מפגש פורום

White Hedwig

New member
למה לא???../images/Emo79.gif

את ירושלמית לא?? ואם ניפגש לפני המפגש ואז ניסע יחד??

Crazy Figgy

New member
עד כה הצביעו:

14 אמרו כן
2 אמרו לא
ו-2 לא בטוחות. יפה יפה. אז אני חושבת שנסכים שהרבה רוצים מפגש. השאלה הבאה שצריך לשאול היא- מתי? לי אישית אין בעיה לערוך את המפגש ביום חול, אבל אני מבינה שזו יכולה להיות בעיה רצינית לכמה. לפי דעתי, דווקא הזמן הזה הוא הזמן לעשות את המפגש (כן, למרות כל המבחנים ושאר השטויות הבית ספריות). עכשיו, אנחנו יכולים לנסות למצוא תאריך לחודש הקרוב או מה שזה לא יהיה, או שנחכה עוד חודשיים לחנוכה (מה שאני לא בדיוק רוצה לעשות...). אז עכשיו נערוך הצבעה שניה- כל התומכים והמתנגדים לרעיון קביעת תאריך המפגש לפני חנוכה שישרשרו לכאן את דעתם (פשוט להגיד "לפני" או "בחנוכה" בכותרת ההודעה). תודה רבה על ההקשבה

Kill Bernard

New member
לפני ../images/Emo9.gif

אל תתנו לבי"ס לעצור לכם את החיים! מחאה!
ז"א.. חנוכה זה רחוק. מאוד. כמה, 9 שבועות? אם כ"כ הרבה רוצים, אני לא רואה שום סיבה ממשית לדחות את זה כל כך. חוצמזה.. גם בחג אנשים נוסעים, אז ברור שיהיו כאלה שתהיה להם קצת יותר בעיה להגיע מאחרים, אבל זאת קבוצה גדולה וזה המצב. כרגע אפשר למצוא יום חול (להזכירכם יש רכבות, אוטובוסים, מוניות ותחבורה ציבורית מהבוקר עד שעות מאוחרות יחסית בערב) שמתאים לכולם. וזה יהיה בקרוב! תגידו לי שאתם לא מתים לפגוש ולחבק אחד את השני!
עזבו רגע את השיעורים והמבחנים. את אלה, לצערנו הרב, תמיד יש ( עד. עד.. בקרוב! חופשי! חופשי חופשי!). זה לא אומר שכולנו מפסיקים את חיינו רק בגללם ויושבים בבית לאור נורה בודדה עם ספרים ומחברות כל היום. עכשיו, הביעו תמיכתם! אני רוצה מפגש פורום!

Crazy Figgy

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo70.gif כל מילה! ../images/Emo36.gif

ואני מצטרפת למחאה

L u L u L u iT

New member
בחנוכה../images/Emo105.gif../images/Emo1.gif

כמו שעידן אמר,אחרת לא נמצא יום שמתאים לרובנו..

Snow white2

New member
לפני חנוכה,בהחלט לפני חנוכה

הגלל שאני נמצאת בפורום הרבה זמן ואני מתה להכיר ילדים ואין לי כח לחכות עד חנוכה!!!!!!!!!!!

לוטה

New member
בחנוכה../images/Emo79.gif

חסכתי מעצמי את הטירחה שבלהגיב פעמיים
זה קשה עד בלתי אפשרי למצוא תאריך בשנת הלימודים שבו אין לאף אחד מבחן ביום למחרת, עבודה להגיש ודברים כאלה. מה גם שאם ניפגש בסביבות הבוקר (חלק מהחברים פה מסיימים באיזה 4, מתי בדיוק ניפגש?) יהיה לנו יותר זמן לבלות ביחד. חנוכה. עזריאלי.

ToryMaster

New member
לפני

אין מניעה לקיים גם מפגש בחודש הקרוב וגם מפגש בחנוכה. מה שכן, אני מציעה את יום חמישי, למיטב ידיעתי יש רבים שלא לומדים ביום שישי, וכך אלה שגרים רחוק יוכלו לישון אצל מישהו במרכז או לחזור מאוחר.

למעלה