עזרה!

../images/Emo124.gifעזרה!

קיבלתי הנחיות מהבת שלי לסרוג לה שמלה מתנופפת לקיץ. קניתי חוטי הילה בצבעים ורוד ולבן (הוראות מלמעלה) ונתקעתי. אני צריכה הוראות מדויקות.ניסיתי לעשות בלה ולהמשיך אותה לשמלה אבל הפורפורציות הניבו שימלה קטנטונת, אז פרמתי הכל עכשיו אני צריכה עזרה:
איזו מסרגה הכי תתאים כדי שלא יהיו "חורים" בשמלה? אני רוצה שהיא תהיה אטומה וצנועה (שלא יראו את הגוף שלה מתחת)
אני צריכה מספר עיניים מדוייק לחוט הילה שיתאים לגיל 4
הוראות (גם בתרשים) יהיו מבורכות כי שלא אצטרך לעשות הכל מהראש שלי (אפילו הוראות לגופיה קייצית שאותה אמשיך לבד לשמלה.
אם כבר הוראות לגיל 4, אפשר יהיה לקבל גם הוראות לגיל שנתיים? יש לי עוד פיצית ויהיה נחמד לסרוג להן משהו זהה. כל עזרה תתקבל בתודה ותבוא עליכן הברכה. תודה.

לא מכירה את החוט הספציפי, אבל העיקרון בהתאמת

עובי המסרגה, כדי שלא יווצרו חורים, היא שימוש במסרגות קטנות יותר, מאלו המומלצות על התווית. יחד עם זאת, במסרגה אחת קצת בעייתי להעלים חורים, כשסורגים עמודים וכו', בשל גובהם. אפשר להשתמש בחצאי עמודים באזורים המבוקשים לאטימות מירבית. אם אהבת את הבלה, אפשר להגדיל לכל מידה. יש שם הסבר על עיקרון ההגדלה, וטבעי שבחוט דק, המידה תצא קטנה, אלא אם מגדילים, ע"פ אותו העיקרון. והמלצה. כל דוגמא של גופייה , תוכל להתאים עבור שמלה, לחלק העליון שלה. מאזור המותן, אפשר להתקדם וליצור את החלק המתנפנף, ע"י תוספות עיניים, בדוגמאות שונות, כמו מניפות וכו'. בהצלחה

ו שתי

New member
חוט הילה הוא מאד מאד דק

אני גיליתי שהדרך היחידה לסרוג במסרגה אחת בלי שיהיו חורים היא לסרוג בחוט עם שוונצים (נניח פאני. כזה שנראה כמו פרווה) ולמה? כי אז לא רואים את דוגמת העמודים
בקיצור- לא עובד... גם לי לאחורנה התחרבה בלה. יצאה במידה של בובה ולא של רך נולד. מזלי שמאותו כדור יצאה עוד אחת בגודל נורמלי...

88hentai88

New member
בשביל לסרוג בחוט הילה

בלי חורים את צריכה להשתמש במסרגה מס 2 וחצי, ובמקמות שאת רוצה שיהיה אטום לגמרי לסרוג חצאי עמודים, איפה שאת רוצה פחות אטום את יכולה לסרוג עמודים נמוכים. אם את רוצה הדרכה מדוייקת לשמלה את קודם כל צריכה למדוד את ההיקף של הקטנטונת בחזה וליצור עיני שרשרת באורך מס הס"מ שיצאו לך ואז תתחילי לסרוג על שורת העיניים האלו חצאי עמודים בשורות הלוך וחזור. בעצם אתחלנו מלמעלה, בעצם מהחזה כלפי מטה ואת סורגת אטום עד לאורך שאת רוצה שיהיה אטום, קחי בחשבון שאת צריכה להתחיל אחרי המותן להרחיב, ואת יכולה לשלוט בזאת על ידי ספירת העיניים בסיבוב וחילוק שלהם ל 10 וכל 10 עיניים לסרוג בעשירית 2 עיניים. ולא חייב בכל שורה, את יכולה לעשות שורה כן שורה לא או אם את רוצה פחות התרחבות אז כל 2 שורות. ועד לאורך שאת רוצה. בסוף את מחברת בתפירה עדינה את הצדדים זה לזה ומשאירה פתח למעלה כדי שהקטנה תוכל להיכנס פנימה לשמלה, סורגת גימורים שמה בפתח כפתורים ועושה כתפיות עבות או דקות... מה שמתאים לך יותר. ובהצלחה....

חוט הילהשאני מכירה הוא חוט יותר עבה ואני אישי

אישית עושה ממנו כובעים ותיקים אולי יש חוט אחר דק יותר בשם הילה , שאינני מכירה ולגבי התחלה שמלה יש מספר שיטות שלי היא אני מתחילה מהכתפים ומטה כשאני מתחילה כל כתפיה לחוד ולאחר מכן מוסיפה באיזור הגב והחזה וכשסיימתי את כל החזה עד לבית השחי מכאן אני מתחילה להרחיב בהדרגה עד לרוחב המתאים וסורגת מכאן ואילך עד לגובה שנראה לי.

88hentai88

New member
בכיף, אם יש משהו שאני יכולה

לעזור בו אשתדל תמיד.... =) תודה על המחמאה

למעלה