מפגש פורום

עדידי מ

New member
אין לי בעיה עם תאריכים.../images/Emo54.gif../images/Emo21.gif

אני מציעה את זכרון כמקום מפגש!!!

יסמיני1

New member
לפני....

כי בחנוכה בטח יש הרבה ילדים שטסים לחו"ל או נוסעים עם ההורים למקומות או מי יודע מה....... קיצר עדיף לפני

uriya1

New member
../images/Emo45.gif אבל..../images/Emo36.gif

מה? מי? איפה? כמה? למה? איך? לא כתבת שום פרטים. ואני לא חושב שמישהו יהיה סתם ככה נגד המפגש, לא?

Crazy Figgy

New member
לפני שאפשר בכלל לדבר על פרטים-

-צריך לבסס כי בכלל יש אנשים שמעוניינים. ועכשיו שביססנו את זה, אפשר להתעסק בדקויות. ההצבעה הנוספת שמעליך מדברת על תאריכים (לפני חנוכה או בחנוכה...). הצעות למקום המפגש יתקבלו בברכה. אני רק חושבת שכדאי לבדוק קודם לכן עד כמה זה חשוב לדבר בכלל על מקום אם המפגש עצמו יערך רק בעוד חודשיים. אז בבקשה אנשים, תגידו את מה שאתם חושבים. בקרוב
.

Blade Of Fire

New member
../images/Emo45.gif נו ו..? מה עכשיו?

את חושבת שתצליחי לתאם תאריך אחה"צ בין יותר מ25 ילדים מכל הארץ? בהצלחה....

Crazy Figgy

New member
תודה ../images/Emo9.gif

אבל כמובן שיהיו חייבות להיות פשרות. אני מאמינה שזה אפשרי. ואני שמחה לראות שאתה תומך. אז עכשיו להצבעה השניה בבקשה
.

Kill Bernard

New member
תראה -

ברור שאי אפשר למצוא תאריך ומקום אחה"צ ש-25 ילדים מכל הארץ יצליחו להגיע. זה לא סביר. אבל.. זה אומר שלא לנסות ולוותר לגמרי על הרעיון של מפגש פורום?.. הרעיון הוא למצוא זמן שכמה שיותר מחברי הפורום יוכלו להשתתף במפגש. ואת זה כן אפשר לעשות. מה, אף פעם לא קבעו לך טיול שנתי שלא רצית לוותר עליו? רופא שיניים בירדן? ביקור פתאומי באמפיתאטרון מתפורר ביוון? כל אחד משתדל להגיע. אם כמובן זה מספיק חשוב לו. אני חושבת שמקבלים מראש את העובדה שלא כל אחד יכול להגיע. רק עוד סיבה לעשות מפגש נוסף בתאריך אחר!

L u L u L u iT

New member
או שפשוט..../images/Emo105.gif../images/Emo1.gif

נעשה מפגש בחנוכה? ולהרבה ילדים יהיה יותר נוח להגיע?

L u L u L u iT

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo105.gif../images/Emo1.gif

כרגיל באיחור קל
אבל אם אני לא מכירה את חלקכם( כולכם) זאת ההזדמנות להכיר

KereN THE AngeL

New member
../images/Emo45.gif... נראלי...אבל אני לא מבטיחה

כלום...
קודם שיהיו פרטים... אח"כ אני אגיד מה קורה...- וחנוכה זה נורא רחוק... אם בזה מדובר... בכולופן- בינתיים

פלאפאל

New member
בלבט.

(ארר. אני מגיבה לשרשור מפגשפורום בפעם הראשונה בחיי. מזל טוב לי
) לא רוצה לבוא
אבל נמאס לי לא לבוא. הא, אני לא אבוא. חבל

למעלה