מה קורה היום?

Silver Fox

New member
../images/Emo124.gifמה קורה היום?../images/Emo9.gif../images/Emo82.gif../images/Emo154.gif

יש לי חצי שנה בפורום! היום! ייפיהיי! ייפיייייייי! ד"א - יכול להיות שמחר אני אוכל להשיג את אנימורפס 10!!! עוד ייפיהיי! ייפהיייייייייייייייייייייייייייייי

אנשובי

New member
../images/Emo24.gif

מזל טוב לילך
רגע אז זה אומר שאני חצי שנה וים בפורום
אז יעל ומוריה 10 שנה בפורום

RaistGirl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!

אנחנו בפורום מאז שהוא "נפתח"!!! אנחנו זקנות!

Nagini Potter

New member
../images/Emo152.gif

כן, תנו ריספקט! אנחנו הוותיקות!
לי זה לא יקרה Nagini Potter "האתונאים מושלים בשאר היוונים, אני מושל באתונאים, אשתי מושלת בי, ובני מושל באשתי." -תמיסטוקלט

Silver Fox

New member
בהזדמנות זו אפתח טופיק../images/Emo82.gif../images/Emo154.gif

כדי לא לפתוח שרשור חדש. טופיק לקראת המלחמה - איך לדעתכם היו האנימורפס מגיבים בזמן אזעקה? שרשרו תשובות מקוריות, ורצוי מצחיקות...

יש לי כמה

1)להפוך לזבובים ולחדור לתוך מסכה של מישהו
. 2)להפוך לדגים או דולפינים ולקוות שהגזים לא יחדרו לים.
3)לרגל ולבדוק אם יש קשר בין היירקים לעיראקים. 4)לעשות כמו כולם. (מסכות,חדר אטום וכו'). 5)להפוך לעיראקים. 6)להפוך לאנשי הצלב האדום ולצעוק "don't shoot"
סתם הקרצתי

RaistGirl

New member
:)

רייצ'ל: איפה הם אני אקרע אותם!!!! מרקו (בתגובה לרייצ'ל): תבעטי להם בתחת רייצ'ל! (לא רעיון מקורי שלי)

Silver Fox

New member
ועכשיו תגובה משל עצמי:../images/Emo82.gif../images/Emo149.gif

~תיאור מצב: אזעקה נשמעת~ ג'ייק: אוקיי, להירגע. בואו נתפצל. אני, קאסי וטוביאס נצא החוצה, נשתנה ונלך לפוצץ כמה טילים. נשתנה לציפורים, נעוף לנמל ונסתתר בספינה שיוצאת לעיראק. נפליג במשך הרבה זמן ונגיע לעיראק - ושם נשתנה לסדאם חוסיין ונחסל את כל המשתלטים שזורקים טילים שם. רייצ'ל, מרקו ואקס - תיכנסו לחדר האטום. מהר! ורייצ'ל, אל תעזי להשתנות לפיל ולהתחיל להשתולל. רייצ'ל: אוף, למה תמיד אני נשארת מאחור?! אני רוצה להילחם! מרקו: בשום פנים ואופן לא. רייצ'ל תלעג על הבדיחות שלי ואקס בכלל לא יבין, ואני רוצה שלפחות מישהו אחד יקשיב לי. קאסי: באותו זמן שנעוף נוכל להציל גם כמה חיות בהכחדה שנמצאות במדינות הים התיכון. טוביאס: הגוף המקורי שלי הוא נץ. אולי ילדים יכולים להסתתר על סיפון אבל ניצים לא, והקברניט יבחין בי מיד. אני צריך גם לצוד, אתם יודעים - ואני לא יכול לצלול במים. אני לא יכול להשתנות לבן אדם יותר משעתיים. עדיף שאשאר כאן. אקס: אני נשאר כאן! למקרה שתיגמר האזעקה, אלך מיד למסעדה לזלול לחמניות קינמון נהדרות.

למעלה