מסיימת את דרכי כמנהלת

R o c k s e n

New member
../images/Emo124.gif מסיימת את דרכי כמנהלת

אחרי כמעט שנתיים אני יוצאת מהניהול של הפורום. יש לי מחסור בזמן בגלל העבודה והלימודים וניסיתי בכל זאת להמשיך ולעשות הכל כדי להחיות את הפורום הזה, אבל באמת שאבדו כל רעיונותיי והפורום לא מצליח להתרומם ולחזור למה שהוא היה. האופציות היו או שאני אצא מהניהול או שהפורום ייסגר, ואני לא חושבת שאחרי ההשקעה והכיף של כולנו בשנתיים האלה באמת זה משהו שצריך לקרות. אני עדיין אשאר פה אבל הרבה פחות.. אנחנו צריכים מישהי שתנהל את הפורום במקומי מי חושבת שתוכל לעשות את זה?

shani cohen1

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

../images/Emo140.gif../images/Emo10.gif תחסרי לנו פה...חבל../images/Emo24.gif

ישנן עדיין כמה בנות שמנסות אבל זה לא מספיק....באמת צריך להחיות שוב את הפורום

t r e c o o l

New member
אולי תיהי את מנהלת? את ממש תתאימי..

חייבים להיכנס מהר מנהלת..תפוז נוטים לסגור מהר את הפורומים שאין להם מנהל

R o c k s e n

New member
אני חושבת ששתיכן תתאימו גם מאיה או ניני רק הן

ממש נעלמו מפה.. וזה נכון, אם לא תהיה מנהלת והפורום עכשיו לא יתעורר אז סביר להניח שהוא ייסגר

LoveKills

New member
../images/Emo201.gif

אולי אני לא מכירה אותך ולא הייתי בפורום הרבה זמן, אנחנו באמת נתגעגע!

koren35

New member
את רוצה לדעת למה הפורום שומם?!

כי אתן ממש מגעילות! יש פה קבוצת בנות שמכירות כנראה ממזמן, ולא מוכנות לקבל חדשים, וכל מי שחושבת טיפה שונה מכן, אתן יוצאות עליה! כל מי שמבינה קצת פחות מכן, היא לא בן אדם! וזה לא עובד ככה! הפורום הזה לא עוסק בכן! הוא עוסק באדם. אז זהו, אני מהפורום הזה יצאתי. להתראות.

koren35

New member
אעה הדייייי ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

R o c k s e n

New member
לא יודעת מאיפה את מביאה את זה אבל חבל שאת

רואה את זה ככה כי זה ממש לא נכון.. בכל מקרה אני מקווה שעכשיו הפורום ייצא לדרך חדשה!

למעלה