סיכום שבועי

תמונה מהממת !

בדר''כ אני לא אוהבת את איך שהשיער שלך יוצא בתמונות אבל בצבע כהה וחלק הוא נראה טוב :)

מסכמת

דברים טובים: יום ספורט הכי כייפי בעולם דברים רעים: מפקד דפוק (כמו כל שבוע...) תוכנית טלויזיה של השבוע: תיכון השיר שלנו סרט: לא ראיתי שיר/ים: "את ואני" התחדשות: חבר חדש
בילוי: בים עם חברים מאכל: ארטיק קרח ציטוט/משפט השבוע: "זאת היא לשכה של משוגעים, מווינגייט לא יוצאים חיים. ברוך הבא לגהינום ומי שלא קופץ אדום!" אדם שעשה לך את השבוע: חבר שלי תוכניות שלך לשבוע הבא: שגרה ובכמה מילים: היה שבוע טוב תמונה מהיום ספורט

|זבנג| מסכמת... |זבנג|

דוגמני/ת: ריקי....מדהימה !!! צלם/מת: אילן פורת, ליאור דברים טובים: השבוע עבר די טוב... התחלתי את התפקיד שלי סופסוף..חח דברים רעים: יותר מדי ריבים עם אמא שלי =\ וסתם באסה כזאת בזמן האחרון, שאין לי מושג אפילו ממה ולמה... תוכנית טלויזיה של השבוע: "החיים לפי ג'ים". סרט: "ילד-ילדה" שיר/ים: "בשמלה אדומה"- מופע הארנבות של ד"ר קספר התחדשות: - בילוי: אתמול בנען :) מאכל: יש הרבה .. חח ציטוט/משפט השבוע: "אישה מחפשת גבר יפה, חכם וטוב...בעצם היא מחפשת 3 גברים" ! :) אדם שעשה לך את השבוע: אנשים מהבסיס תוכניות שלך לשבוע הבא: סוגרת לילה בבסיס, לנצל את החמשו"ש של שבועות כמו שצריך... ובכמה מילים: שבוע טוב לכולם... (סתם תמונה מלפני שנה בערך שהיה בא לי עליה... :) )

barbie101

New member
תודה נדירה שלי

מזל'ט על התחלת התפקיד בובי
איך את מזכירה לי את ניקול מהפוסי דולס חבל'ז!

kimi d

New member
מאמיייייי

קודם כל את אחת הבנות הכי יפות שיש אני מתה מתה מתה על היופי הזה שלך!!! דבר שני, שיר השבוע שלך סוףףף :) ודבר אחרון , אל תהיי בבאסה =] הכל עובר!!!

../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif

דוגמני/ת: ריקי..אהבתי את השינוי שבא עם הצביעה..כך שגם אני צבעתי לכהה יותר חח..כמעט שחור [בתמונה!] צלם/מת: ליאור שאת שם משפחתו קשה לבטא דברים טובים: כמעט כל השבוע הייתי בבית..אפטר,חמשוש..ותור לקב''ן
דברים רעים: בכל השבוע הזה לא ראיתי עדיין את אהובי.רק היום בערב
ולחכות לקב''ן בשך חודשיים.. התחדשות: צבע שיער, חצי סופר פראם
ציטוט/משפט השבוע: ''ויקי סתומה..מי?ויקי?כן היא באמת סתומה.ויקי כל כך סתומה'' שיחה של 3 מבוגרות ברכבת
אדם שעשה לך את השבוע: החברות:) תוכניות שלך לשבוע הבא: תצוגת אופנה בעוד כשבועיים :) מקווה שלא יהיו שיבושים עם הצבא=\ ודיאטת רצח לקראתה.. ובכמה מילים: נחמד ! ולא לשכוח את תמונת השבוע :) מאתמול עם הצבע החדש !! כמעט שחור..יותר מתאים לי?

barbie101

New member
יפהה שללייי

מהממם לך!!!!! ואיי איזה הופעהה סוף!!!!!!!!!!!!! לאן יצאת ?:) את לא צריכה שום דיאטהה...!!!

תודה מדהימה שליי../images/Emo23.gif

הממ סתם לפאב בראשון עם חברים תודה !! אבל הגרביונים השחורים מרזים אותי..כי זה שחור ;)

JaNeTT1

New member
אממ הזנחתי פה...מקווה שזוכרים אותי=]

דוגמני/ת: יאנושש(מהפורום)-חיי3> אממממ גם קים(ממש אהבתי את התמונה בסיכום שלך), וריקי גם קיצר כל בנות הפורום חח צלם/מת: הממ דברים טובים: מסיבת סיום של הבצפר=] דברים רעים: ריביםםם=/ תוכנית טלויזיה של השבוע: אממ השרדות? זה הדבר היחיד שראיתי השבוע נראלי..אהה חשופים גם חח סרט: --- שיר/ים: Inna-Hot התחדשות: שומדבר=S בילוי: האפטר פארטי עם השכבה..ואממ סופשבוע מאכל: הספגטי שאני מכינהה כרגיללל חחח ציטוט/משפט השבוע:--- אדם שעשה לך את השבוע: המשפחה והחברים=] תוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד לבגרויות והמתכונות..שיעורי נהיגה ובכמה מילים: שבוע מצויין לכולם:) אמממ סתם תמונה ביתית כזאת חח3>

../images/Emo190.gif סיכומון :] ../images/Emo190.gif

דוגמני/ת: מירנדה קר צלם/מת: ליאור דברים טובים: נפגשתי עם אבא בת"א,קיבלתי ממנו 3 אלף ש' מתנה,סופשבוע הכי מושלם שיש,יציאות עם חברות והכי חשוב לנהוג לבדייייייייייייייייייי דברים רעים: לא עשיתי כלום בל"ג בעומר,וממ חרא מתכונת, ואהובי כניראה טס לחודש בקייץ :\ תוכנית טלויזיה של השבוע: מגרש ביתי ללא ספק סרט: שלי שלך שלנו שיר/ים: מממ אין משו מסויים התחדשות: חצאית גבוהה מדהימה,ג'ינס,2 תיקים,ארנק ,2 סטים של צמידים ובגד ים בילוי: פרימור עם חברות,ועזריאלי מאכל: שקשוקה ציטוט/משפט השבוע: תסעעעעעעעעע כבר אדם שעשה לך את השבוע: אהובייייייי ואחותי המדהימה תוכניות שלך לשבוע הבא: בגרות באנגלית,2 מבחנים מעבר,לצאת הרבה וצילומים ובכמה מילים: ים זה אחלה מקום :][:

../images/Emo192.gif../images/Emo41.gifשבוע טוב לכולנו!! :)../images/Emo192.gif../images/Emo41.gif

דוגמני/ת:אין לי. צלם/מת:רפאל בן דור
. דברים טובים:ל"ג בעומר היה משכר וטעים
, הייתי בים פעמיים השבוע
, מיני שופינג
, פעמיים בייביסיטר בנוסף לעבודה
, סופ"ש מדהים
והקיץ סוףסוף הגיע באמת
. דברים רעים:לא ראיתי אותו במהלך השבוע
, אני לחוצה מהבצפר ולא מספיקה כלום..אני מפחדת חחח
, אני עייפה כל הזמן אין לי זמן לישון
, שנשאר עוד חודשיים בבצפר ולי כבר נשבר הז*ן
תוכנית טלויזיה של השבוע:הישרדות
סרט:פרבר 13 סרט אדיר
שיר/ים:הדיסק החדש של שלום חנוך התותח
התחדשות:3 גופיות אוברסייז כאלה משוחררות על הגוף שאני נותנת להן צורה עם חגורה וזה יוצא ממש יפה, וגופיה חומה מפוקס וטוניקה ארוכה עם קשירה במותן
בילוי:אהמ ל"ג בעומר יומיים בים??
יום רביעי בית קפה עם חברה טובה
, יום חמישי מדורה ותה חם ביער עם החבר'ה..ושישי סוףסוף שישי בבית עם האהוב שלי
היה לי כלכך כיף וזה היה חסר לי מלאמלא!!. מאכל:תפוח אדמה מוקרם שאני הכנתי
ואתמול מאמי הביא לי למיטה גלידה קוקוס ופקאן עם עוגת שוקולד חמה
. ציטוט/משפט השבוע:"גנגסטר שיט" חחח איגור הוונאבי ראפר. אדם שעשה לך את השבוע:חברה והוא
!! תוכניות שלך לשבוע הבא:לסיים עם אנגלית, לאכול עם בוביק באיזה מסעדה שגילינו
, לסוע לתל אביב לצילומים..ולהצליח למצות את השבוע
ובכמה מילים:שבוע עמוס אבל כייפי
ולא לשכוח את תמונת השבוע :) עם הדבר הכי טוב שיש לי בחיים.
.

nnoooni

New member
../images/Emo68.gifהסיכום השבועי שלי

דוגמני/ת: צלם/מת: כרגיל, דורון וליאור!
דברים טובים: יום אדיר בקניוןם דיזינגוף- רח' דיזינגוף בת"א (ראשון) עם חברה מדהימה, נהנתי מכל רגע. ל"ג בעומר נחמד ביותר!, הרבה ריצות, תזונה לפי התפריט בלי יותר מדיי פיקשושים..סופ"ש עם החבר שישי בסינמה סיטי ראינו סרט מעולה! ומתחילים להרגיש את סוף השנה כבר שזה טובבבבבבב
דברים רעים: אמ......מדדו לנו בבית ספר משקל+ גובה, לצערי אני 1.68..התפללתי ליותר.
אבל שאלו יהיו הצרות שלי חח..
תוכנית טלויזיה של השבוע: לא יצא לי כ"כ לראות טלוויזיה, רק היום נחתי ראיתי את כל השידורים החוזרים של Y בעשר וכל מיניי כאלה.. סרט: X מן- וולברין. ממממממש א-ה-ב-ת-י. שיר/ים: תמיד קשה לי לבחור שיר יש יותר מדיי שאני חורשת עליהם כל הזמן..אחד מהם: Ciara Ft. Justin Timberlake - Love and Sex and Magic התחדשות: פוול אקססוריז, לקים, איפור.. בילוי: מבחינתי יום בת"א היה ממש בילוי
מאכל: לזניה ממש טעימה ויחסית דיאטטית שהכנתי עם אמא בארוחת שישי
ציטוט/משפט השבוע: לא יודעת.. אדם שעשה לך את השבוע: שתי חברות מדהימות מדהימות שלי, והחבר כרגיל
תוכניות שלך לשבוע הבא: לקנות בגדיים, לא יודעת אם ייצא לפועל אני מרוששת
להמשיך כרגיל עם תזונה + ספורט, עוד "פוש" כמעט אחרון בלימודים עד שזה סוףסוף נגמר בשעה טובה
ובכמה מילים: מקווה שהיה לכם שבוע מקסים, לחיי שבוע טוב עוד יותר
תמונה מהל"ג, חתכתי ת'חברים לא נעים ככה לפרסם את כולם בלי רשותם :)

למעלה