מחאה!

MichelleS

New member
חרם על בתי הקולנוע

במהלך חודש אוגוסט לא הולכים לקולנוע 35 שקל לסרט?? ועוד 3 שקלים אם הזמנתם דרך הטלפון?? תוסיפו חניה/פופקורן/קולה. תכפילו את זה בשניים ועברתם את ה100 שקל כמו כלום. לא נהיה פריארים! לצרכן יש כח. והרבה. הרבה מאד. למעשה הוא היחיד שיש לו כח, אבל הרפיון ההכנעה וחוסר ההתאגדות הופכים אותו לחלש. קבוצה אלמונית הקוראת לעצמה "כח לצרכנים" החלה בזה. אתם יותר ממוזמנים להפיץ.

mikels1

New member
אני מקווה שזה מתאים לפורום נראה לי.

זה די קשור לפוליטיקה לכנסת, ההחלטה בקשר "לשלם וצפה" . זה לא פייר לשלם על זה כסף ועוד כל כך הרבה.. גם ערוץ ספורט 5+ יקר ובקושי משלמים עליו ועכשיו רוצים לשים את הליגות הכי שוות ב"שלם וצפה" .. צריך לכתוב להם מכתב רשמי , למועצת הכבלים והווין ולחברות בנפרד ליס ולהוט. הנה מכתב שכתבתי ליס בנתיים: שלום רב! אני כותב בנוגע לשידורי המשחקים בשלם וצפה. אני ועוד רבים כמוני חושבים או יותר נכון בטוחים שזה ממש לא בסדר מה שקורה פה. אנחנו משלמים מספיק כסף בשביל ערוץ 5+ ורוצים לקחת מאיתנו את מה שאנו רואים בערוץ. במקום שאתם תלכו לטובת הלקוחות שלכם ותתמכו באלה שאין להם כסף לרכוש את המשחקים בשלם וצפה ובקושי משלמים על 5+ אז אתם הולכים נגדם!!! אני יודע שאתם מנהלים מגעים עם חברת צ'רלטון וככל הנראה תסכימו כמו חברת הוט לחוצפה הזאת שנקראת שלם וצפה. זה הזמן שלכם להראות ללקוחות שלכם כמה שאתם לטובתם ולא לרעתם! כי אם אתם מסכימים לדבר כזה אז ללא ספק אתם לרעת כל לקוחותיכם. אם תסרבו לחברת צ'רלטון אתם תראו כמה הלקוחות שלכם יעריכו אתכם, אבל ממה שזה נראה לא אכפת לכם בכלל. אני מקווה שתקחו זאת לתשומת לבכם! מחכה מכם לתשובה באימייל תודה רבה, מיכאל

jeshu

New member
תראה במקרה כזה הצרכנים של ערוצי הספורט למינייהם צריכים להשמיע את קולם ולהשפיע על חברות הכבלים,כלומר אתה צריך להפסיק לשלם כסף לכבלים הווה אומר להתנתק מהם. חברות הכבלים כנראה מבינות שהלקוחות שלהם יעדיפו לשלם עוד ובלבד שיוכלו לראות את המשחקים האלה. לטעמי,חברות הכבלים עושות טובה לאלה שלא יכולים לשלם ועכשיו יעשו משהו מעט יותר משמעותי עם הזמן שלהם...

למעלה