סיכום שבוע

West Doll

New member
../images/Emo124.gifסיכום שבוע../images/Emo252.gif

חמשת חברי הפורום הפעילים (167) West Doll (78) limors2 (61) בלונדי211 (47) NettlesRule (32) kidis עשרת הפורומים האהובים
יומני הערפד
תפוז משוב
אופנה
כוכב נולד
דמדומים
חתולים
קאנטרי פופ
ערפדים
הישרדות - אוהדים נגד שורדים
ליידי גאגא ועכשיו לסיכום השבועי
שיר חרישה-
אלבום ישן שעשה קאמבק-
אלבום חדש שגילתם-
ציטוט השבוע שלכם-
קנית השבוע-
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-
מדד טמפרטורות: היה חם או קר-
משהו טוב שאכלתם השבוע-
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-
משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-
איש השבוע שלכם בפורום-
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-
מסר לאומה-
תמונת השבוע שלכם-
המלצת השבוע-
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 מדגישומטיק לנוחיותכם

עליתי שלב!

שיר חרישה- B.O.B+Hayley williams-Airplanes אלבום ישן שעשה קאמבק-אלבומים של אבריל לאבין
ציטוט השבוע שלכם- "אין לי מבטא"
קנית השבוע- שופינג של כמה בגדים, וכמובן הספרים של דם אמיתי! ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- הכתבה על אריק ודמדומים 4 סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- BB4 וסטפ אפ 3 מדד טמפרטורות: היה חם או קר- צריך בכלל להגיד? משהו טוב שאכלתם השבוע- רביולי
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- מממ נראה לי משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- כמה קטעים בסטפ אפ איש השבוע שלכם בפורום- כולם! איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- ידידה מאוד טובה שלי מסר לאומה- איפה אתם עושים את החג? המלצת השבוע- תקנו את הספרים
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- 9! שבוע טוב לכולם

West Doll

New member
יו רביולי../images/Emo99.gif גם אני אכלתי השבוע!

ובקשר למסר לאומה שלך, אני את החג עושה בבית עם המשפחה
מה איתך?

גם אני../images/Emo13.gif

מקווה אבל שאני אצליח לשרוד...הוא יוצא השנה מאוד ארוך! הכנתי לי הרבה ספרים לקרוא, וכמובן זמן איכות עם המיטה שלי

West Doll

New member
זמן איכות עם המיטה זה הכי כיף!

אתה מאלו שצמים ורואים טלוויזיה או מאלו ששומרים כמו שצריך?
(אני מתכוונת גם לחג וגם לכיפור ושות')

ידעתי שתביני אותי בקטע של המיטה../images/Emo6.gif

ואני מאלה ששומרים כמו שצריך

West Doll

New member
יש מצב../images/Emo8.gif

אחרי הכל, אין לי אחים בכלל. נדפקתי רק עם אחיות

limors2

Active member
../images/Emo251.gif../images/Emo45.gif

שיר חרישה-Justin Bieber - Somebody To Love. הרגישו חופשי ללגלג עלי, לגלגתי מספיק על עצמי אז כבר לא אכפת לי! אלבום ישן שעשה קאמבק-שמעתי רק את אבניו Q והוא לא ישן! אלבום חדש שגילתם-כנ"ל, רק שהוא לא חדש. ציטוט השבוע שלכם-שיחה בין נהג אוטובוס למישהי בטלפון: "את לא יכולה לקחת אחת ממישהי? כמו שאפשר להשכיר שמלת ערב, אין למישהי פאה? מה, אתן לא עושות את זה? זה מגעיל? מה עם כובע ים, אפשר ללבוש?" קנית השבוע-אל-פסק חדש! הקץ להתעללות מחברת החשמל. ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-קראתי את הטקסט על שטרות ה100 וה-200 ש"ח כשחיכיתי בבנק, היה נחמד. סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- משחק כדורסל נשים שהגעתי אליו במקרה אתמול בטלווזיה. מדד טמפרטורות: היה חם או קר-חם. היום סחבתי מלא דברים כבדים ופתאום המזגן בעבודה שגם ככה בד"כ אני לא נהנית ממנו הפסיק לעבוד
משהו טוב שאכלתם השבוע-כריך בולגרית שקניתי היום. ממממ. הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- תכננתי להשלים קצת פערים בסדרות, ולא ראיתי כמעט כלום
משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-ציטוט השבוע שלי
איש השבוע שלכם בפורום-אני יודעת מי לא איש השבוע שלי בפורום
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-ליהי! מסר לאומה-באולינג זה לא כיף, במיוחד לא כשאותה ציפורן מסכנה נשברת 3 פעמים. תמונת השבוע שלכם-
המלצת השבוע- שתו הרבה אייס קפה. זה לא בריא אבל זה טעים ואפקטיבי. ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 107

ושתביני שאני בכלל לא אוהב קפה

אבל משום מה אייס קפה פשוט עושה לי את זה, ובקיץ אני שותה בכמויות!

limors2

Active member
אני בטוחה שהכמויות שלך הן כלום לעומתי.

יש לי מלא רשתות קפה מפתות בסביבת העבודה ולפני כמה חודשים פתחו אחת חדשה במרחק של 15-20 צעדים ממני. הארנק שלי לא עומד בזה

West Doll

New member
ידעתי שתאהבי את המיקרופון../images/Emo3.gif

אמג ג'סטין ביבר? |חומה| אני שוקלת לחסום אותך מהפורום
ומזה הציטוט הזה
יאק.

limors2

Active member
שקלתי לחסום את עצמי ממוזיקה עד שיעבור לי.

ואז החלטתי שכל עוד אני נהנית, מה אכפת לי

למעלה