סטליסט החלומות

symptoms

New member
../images/Emo124.gifסטליסט החלומות../images/Emo79.gif

טוב, אז כמו שכולנו יודעים, קרי תתחיל את הטור הראשון שלה בתור מופע מוביל עוד שבועיים, לרגל המאורע, ולמרות שרוב הסיכויים שאף אחד מאיתנו לא יזכה לראות אותו, החלטתי לפתוח שרשור שבו כל אחד יכתוב איזה שירים הוא היה רוצה שקרי תשיר אם הוא היה בהופעה. בדרך כלל קרי מבצעת בין 16-18 שירים(כולל הדרן), אז זו כמות השירים שאפשר לבחור, היא גם עושה סט אקוסטי של 3-4 שירים, אז אפשר לבחור גם שירים לביצוע אקוסטי. אפשר לבחור כל שיר מהאלבומים של קרי, וגם שירים שהיא מבצעת בהופעות (alone, SCOM,ISBY,IRY וכו') וכדי שזה יהיה מעניין אפשר לבחור שיר אחד שקרי לא ביצעה מעולם אבל הייתם רוצים לשמוע אותה עושה לו קאבר. רעות

LeAnnDylan

Well-known member
הוו זה קשה

אבל יהיה לי על מה לחשוב כשאני אהיה בעבודה <שומרת לי מקום>

LeAnnDylan

Well-known member
טוב.. מנסה

1. Some Hearts 2. Out Of This Town 3. Wheel of the World 4. Romey Boy 5. Just A Dream 6. Jesus, Take the Wheel 7. Last Name 8. Lessons Learned 9. Cold Day In July 10.Night Before (Life Goes On) 11. Starts with Goodbye 12 .I Told You So 12. I Ain't in Checotah Anymore 14. Don't Forget to Remember Me 15. מחרוזת איידול עם השירים Alone, Angels Brought Me Here, Piece Of My Heart, Bless The Broken Road ו- Love Is a Battlefield 16. I'll Stand By You הדרן- 17. Before He Cheats 18, So Small והשארתי בחוץ מלא אחרים שאני אוהבת
לא כיף, אין לי מקום לפלאט, טוויסטד, איי קנואו יו וונט והאחרים מסאם הארטס
היא לא יכולה לשיר שלוש שעות?
אוף אני רוצה שהיא תשיר גם את I Hope You Dance ו- Lesson In Leaving רעות, זהו רשמית אני לא אוהבת אותך

Guncrazy

New member
חשבתי שאת אוהבת את You Won't Find This

קולד דיי של הדיקסי?
איך חשבת על זה? ומה זה הרומיאו בוי הזה שגם את וגם רווית כתבתן

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo2.gif ../images/Emo7.gif../images/Emo46.gif רעות גרר

קולד אכן של הדיקסי
קרי שרה אותו באחד הדיסקים הראשונים שלה ורומיאו בוי זה גם שיר שהיה באחד הדיסקים הראשונים שלה. הוא כזה סקס

symptoms

New member
אם את גם ככה לא אוהבת אותי

אני מניחה שאת לא רוצה שאני אגיד שרימית ב-16 נכון? רעות

symptoms

New member
אוי נו, אני מוגבלת

כי זה מחרוזת של אלפי שירים? טוב שלא פשוט אמרת - 1. מחרוזת של השלושה שירים הראשונים ב-SH. 2. מחרוזת של שלושת השירים הבאים ב-SH. וכך הלאה.... היית מכסה הרבה יותר לא?
ואז אולי לא היית שונאת אותי רעות

LeAnnDylan

Well-known member
מה?! זה לא אותו דבר

מחרוזת זה איזה חצי דקה\דקה מכל שיר מה שאומר שמחרוזת של 4 שירים אמורה להימשך 4 דקות שזה שווה ערך לשיר אחד. ואני עדין שונאת אותך ירדת על הפרפר שלי

symptoms

New member
הפרפר שלך נפלא ../images/Emo140.gif

אני אשמור אותו לעולמי עולמים רעות

Guncrazy

New member
../images/Emo12.gif

יש לשתיכן מומחיות להפוך כל דיון לאוף טופיק

symptoms

New member
ואנשים עוד חשבו שהעובדה שזה פורום

תעצור אותנו