עתיד הפורום נמצא בידיים שלכם.

limors2

Active member
../images/Emo124.gifעתיד הפורום נמצא בידיים שלכם.

דרמטי, נכון?
אבל כן, פחות או יותר. בגלל כמה גורמים שונים שכוללים בין השאר חוסר יכולת להשקיע כמו שצריך וראוי בפורום, אני עומדת לפרוש בקרוב מהניהול. בגלל שחבל שהפורום ישאר תקופה ארוכה בלי מנהל/ת וידרדר, ובגלל שפורומים שנשארים תקופה ארוכה בלי מנהל נסגרים בלי קשר לרמת הפעילות שלהם [וזו הסכנה שהפורום ימצא בה בלי מנהל/ת מחליף/ה], אני פונה אליכם בבקשת עזרה- אל תתנו לפורום להיסגר, תציעו את עצמכם לניהול! אם אתם חושבים שאתם מתאימים ויכולים לנהל את הפורום או מכירים מישהו/י שי/תהיה מעוניין/ת, תמלאו את הטופס הזה ותציעו את עצמכם לתפקיד. [ואני לא פורשת מהפורום, רק מהניהול שלו]

chyio

New member
את לא יכולה לעשות לי את זה.

כל מערכת היחסים שלנו מבוססת על היותך מנהלת. אם תפרשי לא ישאר לנו כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!

LilyKat

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

limors2

Active member
תודה../images/Emo24.gif

אבל כבר אין לי מוטיבציה כמו פעם והפורום מתדרדר, וחבל

Nens333

New member
בדיוק בגלל זה אסור!

סתם, לא שאסור לך, אבל אם הפורום מידרדר, צריך לקחת אותו בשתי ידיים ולהעיף אותו!

limors2

Active member
ולכן עדיף מנהל מחליף.

כי לי אין את המוטיבציה לזה. אבל אם לא ימצאו מנהל, הפורום יסגר

Nens333

New member
לאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלאלא!

שזה גם "לא לסגור" וגם "אל תסגרו". אין אין הייתי צריך להיות ממציא סלוגנים לחברות גדולות, פשוט אין על היצרתיות שלי (תורידו את הפרצוף הזה B-* מהפרצוף שלכם, זה אחלה סיסמה). וברצינות, ברור שאני לא אגיד לך מה לעשות, קחי את זה הכי מחמאה שאפשר, אני רוצה שתישארי מנהלת

Nens333

New member
למה לא עבד לי הפרצוף???

זה זה:
B ו8 דומים, זה לא אשמתי... ובכלל, זה היה ככה שהגעתי!

למעלה