מילון הסקס הגאה

../images/Emo124.gif מילון הסקס הגאה ../images/Emo34.gif

בשלושת הימים האחרונים שאלו כאן 4 פעמים מזה רימינג... תוסיפו לזה את כל הפניות האישיות והמסרים שאנו מקבלים כל הזמן עם שלל שאלות, ומה קיבלתם
נכון
את פרוייקט הפורום החדש: מילון הסקס הגאה מדובר במילון רציני לחלוטין שיכיל שלל הגדרות (בנות שורה או שתיים לכל היותר) של מושגים מעולם הסקס בכלל, והסקס הגאה בפרט.
איסוף מושגים אתם משרשרים לכאן מושגים ("רימינג";"דילדו";"69"...) ללא הגדרות. אנו נאסוף את המושגים ששרשרתם, נוסיף את השאלות שקיבלנו במסרים, ונרכיב את הבסיס.
הגדרות פעם ביומיים-שלושה תפורסם רשימת מושגים (3-5), ואנו נבקש מכם להגדיר כל מושג בקצרה.
הרכבת המילון כשנסיים את כל המושגים שיש להגדיר, נערוך את המושגים ע"פ א-ב, נבחר את ההגדרות, ונרכיב את מילון הסקס הגאה שאתם כתבתם. לתשומת ליבכם: מאחר ואנו מנסים ליצור מילון רציני, הגדרות הומוריסטיות לא יתקבלו! שלכם ובשבילכם איתי ומאי

קופיק

New member
אחלה של רעיון..

לדעתי זה רעיון גדול! ואתם יכולים בבקשה לומר לי סוף סוף מה זה רימינג?

Liroy25

New member
מה יש לך עם רימינג כל הזמן???

ליקוק של פי הטבעת!!!

יופי../images/Emo70.gif

אז מה זה קירנוף? (או לקרנף
)
ולמה כל הזמן אומרים לעוגי דילול
מה זה לכל הרוחות
תודה...

גלעד יא

New member
אני רואה שאתה שם לב לפרטים...

מעשה שהיה כך היה: ידידה סיפרה לי סיפור מסויים. אני (אחרי 4 כוסות יין) שמעתי משהו אחר ממה שהיא אמרה. היא אמרה משהו מסויים בהקשר מיני, ואני שמעתי "הוא דילל אותו...". אמרתי לה: "סליחה גברת, הוא דילל אותו? שו?" מהיום אימרו "הוא דילל אותי" ולא "הוא זיין אותי". קצת תרבות ונימוסים!

גלעד יא

New member
אני באמת מעדיף שלא...../images/Emo8.gif

עודד, האם אתה מתנדב לעשות זאת, או שמא חיים חפר יקח על עצמו את התפקיד?

.m

New member
מושגים נוספים:

תנוחות: 69 דוגי סטייל אביזרים: ויברטור דילדו תודה לאלמוני
mai

למעלה