מסיימת את דרכי כמנהלת

XoLilMissLolaoX

New member
היי רוקסן...לא יודעת אם את זוכרת אותי

או אם מישהו כאן זוכר אותי...המון זמן לא כתבתי כאן ואני ממש ממש מצטערת על זה אבל זה הכל מחוסר זמן...אבל אני תמיד מתעדכנת ותמיד באה לבקר... עכשיו יותר מתמיד אני יודעת עד כמה קשה לנהל פורום שהוא לא הכי פעיל בעולם...לפני כ4 חודשים התחלתי לנהל את פורום מיי כמיקל רומנס ואני יודעת עד כמה לפעמים זה יכול להיות מדכא כשאין הרבה כותבים או כשאין שיתוף פעולה לפינות שאת מנסה להפעיל... ניהלת את הפורום הזה שנתיים בצורה מאוד מאוד מסורה ואני בטוחה שכולנו פה מודים לך על הזמן שהשקעת בפורום באדם ובנו. בתור מנהלת של פורום אחר אני יודעת שזה חתיכת עבודה להחזיק פורום ואני מורידה בפנייך את הכובע שמהקומונה עד עכשיו הצלחת בעבודה הזו. (וזה גם בתור מישהי שפתחה קומונה שלא ממש שרדה כמו הרבה קומונות אחרות בתפוז) פורום אדם הוא הפורום הראשון שלי ויהיה לי מאוד חבל ועצוב שהפורום הזה יסגר
אני מאוד מקווה שתמצא לך מחליפה ראוייה שתדע למלא את הנעליים הגדולות שאת משאירה מאחורייך...
קריאה לבנות! והכל מניסיון....פורומים בלי מנהלים לא מחזיקים הרבה זמן! תנסו למצוא מחליפה מבניכן שתוכל להחליף את רוקסן כי כל הגלמברטיות בתפוז צריכות מקום שהן יכולות להתקבץ בו ולדבר על אדם...עכשיו לא תהיה אומנם הרבה פעילות אבל כשהסינגל והאלבום החדש של אדם יראו אור תהיה פעילות ולכן חשוב שהפורום ישרוד עד אז! אוהבת המון המון (וסורי על החפירה האינסופית שלי פשוט היה לי ממש חשוב להגיד את כל זה ) לי

t r e c o o l

New member
יוו אולי את תנהלי גם אותו!

לפחות רשמית..את לא תיהי חייבית להיות כאן וירטואלית, אנחנו נעשה את הכל

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo24.gif תודה על ההצעה אבל בשביל להיות מנהלת

אני צריכה להיות בפורום גם וירטואלית ולכתוב ולהפעיל את הפורום...שזה משהו שקשה לי גם בלי להיות מנהלת חחחח סורי....

CrazyInLove

New member
אמנם אני יחסית חדשה כאן

ולא נמצאת פה הרבה אבל קודם כל שיהיה לך בהצלחה בהמשך ובנוסף אני אשמח לקחת חלק בניהול הפורום הזה. אני לחלוטין מעורבת בכל מה שנוגע לאדם. לחלוטין אוהבת את האמן הזה ומבחינתי אני אשמח לקחת חלק בתפקיד הזה

למעלה