מפגש ב - 14/6

לקשמי

New member
שאלה לגבי המפגש:

שאלתי את זה גם בשרשור הקודם של המפגש הזה, אבל הוא הלך אחורה ולא קיבלתי תשובה, אז אשאל שוב: האם כל המפגשים של הפורום הם בעלי אותו אופי כמו המפגש האחרון שהיה? האם המפגש הקרוב הולך להיות בעל אותו סגנון (כלומר קבוצת תמיכה פנים אל פנים) או מפגש חברתי גרידא, או איזשהו שילוב של השניים?

תשובה

בד"כ מפגש מתחיל בסגנון חופשי, עד שכולן מתקבצות, ואז נהוג לעשות סבב הכרות. אורך הסבב ומזגו תלוי במשתתפות. אם הוא קצר, אח"כ יש זמן לפטפוטים... המפגש הקודם היה המפגש שבו השתתפו הכי הרבה גולשות, וכך יצא שהסבב היה הציר המוביל של הערב. זה קרה גם בעבר לפעמים, וזה ציר מוביל טוב כי כך יש הזדמנות לכולן להכיר את כולן מחוץ לבמה הוירטואלית, והרבה מהגולשות שכבר התחברו וירטואליץ סקרניות להכיר זו את זו בחיים האמיתיים. המטרה של המפגש איננה מפגש תמיכה אלא מפגש הכרות חברתי. כמובן שמטבע הדברים כשגולשות מציגות את עצמן עולים דברים שהם רלוונטיים לנושא הפורום, וכמו בפורום - לפעמים עצב ושמחה, דמעה וצחוק מתערבבים להם יחד.

Iris y

New member
אשמח לקבל במסר את הוראות ההגעה ועוד פרטים

אני רוצה לבוא, אבל קצת חוששת. כל פעם שיש שרשור לגבי מפגש אני יותר ויותר רוצה להגיע. אולי הפעם תהיה הפעם הראשונה..

להחזיק לך את היד? ../images/Emo13.gif

כולם מתרגשות לפני הפעם הראשונה, ולכולן הייתה פעם ראשונה ... אנחנו בכוונה עושות בהתחלה סבב הכרות כדי להקל על כולם את השבלים הראשונים ... בואי

IRIS....

גם לי זו הפעם הראשונה,ואני המארחת אתכן,בשמחה. בואי.תקבלי חיבוק. יהיה כייף. מה גם שסקאלי שלנו תחזיק בידך...בואי...

טל אז

New member
אני כ``כ רוצה לבוא אבל..

גם מאוד חוששת.. לא יודעת עדיין מה איתי, למרות שאני מקווה שבסוף אגיע, אני ממש רוצה לראות את כולכן.. לילה טוב /tapuzforum/images/emo24.gif

טל

אני חייבת להגיד לך משהו וגם לכל מי שחוששת לבוא.... פחד הוא המעצור הכי גדול שלנו,חבל שתתנו לחשש או לפחד לשלוט ברצון שלכן.... במקום לחשוש ממה שיקרה פשוט תחשבו על מה שתרוויחו....

טל אז

New member
שמש!

זה בדיוק מה שחשבתי.. ולכן אני בכיוון של לבוא, למרות החששות..

../images/Emo140.gif

וטוב שכך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני תמיד אומרת לעצמי במצב של חשש...מה כבר יכול לקרות?????אם אני לא אעשה את מה שאני רוצה, אז אין לי אפילו סיכוי להרוויח, יש רק סיכוי להפסיד ...ואם אני אנסה אז הסיכוי מתחלק ל 50 ,50 .... מניעה מעשייה היא מצב בטוח ,אבל מפסיד מראש....

טל אז

New member
ללא נושא

נראה לי שאני יאמץ לעצמי את הדרך הזו, בקטע של ההפסד והרווח.. זה ממש נכון! אני רק אחפש לעצמי טרמפ לפני שיהיה לי תירוץ לא לבוא..:) (יש לך עוד מקום? תוכלי לשלוח לי מסר, לומר לי מאיפה את מגיעה?)

טל

מצטערת אבל כרגע אני ללא מקום ברכב....אם יהיה איזשהו שינוי אני אשלח לך מסר!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשלחתי מסרים עם פרטי המפגש../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

...לכל מי שאמרה שהיא מעוניינת להגיע. אם יש עוד בנות שמעוניינות להגיע או בנות שלא קיבלו מסר, תשרשרו בהמשך ואשלח לכן מסר.

למעלה