סיכום שבועי.

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif טוב אין לי כוח לסכמ"ש אבל

רק רציתי להגיד תודה על האיחולי מז"טים D: ובאדם השבוע : חנה [הנסגדת שבגללה טום רשם לי יומהולדת שמח וגם בגלל הרברכה שלה ], דר[וחנה שצחקו איתו עד שכמעט עשיתי פיפי בארומה], כל הבנות שהיו במפגש של אטל , הילד והחולצה התכלת, שני, עדי ,איתמר, אור [שמילאו לי את החדר בבלונים ולאמא של שני שהכינה לי עוגה טעימה ולעדי שקנתה את הקישוטים לעוגה XD ואת הנרות שללא יכולתי להפסיק להדליק ולכבות], טום , ג'יי, מקס ,ניית'ן , סיבה [דה דיווה ], אמא ואבא . כל אלה שאמרו לי מזל טוב D:. ציטוטים : ~חלקים נבחרים מהברכה של חנה טוב כל הברכה היא חלק נבחר פליז שהיא לא תכעס שרשמתי את בכל העולם XD ~ "כרמללל! מזל טובבב את בת 17 אז עכשיו אני צריכה להתנהג כמו בגיל 15 ! :( בגלל שאת בגיל של ניית'ן את צריכה ללכת לישוןבכל יום בשעה 7 . ללמוד עם מורה פרטית ולשמוח כשיורד גשם ( אין לנו שלג .. ) ! לכבוד יום הולדתך הנה רשימת הבנים שאני מעניקה לך ליום אחד :אטל +בלג ( להוציא מתופפים),די סי , ליאם ,טדי ונביד , טומקס אהוביי [טום +מקס XD] + הקטין [ניית'ן ],סיילג'יי [ סיבה + ג'יי ] , טיילורורוב ועוד רבים על פי בקשת ליבך ! אושר יושר עושר ( איף יו נואו ואט איי מין ;) ) תישארי כמו שאת , לכי איתי לארומה ונשאר שם עד שתשתיני במכנסיים , עד 90210 שנים ! מתה עלייך33> " ~אמא שלי קוראת מה חנה כתבה ~ היא :" וואי מה זו המגילה הזו ?!!? " ביום של המפגש של אטל ~בארומה עם דר וחנה ~ אני : " דיי נוו מה הקטע הרגו אותי " [היו כאלה שרוקדים ליד המדריכים שלהם -אמריקאים כאלה שעשו שם פלאשמוב XD אז הם התאמנו ] ~צוחקות שעה ~ אני :" נראה לי שעשיתי פיפי במכנסיים " פאק זה היה כזה מצחיק XD בארומה שמביאים לנו את האייס המוכר : " כרמל " ~לקחתי~ המוכר : " ירדן " ~דר לוקחת ~ אני :" דר זה לא שלך ! זה של ירדן ! " דר : " ששש בואי " XDDDDDDDDDD טום מדה וונטד tomthewanted@ happy birthday @carmelXP have a wicked day babe .XX פה מתתי XD מthe wanted on the wanted tom on max Tom :" will you marry her ? i've heard she's a beaut !" [על מישהי ששלחה למקס אם הוא יתחתן איתה ] Max:" i don't know . How old is she ? " Tom:" young " הרג אותי XD מסרטון אחר שלהם Jay : " how many emberssing things people know about me ?!!?!? " XDDDDD מהסרטון של טום און מקס : Tom :" who is you favorite member ?" all :"OHHHHHH ! " Max :" of what ? " זו שמצלמת אותם "the wanted " Jay :" of the gymnastics " מנסים לשחד אותו Jay : "20" Nathan : " 50 " Tom " i give you a 100 but i don't have it " max: " all of them " all :"aWWWWW " Max :" no . well me . i don't like them that much " XDDDDD מהסרטון ג'יי און טום Jay :" if your home is get in fire who would you save ? " Tom :" oh my Gud. myself " [הם בריטים אז XD ] מאחד הסרטונים של דה וואנטד וויק - שזה השבוע XD - אז הם הראו את היום שהם הצטלמו לתמונות כאלה במכונות XD ואז טום ומקס ישבו שם בלי חולצה והצטלמו והמכונה מתה XD הצלמת לניית'ן :" who broke it ? :O " NAthan : " not me ! it was Max " בעוד סרטון מהשבוע All :" where's Nathan ?" JAy :" ohh wait ! here he is ! " ~Lost children meeting place - שם הוא חיכה XD ~ הצלמת :"OHH you'vw waited on Lost Children Meeting Place / you're such a good boy Nathan . we'll tell you're teacher you're a good boy " Nathan :" alright " XDDDDDDD טוב יש עוד מלא אבל אין לי כוח XD ולסיום אנימציה D: [ 2 XD] רציתי לשים פה את התמונה של העוגה שחברות שלי הכינו לי אבל אין לי כוח לעלות את זה XD ותכנונים לשבוע הבא - צו ראשון ! ולחגוג את היומהולדת שלי XD כי 2 חברות טובות שלי לא בארץ ולא רציתי בלעדיהן XD ותכנונים לשנה הקרובה XD- להשיג את כל הכסף לנסיעה ללונדון D: אני וחנה החלטנו ללכת למצוא את דה וואנטד D: הם מחלקים קיס און דה ליפס ! XD כאילו מעריצות מבקשות נשיקה והם פשוט מתחילים לנשק אותן על השפתיים XD ואז הן כמעט מתות XD כמו מה שיקרה לנו רק שאנחנו באמת נמות XD [ באנימציות הדגמה של 2 בנות מזל XD - הראשון שמנשק ומחבק זה ג'יי D: ] טוב את האנימציות אני אחלק לכמה XD אז תסלחו לי XD פשוט זה כבד מידי XD באנימציה הזו - ג'יי D: ואני לא אשים את ההמשך כי הוא פשוט מחבק אותה אחר כך ועושה V עם האצבעות XD

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif 2

ועכשיו תור ניית'ן XD טוב בגלל שזה גם כבד אני אספר מה קרה איתו ואשים אנימציה רק של הנשיקה והחיבוק XD הוא לא היה עם כולם כאילו הוא דיבר עם מישהי אחרת ואז הם הקריאו כזה דברים שבנות רשמו על ציור שהן הביאו להם ומישהי רשמה שהיא רוצה נשיקה מג'יי ואז היה רשום שגם אחת אחרת רוצה מניית'ן ואז קראו לו והילדה כולה צורחת " נווו !" XDDD והוא בא ואמרו לו שמישהי רוצה נשיקה ואז הוא שאל מי והיא כולה אדומה XD ואז הצביעו עליה והוא נתן לה נשיקה וחיבוק XD והוא כזה חמווווווווד הלוואי שכל הבני 17 במדינה היו כמו הבני 17 באנגליה XD לפחות כמוהו XD טוב את האנימציה אני אשים מחר כי זה נתקע לי עכשיו XD או יותר מאוחר XD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif הציטוטים ../images/Emo6.gif

חחחחחח... בהצלחה עם הטיסה ללונדון

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif סכמ"ששששש אולה, אולה, אולההה! XD

השבוע במילה אחת: מעצבן.
דבר טוב שקרה השבוע: * השיחה הכי מצחיקה שהייתה לי בדייליבות' עם ידיד שלי! D: * עוד תודה מדיין 3: (זה שיצר את Annoying Orange). * ריטוויט מאיאן! וטפ?! D: * מתחילים להתכונן למפגש אצל חברה מהדרמה לראות את ההופעה ולבריכה!#!@@! D: * חלום שולט אתמול-היום בלילה! *-* * רעיון מגניב חדש לסרטון! * ידיד שלי (שמכיר אנשים XD) מוכן לפרסם שירים שלי בתוכנית שלו ביוטיוב!@@! Mission accomplished. xD * שמעתי שהבן דוד (החתיך והמגניב רצח) שלי מגיע לישראל!@#@!@!
דבר רע שקרה השבוע: * אמא, אבא, סבתא ויעל עצבנו אותי ><" * הטיול הכי גרוע שהיה לי אי פעם לירושלים. (היום) דבר מצחיק שקרה השבוע: * שיחה שלי ושל ידיד שלי מיוטיוב (דייב) בדייליבות'. זה הגיע למצב ההזוי של שנינו מבצעים את טיטאניק מחדש והוא טובע בחדר שלו. LMAO!
פאדיחת השבוע: * החלום שהיה לי. XDDDD היה מפדח וכיף לאללה. הגעתי למצב שאני ושני הטיוברים (קיצור של רבים של יוטיובר XD) שהיו איתי במטבח בחלום (שאגב, אחד עוקב אחריי בטוויטר *-* סופר וטפ! D: ) שכבנו על הרצפה, דיברנו על דברים נורמליים (סרטונים ושיזל כזה XD) וליטפנו את השיער אחד של השנייה (היה רק בן אחד שם XD)! סופרדופראובר וטפ! D:
דבר מוזר שקרה השבוע: * "סופרדופראובר וטפ! D:" מוזר כשלעצמו XD * החלום. זה הרגיש לי כל כך נורמלי לשבת במטבח שלי עם הטיוברים (מייקל גאלאגר [טוטאלי סקטץ'] וניקי לימו) ולדבר על סרטונים כמו חברים טובים שמכירים מלאמלא זמן עד שזה היה מוזר O_O" ! * עוד אמריקאים בוגרים שלא יודעים לאיית! D: * ראיון שעשיתי לידידה שלי על האוטאקו-קון. אני צריכה מרואיין חדש. ><" * מייקל הבטיח לי סקיטלז ולא נתן לי עדיין!@$@!#$@!# >:( (לא בחלום. בטוויטר) * השאלונים שהכנתי בטוויטר 3:
ציטוטים: * כמעט רשמתי שם "דושחי" XD * Dave: Help! I'M DROWNING IN BALLS! Me: Oh, balls! I'll rescue you! Take my hand, Dave! TAKE MY HAND! Dave: NEVER LET GO! Me: But I won't be able to swim back...
שיר השבוע בכללי: By Your Side - Tokio Hotel Break Away - Tokio Hotel Act Appalled - Circa Survive Transformers Rap - Smosh (שתקוע לי בראש תודות לאיאן!@$#!@) Runaway - Creating Constellations The Road and the Radio - Kenny Chesney
שיר השבוע של טוקיו הוטל: By Your Side Break Away Humanoid
זמר\ת השבוע: Kenny Chesney Avril Lavigne Evan Taubenfeld
להקת השבוע: Tokio Hotel Creating Constellations Circa Survive AQUA
דיסק השבוע: אני מחפשת דיסק של Evanesence ליעל. יש רעיונות לחנויות, אנשים? :)
סרט/סדרת/תוכנית השבוע: "הקונצרט" - גרם לי לשחק ב-Mii Maestro ב- Wii Music כל הלילה! XD
ספר/עיתון השבוע: Burned - P.C and Kristin Cast
התחדשות השבוע: * שלושה זוגות מכנסיים...יאי >< * צבעתי את הריסים. אני יכולה להסתדר גם בלי זה! העיניים שלי נראות אחרי תהליך זומביפיקציה!@#!@
התמכרות השבוע: טוקיו, סיקרה, יוטיוב ודוויאנטארט (מתה על האתר הזהההההה *-*
)
משקה השבוע: מים.
מאכל השבוע: פטסה וחומוס (לא ביחד!@#$!@ אם כבר אז שניצל וחומוס ♥)
אדם השבוע: דייב מוייר, ג'ון בייסדו, דני (איזה דני אתם מכירים? XD), תהילי, איאן היקוקס ושיין דוסון. P:
תמונת השבוע: אני אתן לכם שרשור של 3 תמונות אח"כ.
תכנונים לשבוע הבא: לפי האייקון. אני רוצה להישאר בבית. P: אני כנראה אזמין את יעל לחזרות וידיון על עוד רעיונות. - - - סופ"ש מדהים.

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif תמונה 1

הרימייק הכי טוב בעולם של טיטאניק!! XDDDD

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif תמונה 2

RT מאיאן! כמעט בלתי אפשרי!#@!#!@@#@! DDDDDDDDDDDDDD:

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif תמונה 3

בקשה מידידה שלי (לורן) היא רצתה שאני אצייר אותה ואת סמוש! (משמאל לימין: איאן, לורן, אנטוני) אנטוני יצא לי קצת צ'אבי, אבל זה עדיין נראה טוב D:

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif דאנקה! D:

למרות שאני מעדיפה לצייר בעיפרון XDDDD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif תתחדשי ../images/Emo8.gif

יו... אני אדם השבוע ?
אהבתי את החלום

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif עוד משהו מוזר אבל מגניב...

...שקרה הרגע.. XD ג'ון בייסדו (ידיד טיובר שלי שמסתבר שעוסק בכושר ויש לו שורת DVDים משלו...וטפ?! D: ) שלח לי הרגע הודעה בטוויטר. איך הוא קרא לי? K! סופר מוזר אבל סופר מגניב! D: יש לי עכשיו עוד כינוי! You can call me K, ya trolls. XD

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif ועוד ציטוט XD

עשיתי סשן שואו-אוף של דגמון לחולצות החדשות שאבא קנה לי באמריקה, וידידה שלי מגיבה ואומרת על אחת מהן: It's so black! o_O אני חושבת לעצמי: "יופי, מריה!" ועונה לה: I love black! (No racism intended!) :O Epic WIN!

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif אעהאעה!!!! מייקל ראה את התמונה@$@!#@!

מייקל ( www.youtube.com/TotallySketch ) ראה את התמונה שלי עם החולצה שלו והגיב!#!@#!@#@! אני הייתי בשוק! DDDDDD: *מתלהבת*

e t a

New member
../images/Emo118.gifהסתכמשו"ת ../images/Emo6.gif

השבוע במילה אחת:
טבריה
דבר טוב שקרה השבוע:
- נרשמתי לקורס גרמנית במכון גתה - אני ומיכל שנתיים ביחד
דבר רע שקרה השבוע:
- היה חם.
דבר מצחיק שקרה השבוע:
האנשים בחדר לידינו במלון כל הזמן נתקעו בחוץ כי המפתח שלהם לא עבד XDD
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
יש מישהי שפעם עבדתי איתה ואז רבנו. בקיצור, כשהייתי באילת לפני חודש הסתבר שהיא הייתה איתנו בדיוק באותו סופ"ש באותו מלון באילת.. מוזר!! הקטע הפריקי הוא.. שאתמול, כשהייתי בטבריה, ראיתי אותה שם שוב! פאק, איזה מוזר..
ציטוטים:
שיר השבוע בכללי:
Komm
שיר השבוע של טוקיו הוטל:
Komm
להקת השבוע:
Tokio Hotel
דיסק השבוע:
Schrei
סרט/סדרת/תוכנית השבוע:
חחח פרק ממש טוב של איש משפחה.. "The almost live shoe of family guy"
ספר/עיתון השבוע:
התחדשות השבוע:
קורס גרמנית בגתה
התמכרות השבוע:
נמנמנמ.. מזגן!
מאכל השבוע:
אורז
משקה השבוע:
מים
אדם השבוע:
מיכללל
תמונת השבוע:
תמונה שלי מהשבוע
תכנונים לשבוע הבא:
הוו, הרבה. -התחלת תפקיד חדש -מפגש פורום -יום הולדת עם החברים -יום הולדת עם המשפחה

למעלה