עדכון - מבצע צביעה במרכז

stallin

New member
../images/Emo124.gifעדכון - מבצע צביעה במרכז

לבריאות הנפש בנס-ציונה: בבקשה קראו בעיון. ככה, קודם כל, לשם הקיצור, אני מציעה לקרוא למבצע בשם 'מבצע נצר', כמחווה ליוזמת. יש התנגדות? יש הצעות אחרות? ועכשיו לעדכון: כרגע יש קשיים גדולים בארגון המבצע. כמה גופים שהבטיחו לתרום חומרים חזרו בהם, וכיום אין אפילו צבעים לציור על החומות. אדריכלית הנוף שגוייסה ע"י Rוני הצליחה לגייס תרומה של חומרים לפיסול מבעל חנות בירושלים, אבל אין דרך להוביל אותם לנס ציונה (מדובר בחומרים שארוזים בבלות בנפח קוב, כך שלא ניתן להעביר אותם במכונית פרטית, או לתפוס טרמפ על הובלה שמתבצעת ממילא). רשת 'אייס' כבר הודיעו שנושא התרומות מוקפא אצלם עד ינואר, ורשת 'הום סנטר' עדיין לא החזירו תשובה, אם יוכלו לתרום ולו חלק מהחומרים הדרושים. כך שאם לא יקרה נס, המבצע ייאלץ להתבטל, או לפחות להדחות, עד למועד בו נצליח להשיג את החומרים. אז יש כמה אפשרויות: 1. להמתין לתשובות של הגופים הגדולים, ולהחליט שקיום המבצע תלוי בהסכמתם לתרום את החומרים. 2. לנסות לגייס את החומרים וההובלה בעצמנו (וזה דורש קצת ארגון, אבל ממש לא משהו מסובך). 3. לרדת מכל העניין, או למצוא גוף אחר שמעוניין שנתגייס למענו, ואז כבר אפשר לחזור לתכנון המקורי, של הקמת גינה או שיפוץ גינה קיימת. כל רעיון, הצעה או מחשבה נוספת בנושא, יתקבלו בשמחה. בבקשה הכנסו לשרשור הרלוונטי בפורום גינון או שלחו אלי (stallin) מסר אישי.

מבצע נצר

כדאי לפנות למנ"כל מפעל אורלייט בנס ציונה טלפון08-9384444אולציפי סילברמן הם עשויים לעזור. כדאי גם לנסות לדבר עם ראש העיר שהוא אדם איכפתי לדעתי.

stallin

New member
תודה רבה!

תודה על הרעיון. עם העירייה כבר ניסיתי לדבר, אבל איחרתי בכמה דקות, והם כבר סגורים לסוף השבוע. אנסה שוב ביום א'. מפעל אורלייט - במה הוא מתעסק? אנסה מחר, בכל אופן, ותודה. ד"א, עדיין לא עניתי לך על המסר ששלחת לי, כי פשוט אין לי תשובה, וחיכיתי שהתמונה תתבהר. אם אמנם יתרומם, נראה אותך שם, נכון?

מפעל אורלייט

למפעל יש קשר לייצור צבע.יתכן שמחר לא תצליחי לתפוס את האנשים אבל ביום א בטח תצליחי. אני מאד מעונינת להשתתף במבצע.לא התאמצתי לגייס עוד אנשים כי היתה לי תחושה שהעסק עןמד להתפקשש. אודה לך מאד אם תיידעי אותי על ההתפתחויות בנדון.

stallin

New member
אז יש התפתחויות.

כנראה שבעיית ההובלה נפתרה, ולפחות פרוייקט הפסלים יקום. לגבי הציור על הקירות, זו עדיין בעיה. חסרים הרבה חומרים: צבעים, טרפנטין, בונדרול, מכחולים ומברשות. אני בהחלט אנסה לדבר עם אורלייט ביום א'. אם למישהו יש עוד רעיונות, או שיכול לתרום בעצמו חומרים, מוזמנים לשלוח אלי מסרים. תבורכו! ותודה על התגובות.

lolik44

New member
אני חושבת שכדאי לפנות למפעלים

כמו טמבור, נירלט, נדיר, ואולי יש עוד שאני לא מכירה אלו גופים גדולים שבדרך כלל שמחים לתרום. כמו כן בנתניה אם אני לא טועה יש חנות גדולה לחומרי בניין וצבע שבדרך כלל תורמת לקהילה שמה חבוש יש להם גם מפעל באזור התעשיה לחומרי בניין שוו לנסות ולדבר ישירות עם הבעלים

עוד אפשרויות

נירלט קשורה לאורלייט ויש להם אותו מנ"כל יש מגמת גרפיקה בתיכון נס ציונה אפשר לבקש מהם לבצע פרויקט עבור בית -החולים.למשל ,לצייר על כסאות או ספסלים.אני בטןחה שהערייה תתרום בקלות ספסלים או כסאות.כמובן שחייבים להתייעץ עם צוות בית החולים מה מתאים למטרה. אני מכירה בית ספר תיכון שתלמידי הגרפיקה עצבו כסאות כפרוייקט לימודי.זהו תיכון גן-נחום ברא"שלצ טלפון03-9662111אם לא תצליחו בנס ציונה כדאי לפנות לגן -נחום המנהלת לדעתי תתלהב ויש שם צוות גרפיקה עם מעוף,יתכן שיהיה להם רעיון אחר מבריק בנידון.

למעלה