

ואמממ אני לא מתכוונת לענות. מהסיבה הפשוטה שאני בטח לא יודעת כלום

אני רוצה פרס אחר!!!!

כבר יש לי את הדברים! וחוצמזה, אתן יודעת שהקווים האלה בילבלו אותי??? הייתי בטוחה שזה הקו של החתימה..אבל לא!! לכן אין חתימה!! אז הייתי צריכה לחזור לדף הקודם ולהעתיק שוב!
טוב עכשיו אני אענה
בכל מקרה....חידון טלי נושא טלי יוצא לדרך!!! נראה כמה אתם יודעים על טלי?(ועל עוד כמה דברים...) מוכנים? כן! למקומות... היכון..... צא! יצאתי
אתן גם סופרות זמן?
בכמה סרטים/תוכניות/הצגות שטלי שיחקה הייתה דמות שמתה? הרבה. חחח אממ, טב"ע, מיכאלה, למראית עין, הדברים (הסבא מת בסוף?
), עונג שבת..יאללה בהכל
בעצם בכל נדרי לא חחח ובביקור חולים... באיזה בצפר למשחק טלי למדה? 1.ניסן נתיב 2.יורם לוינשטיין
3.בית צבי 4.כל התשובות נכונות איך קוראים לבת דודה של יערה שקטנה ממנה בשבועיים+? טליה! נראה לכם שמתישהו טלי תתחיל בקריירת שירה? הספיק לי במיכאלה
למה עדיף שטלי תיהיה מחופשת?חיילת בקורס טיס או עגבניה? עגבניה, הרבה יותר שווה מי גדול יותר טלי או יובל? טלי, בעשר דקות
או ההפך חחחחח באיזה ביה"ח טלי נולדה? יש גבול לידע שלי חחחחחח אולי פעם ידעתי... איך עושה בילי? היי היי! (מקווה שהבנתי תשאלה
) מה השם המלא של טלי שרון? נו זאת שאלה קשה מדי
באיזה גיל הייתה לטלי בת מצווה? לפחות הייתן מאתגרות ושואלות באיזו שנה
חחחח איך זה שלמרות שהיא פאקינג הפצירה בגיא פינס היא עשתה עוד טלנובלה?! כי היא שקרנית!! וחוצמזה כסף זה הכי חשוב בת כמה טלי? 29, עוד שנה סבתא טלי מה התאריך לידה של טלי? 13.2.79 איזה מזל טלי? לא זוכרת...דלי? מה צבע העיניים של טלי? חום נוצץ! חחח סתם מתי היא תשתתף כבר בהצגה חדשה???? כשאני אגיד לה!! כמה תוכניות לעזאזאל היא מצלמת במקביל?! שתיים
השלימו את הקטעים הבאים... ***נחמן הוא ילד.אני יודעת.כל החיים שלו הוא משחק מחבואים.לפעמים אני שואלת את הקירות:מה עוד? אהה זה שייך לכל נדרי? טוב אז אני לא זוכרת חחח ***יהיה __טוב! (מה???)_________________________________________________ ***זה היה מול הפנים שלך- מול העיניים שלך!!!1 -אז איך זה שכל השנים האלה לא ראית שומדבר???- איך?? כי אני עיוורת ועוד 2 שאלות לא ממש קשורות אבל לא פחות חשובות! נו ברור! מה דעתכם על זהר שטראוס?(תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים אל תשכחו שלגל יש חלק גדול בבחירת הזוכה) אפשר לשמור על זכות השתיקה??? מה דעתם על מישל וויליאמס?(תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים אל תשכחו שלתמר יש חלק גדול בבחירת הזוכה) הוא מזכיר לי את הכושי מהאקס
(וסתם לידע כללי, מי זה?
) זהו,שיהיה בהצלחה:) תודההההה תמר וגל!

g a l4

New member
לא!אי אפשר לשמור על זכות השתיקה../images/Emo11.gif

ד"א אני ממש ממש ממש בהלם שלא ידעת להשלים את ה"יהיה...................." אני כל היום עושה לך שטיפות מוח!איך לא ידעת?!

g a l4

New member
../images/Emo6.gif

איך גילית?!
אה ואם את רוצה פרס אחר אז אמ..... הערכה זה בסדר?

שירוש1989

New member
../images/Emo6.gif

בכמה סרטים/תוכניות/הצגות שטלי שיחקה הייתה דמות שמתה? מוות תמיד הוזכר, אפילו באקס(
). למרות שאני לא חושבת שהיה מוות ב"כל נדריי", נכון? באיזה בצפר למשחק טלי למדה? 1.ניסן נתיב 2.יורם לוינשטייןכן| 3.בית צבי 4.כל התשובות נכונות איך קוראים לבת דודה של יערה שקטנה ממנה בשבועיים+?ממ טליה? נראה לכם שמתישהו טלי תתחיל בקריירת שירה?לא, ובהתחשב בזה שכבר ממש שומעים את הסיגריות בקול שלה (תשוו אפילו בין מיכאלה לטלנובלה בע"מ, ששודרו בהפרש זמן קטן יחסית) עדיף ככה. אני מעדיפה אותה במשחק בקיצור
למה עדיף שטלי תיהיה מחופשת?חיילת בקורס טיס או עגבניה? לקח לי קצת זמן להבין את הטייסת
מי גדול יותר טלי או יובל? יש גבול לאובססיה!! באיזה ביה"ח טלי נולדה? מי לעזאזל יודע את זה? איך עושה בילי? *נזכרת בעל כורחי בפאדיחה האחרונה* בילי שקטה כמו עכבר, והייתי בטוחה שמי שדיבר עליה הגזים בתיאורים עד שראיתי את העיניים שלה. לאנשים אין יכולות כאלה. מה השם המלא של טלי שרון? טלי שרון. באיזה גיל הייתה לטלי בת מצווה? 13, עשתה עם האח. סתאאאם. איך זה שלמרות שהיא פאקינג הפצירה בגיא פינס היא עשתה עוד טלנובלה?! אני "פאקינג" לא זוכרת את זה (גאד עד שנגמלתי!!!) אבל מזל שעשתה. בת כמה טלי? 28 מה התאריך לידה של טלי? 13.2.79. קצת דומה לשלי אז קל לי לשלוף. איזה מזל טלי? דלי. מה צבע העיניים של טלי? צהוב עם נקודות אדומות. מה, לא? מתי היא תשתתף כבר בהצגה חדשה???? לא רוצה הצגה! רוצה סדרה!! כמה תוכניות לעזאזאל היא מצלמת במקביל?! 383. ועד שתקראו את זה המספר יעלה ב5*מספר השניות השלימו את הקטעים הבאים... -אל תגזימו, אין לי את המחזה בבית. וגם לא יהיה. וחוץ מזה, אני מעדיפה את כוונות טובות
ועוד 2 שאלות לא ממש קשורות אבל לא פחות חשובות! מה דעתכם על זהר שטראוס?(תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים אל תשכחו שלגל יש חלק גדול בבחירת הזוכה) מה דעתי על גל זה יותר חשוב
מה דעתם על מישל וויליאמס?(תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים אל תשכחו שלתמר יש חלק גדול בבחירת הזוכה) סליחה אבל מי זאת??

adi1242

New member
תשובות.

בכמה סרטים/תוכניות/הצגות שטלי שיחקה הייתה דמות שמתה? טלנובלה בע"מ, מיכאלה, למראית עין, הדברים שמאחורי השמש, יש בעוד? נראה לי שזהו.. באיזה בצפר למשחק טלי למדה? 2.יורם לוינשטיין איך קוראים לבת דודה של יערה שקטנה ממנה בשבועיים+? טליה. נראה לכם שמתישהו טלי תתחיל בקריירת שיר? נקווה ש..כן! אני היחידה שחושבת, אבל תחשוב על זה! עוד מקום לראות את טלי! למה עדיף שטלי תיהיה מחופשת?חיילת בקורס טיס או עגבניה? חיילת, מדים כאילו?! מי גדול יותר טלי או יובל? יובל נראה לי. באיזה ביה"ח טלי נולדה? חולה בראש מיו שיודע. איך עושה בילי? לא פגשתי.. אבל בטח הב הב? מה השם המלא של טלי שרון? ט-ל-י- -ש-ר-ו-ן- באיזה גיל הייתה לטלי בת מצווה? חח... מה זו השאלה המפגרת הזו..? 12! איך זה שלמרות שהיא פאקינג הפצירה בגיא פינס היא עשתה עוד טלנובלה?! היא חכמה!! וצריכה כסף.. בת כמה טלי? 29 מה התאריך לידה של טלי? 13.2.79 איזה מזל טלי? דלי מה צבע העיניים של טלי? חום כהה (חום נוצץ =] ) מתי היא תשתתף כבר בהצגה חדשה???? לא הצגה! סדרה.. אבל נקווה שבקרוב ובת"א. כמה תוכניות לעזאזאל היא מצלמת במקביל?! 3! בטיפול 2, סקס והעיר הקדושה ועוד אחת. השלימו את הקטעים הבאים... לא יודעת... מי זוכר לעזאזל?! לא מכירה אותם.. =]

אני רוצה פרס מארון המשקאות של טלי!

(כבר יש לה ארון בבית נכון?) בכמה סרטים/תוכניות/הצגות שטלי שיחקה הייתה דמות שמתה? בכמה סרטים/תוכניות/הצגות היא שחקה בכלל?? בעצם בכוונות טובות לא זכור לי שמישהו מת... וגם באקס לא מתו נכון? באיזה בצפר למשחק טלי למדה? 2.יורם לוינשטיין איך קוראים לבת דודה של יערה שקטנה ממנה בשבועיים+? נראה לכם שמתישהו טלי תתחיל בקריירת שירה? אולי קריירת ריקוד למה עדיף שטלי תיהיה מחופשת?חיילת בקורס טיס או עגבניה? מלפפון מי גדול יותר טלי או יובל? אף אחד.. הם תאומים! חהחהחהחהחה באיזה ביה"ח טלי נולדה? בית חולים, מה זה משנה איזה?! קטנוניות... דרך אגב, בי"ח ולא ביה"ח איך עושה בילי? האו האו? מה השם המלא של טלי שרון? טלי ט. אלכוהוליסטית שרון.... דרך אגב, הרבה זמן לא היתה איזה תמונה שלה עם בקבוק יין או משהו דומה.. באיזה גיל הייתה לטלי בת מצווה? שאלה קשה... זה היה ב- יב לא? איך זה שלמרות שהיא פאקינג הפצירה בגיא פינס היא עשתה עוד טלנובלה?! הלכה בעקבות דרור... בת כמה טלי? אין לה גיל.. מה התאריך לידה של טלי? 13.2 (וואו, אני לא מאמינה שאני יודעת את זה..חחח כנראה חפרתן לי הרבה..דרך אגב, היא מזל דלי.. היא מעופפת..חחחח נכון מיכלי ?
) איזה מזל טלי? פשש ממש מגדת עתידות אני... מה צבע העיניים של טלי? עכשיו בימי הפוטושופ כבר אי אפשר לדעת.. מתי היא תשתתף כבר בהצגה חדשה???? עכשיו בימי הפוטושופ כבר אי אפשר לדעת.. כמה תוכניות לעזאזאל היא מצלמת במקביל?! היא לא שחקנית? השלימו את הקטעים הבאים... ***נחמן הוא ילד.אני יודעת.כל החיים שלו הוא משחק מחבואים.לפעמים אני שואלת את הקירות:מה עוד? תופסת, דג מלוח, קוואה קוואה דלה הומה... הוא איש משחקים נחמן ***יהיה וודקההההההההההההההההההההההההההה ובגלל זה יהיה כיףףףףףףףףףףף ***זה היה מול הפנים שלך....... ועוד 2 שאלות לא ממש קשורות אבל לא פחות חשובות! מה דעתכם על זהר שטראוס? חתיך, לכו לראות אותו באיזה הצגה בהבימה ששכחתי את שמה, אבל גם אוהד קנולר הילה (ששיחקה גם בילדות רעות.. מישהו זוכר?) משחקת שם.... מה דעתם על מישל וויליאמס? מישל וויליאמס... אךך השם אומר הכל!

התכוונתי כל נדרי, יצא כוונות טובות..

את כוונות טובות עדיין לא הבנתי.. אבל לפחות יש לי כוונות טובות

g a l4

New member
טייפ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif

ואם אני לא טועה זה ירד כבר

g a l4

New member
תשאלי אותם למה ירד!../images/Emo3.gif

כל כך רציתי ללכת להצגה הזאת

למעלה