קבוצת רכישת צמיגים מס' 2

מיצו

New member
../images/Emo124.gif קבוצת רכישת צמיגים מס' 2 ../images/Emo124.gif

בהמשך להודעה הקודמת, להלן המידע: טוב אז ככה. מה שאני צריך מכם זה את המידע הבא: שם + ניק + פורום (לדוגמה - דניאל פטרי - מיצו - פורום 8) איך אפשר להשיג אתכם (לדוגמה - סלולרי ו/או מייל) דגם אופנוע + שנת ייצור (לדוגמה סוזוקי GSXR750 2008) צמיג מבוקש לפי הפרמטרים הבאים (לא בא לי להתחיל לרדוף אחרי מידע חסר, אני עושה את זה בשבילכם ולא בשבילי אז לפחות תקלו עלי): יצרן צמיג מבוקש (לדוגמה - פירלי או Pirelli) דגם (שם או מספר אם אין שם) של הצמיג המבוקש (לדוגמה - דיאבלו קורסה 3 או Diablo Corsa 3) קדמי - מידת צמיג (לדוגמה - 120/70-17) אחורי - מידת צמיג (לדוגמה - 180/55-17) אם צריך קדמי בלבד, להתייחס לקדמי בלבד. אם אחורי, אז אחורי. אם שניהם, אז לכתוב את שניהם. שוב, אל תתנו לי להצטרך לנחש, ולא, אין לי מושג איזה מידת צמיג עולה על אופנוע שקר כלשהו. אם אתם לא יודעים איזה צמיג אתם רוצים, אז בבקשה - כיתבו את אותה הודעה, אבל תציינו את הדגמים המועדפים עליכם, דהיינו או מישלין רואד או פירלי דיאבלו (זו רק דוגמה). בכל מקרה, גם אם אין לכם דגם מועדף (למשל "אני רוצה ספורטיבי דביק") עדיין זה לא פוטר אתכם מלתת מידות מלאות לפי הפורמט שצויין לעיל. אם יהיו כמה אפשרויות, אשתדל לתת מחירים לכל אפשרות בנפרד. אבל תהיו מסודרים. בבקשה, אני מבקש שהמידע יהיה בפורמט הזה. ככה אני אעתיק אותו בקלות לתוך מסמך, ואוכל להעביר אותו לבתי העסק בלי להצטרך לערוך אותו או להשלים מידע חסר. אתם יכולים לכתוב פה את ההודעה שלכם, ואתם יכולים גם לשלוח לי במייל לכתובת הבאה או במסרים אישיים. אם כתבתם פה אז אין צורך לשלוח מייל, ואם שלחתם מייל אין צורך לכתוב פה, כדי שלא יהיו כפילויות. כנ"ל לגבי כותבים שנמצאים גם פה וגם בפולגז. הכתובת למשלוח הדואר היא: daniel שטרודל mitsu.co.il הרשימה נפתחת רשמית כעת (יום שני בערב) והיא נסגרת רשמית ביום רביעי בשעה 22:00 (דהיינו מעט יותר מ- 48 שעות). כל מייל עם בקשה שאקבל עד ליום זה ולשעה זו, יטופלו. כל מה שאקבל אחרי זה, או שיגיע עם מידע חסר וחסר משמעות - לא יהיה מטופל וזאת מפאת קוצר זמן ועיסוקים אחרים. זיכרו, אני מנסה לעזור, אז תעזרו לי אתם בחזרה. גם פורום קטנועים ושטח מוזמנים להצטרף, אם כי במחירי צמיגים לקטנועים סביר להניח שההנחה תהיה נמוכה יותר. מהניסיון שנצבר בפעם הקודמת, מדובר במחירים שווים. לכן, מי שיודע שהוא צריך צמיג בחודש הקרוב עדיין כדאי לו, לדעתי, להצטרף לקבוצה. נקודה אחרונה - זה לא איביי ולכן אני לא יכול לחייב אף אחד לרכוש בפועל את הצמיג. אבל שככה יהיה לי טוב, אם אנשים סתם יעלו הודעה וסתם יגרמו לי לעבוד עבורם, ואח"כ מהשוואת הרשימות יתברר שזה היה רק בשביל הפוזה או "רק רציתי לבדוק אם המחירים שווים או לא" או "סבתא שלי, השם יקום דמה, חטפה אולקוס ולא יכולתי לבוא", אז הפנקס השחור שלי יפתח, ובזה נגמר הסיפור. אותם אנשים שעשו את התרגיל הזה בקבוצה הקודמת מוזמנים לנסות את מזלם בצורה עצמאית, שכן אני לא פראייר של אף אחד ויש לי זיכרון מצויין, במיוחד לאור העובדה שרשמתי כל אחד ואחד ברשימות שלי... זיכרו, אני לא מרוויח שקל מכל זה, אני עושה את זה על חשבון העבודה והזמן הפנוי שלי, אז אל תזלזלו ואל תעשו ממני צחוק, כי זה יחזור בבומרנג. יאללה בהצלחה.

katangilis

New member
תקופה לניצול המחיר

מיצו - שאלה שלא נענתה בשירשורך הקודם : תוך כמה זמן מהצעת המחיר צריך לנצל את הדיל ? שבוע ? חודש ? תשובה בנושא תעזור לנו לבצע את הרכישה ( יש כאלו שבונים על החלפה טרום הגשמים ...) וכמובן - תודה מראש על טיפולך בנושא

katangilis

New member
אני מכוון לעוד חודש

או חודשיים אין לי בעיה אפילו לשלם עכשיו , ולבצע את ההחלפה עוד חודשיים ככה המשווק יהיה רגוע עם הכסף בכיס...

מיצו

New member
ואללה לא יודע מה לומר לך.

מכיוון שאני לא מעורב אלא רק משדך בין ההצעה הזולה לבין הקונה, אין לי מושג מה להגיד לך. אני מעריך שאם תבצע את הרכישה תוכל לבקש ממי שזה לא יהיה לשמור לך צמיג (או את הצמיג עצמו), או אולי לקחת אותו הביתה ולקבל התחייבות שברגע שתרצה להתקין תוכל לחזור אליהם ולבצע את ההתקנה בחינם. מעריך, זה סביר, אבל תשובה סופית רק בעל העסק, מי שזה לא יהיה, יוכל לתת.

kangal

New member
מה עם "קבוצת רכישת איזה כלי"../images/Emo35.gif ../images/Emo13.gif

מיצו

New member
אין בעיה בכלל. תארגן X אנשים,

תקבל קבוצה. אני משוכנע שזה יפרנס את הפסיכיאטר המחוזי שמטפל ב-א.ר למשך עוד כמה חודשים.

מיצו

New member
בלי לשים לב

זה עבר לדף השני. אז אני מקפיץ פעם ראשונה.

צמגים לורסיס + צריך המלצה למי שיש...

מיצו שלחתי לך
.. כרגע יש לי conti race attack. האחיזה פנומינלית אך הבלאי גבוה וכך גם המחיר... יש למישהו המלצה לגבי הצמיגים הבאים? Michelin Pilot Road 2CT Continental Road Attack Metzeler Roadtec Z6 Avon Storm תודה!

owen5

New member
Michelin Pilot Road 2CT

i ve got Michelin Pilot Road 2CT on my versys and they are much better that the stock ones

White Trash

New member
נסיון אישי

אני הרכבתי אצלי סט של Michelin Pilot Road 2CT וסבלתי מנדנודים של הכידון במהיריות גבוהות (יחסית לורסיס כן) ראה מה כתבתי בזמנו הודעה ראשונה הודעה שניה כרגע אני עדיין עם אותו סט של PILOT ROAD מקדימה ו- PILOT ROAD 2CT מאחור בנתיים הם לא עושים סימנים של עומדים להגמר

תודה על ההמלצות

אני אשווה מחירים כשאקבל הערכה וכמובן אחפור קצת בפורומים בחו"ל לקבל עוד מידע.

c881

New member
היו לי

Avon Storm קצת פחות מ-16000 ק"מ. Diablo Strada קצת פחות מ-26000 ק"מ. שלשום התקנתי Z6 אז עוד אין לי ידע על כמה יחזיקו היו עוד כמה - D221, MAXXIS

התרשמות מכל סוג?

אפשר לקבל חוות דעת על מה שהיה לך? אחיזה, זמן התחממות, התנהגות על הצד, אופי רכיבה, אחיזה בכביש רטוב... היית אתמול בקרית אריה בפ"ת? אם כן זה אני שהרעשתי לידך...

c881

New member
כן זה הייתי אני

3 שנים לך תזכור איך הגיב כל אחד. כמה שהצמיג מחזיק פחות, אוחז טוב יותר ונאכל מהר יותר. בכביש הציבורי אף פעם לא הגעתי לאובדן אחיזה. בעצם גם בנחשונים, עם גששיות באספלט לא היה אובדן אחיזה. וזה היה עם "חתיכות פלסטיק" D221. אבל במים זה היה דומה לסקי קרח על גלגיליות

למעלה