עופר מאירי מגיע להתארח בתפוז

../images/Emo124.gifעופר מאירי מגיע להתארח בתפוז

יתארח ביום רביעי, 14/11 בשעה 19:00, לייב בבלוגTV של תפוז אנשים. אתם מוזמנים לשרשר לכאן שאלות כבר מעכשיו. אירוח מהנה

בת 1986

New member
עופר-

איך מטרופולין "הוקמה"? איך חשבת על האומנים שהצטרפו לאלבום.. ז"א- דנה עדיני, עברי לידר, ארקדי דוכין וכו'..? אממ.. זהו בנתיים...

mekl

New member
לעופר-

איך החלטת מי מהאנשים בפרויקט הנוכחי יעשה איזה שיר- מהשירים הישנים?

pishkashit

New member
היי עופר,

אתה יכול לספר על חוויה מיוחדת כלשהי שהייתה תוך כדי יצירת האלבום השני? וההתלבטויות שלך לגבי הדיסק השני אם הוא יצליח כמו הראשון או שיהיה "משבר הדיסק השני" כמו שקוראים לזה... תודה, לירון....

hila3000

New member
היי :]

היי עופר, מה שלומך?
שאלה קטנה... יצא לי לקרוא הרבה ביקורות ודעות של אנשים, שחושבים שהטקסטים שאתה כותב הם די שטחיים..(אני לא חושבת ככה, סתם שיהיה ברור
) רציתי לדעת - מה דעתך על זה? זה מעליב באיזושהי צורה, גורם לך לרצות לשנות את השירים, לנסות לכתוב אחרת? או שפשוט אתה לוקח את זה כ"טוב, תמיד יש כאלה שיאהבו ויש כאלה שלא יאהבו" ומשאיר את זה ככה.. ? תודה
, הילה

לעופר מאירי.

רציתי לדעת האם לאחר יציאת הדיסק השני אתה כבר חושב על דיסק שלישי? אם כן, אתה כבר יודע מי יהיו האומנים שיתארחו בו? תודה

ori239

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

בת 1986

New member
הייתם בוידאו צ'אט?

היה נחמד.. ענה לי על כמה שאלות.. מה שכן- הסינגלים הבאים שהולכים לצאת לרדיו הם- "חוזר אליי" ו- "נפילות קטנות" יאאאא, כיף!!

mekl

New member
טוב, זה היה די ברור שהסינגל הבא הוא חוזר אלי

אבל הייתה לי הרגשה שהוא יוציא גם את הסליל... בכל מקרה, כמה חבל שאני היחידה שחושבת שקרח זו הברקה

למעלה