מ-פ-ג-ש

../images/Emo124.gifמ-פ-ג-ש../images/Emo70.gif

חבר'ה נתבקשתי ע"י אחד מחברי הפורום לעורר אותכם כן.. כנראה שמזג האוויר של השבוע האחרון השאיר את חלקכם מתחת לפוך בלי חשק לצאת מהבית אבל אנחנו כידוע לכם לא מוותרים בקלות ומחר ביום חמישי (עד כמה שזכור לי רובכם העדפתם את היום הזה) יתקיים מפגש הפרטים עדיין לא סגורים והפעם גם לא אני מארגנת אני רק על תקן המעוררת האישית של כל אחת ואחד מכם אז יאללה חבר'ה מזג האוויר נרגע אז עכשיו גם אין שום תירוץ, מחר מפגש ו כולםבאים!!! ברור לכם?

אני מציע מפגש של יום חמישי

בשבוע הבוא אם אנחנו רוצים שבאמת יגיעו אנשים. יום חמישי שבוע הבאה אני יכול.

זה בדיוק מה שאמרו כאן בשבוע שעבר

רק לא הבנתי מה הקשר שביום חמישי הבא באמת יגיעו אנשים? אתה יודע אף אחד לא תלוי אחד בשני ויש כאלו שיכולים השבוע. ועד שבוע הבא אלוהים גדול. כמו שכבר נאמר כאן בעבר, אין זמן ומקום המתאימים לכולם תמיד יהיו את אלו שביום זה או אחר הם לא יוכלו ויהיו את אלו שהשעה לא נוחה עבורם וכמובן שיהיו גם את אלו שהמקום לא לרוחם אני חושבת שצריך לדעת להתפשר. ומקסימום תמיד יש מקום לעוד מפגשים. לגבי איפה, מתי וכל שאר השאלות אני שוב אומרת לא אני מארגנת אז גם לי אין מושג אני מאמינה שיותר מאוחר בערב יהיו יותר פרטים העיקר שתהיה נכונות.

ליאן.

New member
אז מי כן מארגן ?

ובאמת איפה ומתי? זו לא חוכמה לכתוב 'יש מפגש'... ולא להוסיף שום פרט.. ואיפה דנטה שהתחיל ליזום ו... נעלם?

alophind

New member
למען האמת אני מתקין את המחשב

החדש , מה התירוץ שלך? לצ'אט ?

למעלה