סיכום שבוע

limors2

Active member
ויש לי שאלת סכמ"ש כללית.

כשאתם מסכמ"שים בפורומים שונים, אתם עונים בכל פעם מחדש או ממחזרים/עושים העתק הדבק?

אני לא עושה העתק הדבק

כי לרוב אני זוכר מה אני כותב, אבל לפעמים יש שינויים קלים. גם לא תמיד יש את אותן שאלות

kidis

New member
יאיי נכנסתי לטופ חמשת הפעילים!

שיר חרישה- Closer To The Edge- 30 seconds to mars הייתי בהופעה שבוע שעבר
אלבום ישן שעשה קאמבק- Superunknown- Soundgarden אלבום חדש שגילתם- The Wild Trapeze- Brandon boyd, דיסק סולו חדש של הסולן של Incubus. דיסק יפה מאוד. ציטוט השבוע שלכם- עדיין בראש שלי עוד מפרק 8 אז למי שלא ראה עונה 3 אני מרחיקה כדי לאפשר לכם לא לקרא
"its been a long time since i have done this?"- - "men?" -"no, vampires" קנית השבוע- לא משהו שנשאר, יותר דברים שבאים והולכים כמו בירות, אוכל, הופעה.. סרט\\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- לא ראיתי כל השבוע- די נדיר עבורי.. אבל מחר אראה את פרק 10 סוף סוף. מדד טמפרטורות: היה חם או קר- מה זה קרררר משהו טוב שאכלתם השבוע- סופלה שוקולד בקפה נטו- מומלץ. הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- כן אבל יותר מידי תוכנן איש השבוע שלכם בפורום- אין העדפה, כולם חמודים איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- ידיד טוב שלי שתמיד שם שצריך ושותפי לצפייה ב TB מסר לאומה- תהיו חכמים בשמש, השארו במזגן- the V way המלצת השבוע- ממליצה לראות את הסרט "ההתחלה" (החדש של לאונרדו דקפריו) ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10: 9

kidis

New member
אדירה!

אחת הטובות שהייתי בהן, ג'ראד לטו פשוט שולט בקהל בצורה מהפנטת.

hadasusha

New member
אני אני אני!!!

שיר חרישה- i love the way lie של אמינם וריהאנה.
אלבום ישן שעשה קאמבק- ממממ אין
אלבום חדש שגילתם- גם אין
ציטוט השבוע שלכם- יאאא אני רוצה לחיות בהוגסמיד לנצח!
קנית השבוע- כרטיס לשלושה ימים ביוניברסל סטודיוס+ איילנדס אוף אדוונצ'ר- שווה כל דולר ודולר. אה ודונאט- יאמ!!!
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- לא יצא לי לקרוא כלום לאחרונה.
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- נני!!! במרתון כל הלילה- סדרה גאונית!
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חם, לח וגשום.. לא אידיאלי להסתובבות בפארקים.
משהו טוב שאכלתם השבוע- סושי!!!
התגעגעתי לטעם של סושי נורמאלי כל כך!
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- כן, די...
משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- מממ בטוח היו ואני לא זוכרת.
איש השבוע שלכם בפורום- אני לא כל כך מכירה כאן אנשים
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- חנוש!
מסר לאומה- חובה לעשות את המתקן החדש של הארי פוטר ביוניברסל- הוא מדהים!!!!!
תמונת השבוע שלכם-
אין לי כוח
המלצת השבוע-?
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 109!!!

West Doll

New member
יו הלוואי והייתי ביוניברסל../images/Emo99.gif

את גרה שם או שאת מטיילת?

West Doll

New member
תכלס.

אני הייתי חצי שנה בארה"ב. באזור הדרום (קנטקי, נאשוויל וכו') בפעם הבאה אני מתכוונת לחרוש על קליפורניה וניו יורק.

hadasusha

New member
אוף נשלח לי...

אמרתי שבא לי להיות בנאשוויל- ת'אמת שבהתחלה הייתי בדרום (די..). התחלתי במחנה קיץ בצפון קרוליינה.. וכולם שם היו דרומיים כאלה- קאנטרי וסוסים.. ממש מצחיק, אבל אז לא המשכתי לטייל שם- למרות שפעם שעברה הייתי במרכז ארה"ב כזה- אייווה וזה.. אין לך מה לחפש שם. אם את מעל 21 חובה ללכת לוגאס.. הכי כיף שם בעולם- לא טועים כשאומרים שזה מגרש משחקים למבוגרים... ממש בא לי לחזור. אה ויוניברסל- שווה!!! בא לי לגור בהוגסמיד שבנו שם.

West Doll

New member
אני עכשיו בתכנונים לחזור לארה"ב.

אני רק צריכה לחסוך מספיק ואז אני כבר אעבוד בארה"ב. השאיפה שלי בתור מעצבת גרפית. אני כבר מעכשיו מחפשת מקומות עבודה שווים שם. המשפחה שלי בעיקר באזור קנטקי ולוס אנג'לס והחברים בעיקר בניו יורק אז ננסה לסדר משהו זמני עד שאני אתאפס על עצמי

למעלה