נא להכיר
...

ramoni

New member
../images/Emo124.gifנא להכיר../images/Emo185.gif...

אלבוו(Elbow) ו קייבין(cave in) הן שני להקות החימום שילוו את מיוז במסע ההופעות הנוכחי שלהם. הראשונה בבריטניה, והשניה תחמם אותם בשאר אירופה... תאמת כבוד, מדובר בשתי להקות די מוכרות לפחות לאוהבי הזאנר האלטרנטיבי (בכלל שקייבין היא להקת גראג, ואלבוו מנגנת פאנק רך עם נגיעות של U2) .

ketty the sheep

New member
גם אלבואו וגם מיוז באותה הופעה

הייתי עושה הרבה בשביל להיות נוכחת אפילו בהופעה אחת מסיבוב ההופעות שלהם בבריטניה (אני מאמינה שמישהו שמסתובב פה דווקא יהיה נוכח שם, the lucky bastard). בכל מקרה, אולי במקום לזרוק שמות תביא לנו איזו ביקורת קטנה על משהו שאחת מהלהקות האלו עשתה פעם, ואולי כמה המלצות למי שרוצה לנסות ולא יודע מאיפה להתחיל? נשמע כאילו אתה מבין עניין, למה לא לחלוק את המידע עם פשוטי העם?

ramoni

New member
אז זהו שאני לא ממש מבין עיניין../images/Emo4.gif

אבל אם את מדברת על לסוע להופעות את יכולה להכנס לאתר הרשמי של מיוז. בtours יש קישורים לאתרי מכירות כרטיסים, מתחת להופעה שאת רוצה להיות בה. לי כבר יצא ליהיות בהופעה שלהם בשנה שעברה ביוני, אז אני אדבר מניסיון: צריך להביא איתך משהו שאתה מכיר, מהארץ כמובן.. אנשים שהם לא מהארץ יכולים לעשות מלא שטיות כי בשבילם חול זה הרי הבית(טוב גם בשבילנו, הישראלים). אבל הם בדרך כלל מעבירים את כל היום בדיבורים נוטפי אנדרנלין על ההועה שבדרך, לי יצא להגיע לשם עם ביןדוד. אבל אנשים שהיו סביבי בכניסה לאולם העירוני במונטרקס היו ממש נחמדים. משום מה הייתי מעריך שהגיל הממוצא הוא 21, ולא היה להם אכפת מה זה אינתיפדה וישראל, כי מבחינתם אני מעריץ את מיוז כמוהם לכן אנחנו דוברים אותה שפה. ואני אזכיר שהאנגלית שלי לא משהו. כדי לוותר על מלון, ולחפש איזו אכסניה, באולם שבו הייתי, היתה לינה, והיא היתה זולה ביחס למלון(25$ ללילה).ואני לא חושב שיש עוד דבר כזה בשאר העולם.. אז מחוסר ברירה תשכרו חדר במלון, במידה ואתם שוהים רק כמה ימים במדינה הזרה. ואני לא ממליץ להביא אוהל, ולחקות להופעה כמו היפים משנות השישים. כי סתם חבל אנשים לא יבואו בלילה שלפני בכדי לעמוד בתור ראשונים. אנחנו הגענו 3 שעות לפני שהתחילה ההופעה, היינו בפינה בפינה מצד ימין של הבמה רחוק 5-4 אנשים ממנה, וממאתיו. זו היתה סינטזה של ממש, אני לא אשכח את ההופעה. לצערי ברוב טיפשותי לא הבאתי מצלמה, אבל לפחות חזרתי עם מזכרת קטנה (קעקוע לא אמיתי, אל תספרי לאף אחד) לכן תזכרי להביא מצלמה, ואפילו שתיים(למכרה שיגמרו הפילים בדרך). לגבי שני הלהקות, תמיד תוכלי להכנס למומה.

למעלה