פרק 18 |UPN|

T nager

New member
../images/Emo124.gif פרק 18 |UPN|../images/Emo58.gif

שם באנגלית : Weapons of Class Destruction תקציר: סדרה של תרגילי-אש מובילים את ורוניקה לגלות שתיכון נפטון נמצא תחת איום של פצצות, אז היא נעזרת במאק וואלאס לחקור את חבריה לכיתה שיכולים לגרום לכזה איום, כולל את התלמיד החדש בן. בנתיים, קית' משאיר את ורוניקה המומה לאור הידיעה שהוא יוצא לדייטים עם אמא של ואלאס. אחר כך דאנקן מתעמת עם ורוניקה בגלל החקירה הבלתי פוסקת שלה של רצח אחותו. תפקידי אורח: Jonathan Taylor Thomas - בן Tina Majorino - מאק Alona Tal - מאגס Max Greenfield - ליאו Erica Gimpel - אלישיה Theo Rossi - נוריס Michael McMillian - פיט Joey Lauren Adams - ג'ינה דעתי על הפרק לא הייתה התקדמות יותר מדי בכיוון החקירה של הרצח וחבל, דאנקן יודע, זה לא טוב. ורוניקה ולוגן ביחד?! אממ דאנקן ברח מהבית, זה לא מבשר טובות! מחכה לפרק הבא.

LadyLuvJess

New member
פרק מצוין. ../images/Emo58.gif

שחקנים מצוינים, עלילה טובה. כן! לוגן וורוניקה! הגאונה הבלונדינית בפורום אמרה את זה מזמן, ודי פקפקנו. אבל הם כ"כ מתאימים. הקטע של ורוניקה ולוגן היה מפתיע, היה מעניין, היה מפעים, היה הכל. הוא בעיקר היה לא צפוי. כי אמנם נשיקה בקטעים כאלה היא צפויה, אבל בגלל שמדובר בלוגן וורוניקה, הצופה לא חושב שהיא תתקיים. והייתה נשיקה. ועוד איזה... אבל אבל, מה עם ליאו?! עלילת הפרק- האיומים של הפצצות היה גם כן מעניין. דווקא חשדתי במה שמו שהתברר בסוף, אבל לא באיך הוא עשה את זה. כי היה צפוי שזה יהיה הוא. השאלה היא רק איך. השילוב של הFBI בסיפור היה גם כן מעניין. קצת יותר מדי, אבל זה נתן תפניות מעניינות וסיבך קצת את העלילה. התמקדו בפרק הרבה בחיים הרומנטיים של ורוניקה- קודם ליאו, אח"כ לוגן, אח"כ נוריס. גם בשל קית' ואלישיה. לפי דעתי ורוניקה צריכה לספר לקית' על אמא שלה. הוא בטוח לא ירשה שהיא תחזור והכל, אבל לפחות שיידע מראש, לא? ומצד שני, אם הוא ידע הוא יכעס. או משהו.. מה דעתכם? התסריט היה טוב. בדיחות שנונות מצוינות. העובדה שיועצת המעודדות הייתה המורה לעיתונות גם כן, משעשע. והשילוב של ג'ואי לורין אדאמס בקאסט היה מצוין. היא שחקנית ממש מצוינת והיה נורא נחמד לראות אותה שם. נראה לי שזהו. בכללי- פרק מצוין.

dalida1988

New member
../images/Emo58.gif118../images/Emo58.gif

יואו אני מתה לדעת עם מי ורוניקה תמשיך להיות.. עם השוטר או עם לוגן.. בכל מקרה אני רוצה שהיא תמשיך עם השוטר ... והפרק הזה היה ממש מעניןן!! ובכלללל לא צפוי....

dalida1988

New member
למנהלים.....

יואו אני מה זה מצטערת שלא נצלש"תי... סליחה תמחקו את ההודעה..

dalida1988

New member
../images/Emo58.gif

כמו שכתבתי למעלה: יואו אני מתה לדעת עם מי ורוניקה תמשיך להיות.. עם השוטר או עם לוגן.. בכל מקרה אני רוצה שהיא תמשיך עם השוטר ... והפרק הזה היה ממש מעניןן!! ובכלללל לא צפוי....

למעלה