םפגשתי אתמול את מימי לוקהארט

princess gina2

New member
../images/Emo124.gifםפגשתי אתמול את מימי לוקהארט

בסידרס ליד המעליות, בתחילה עמדתי לידה ואמרתי לה בשיא הטמטומציה--אויי את דומה לשחקנית מהסדרה.. ואז היא מסתכלת עליי עם פרצוף נבוך ואז אמרתי לה ITS YOU!! ואז היא הנידה בראש. (מה הפדיחות שאני עושה לה היו שם עוד אנשים) אמרתי לה שהיא שאני אוהבת אותה היא חייכה מכל הלב ממש נכנסה לתפקיד של מימי הפרצופים האלו שלה ואני חייבת לספר לכם היא מקסימה ויש לה עניים כחולות ירוקות בהירות וממש קטנטונת מיניאטורית לא ענקית כמו בTV. לא רציתי לבלבל אותה יותר מיידי עם החקירות שלי אחרי הכל שנינו יצאנו מביקור רופא.. אז שיהיה לכולנו לילה/בוקר טוב.

dandush 24

New member
../images/Emo26.gif

היא פגשה אותה בסידרס (סידרס סייני?) שזה בית חולים בלוס אנג'לס.

dandush 24

New member
יפה...

אז את באל איי? אולי יתמזל מזלך ותפגשי עוד שחקנים

מזי123

New member
אני בשוקקקקקק!!!!

לוס אנג'לס??????? אוייייי אני מתה להיות שםםםםםם! ועוד פגשת את מימי!איזה כיף לךךךךךךךךךךךךךךך:] אז אם את פוגשת במקרה את לורן קוסלו(קייט)בקשי ממנה חתימה למעריצה מספר אחת שלה בישראל מזי חלפון חחחחחח ואי איזה כיףףףף....

princess gina2

New member
אני ישמח יש לי שיא של שניים

בנתיים מהסדרה אולי והלוואי שיצא לי לפגוש את הופ.. הכי מרגיז שאני הולכת לכל מקום עם מצלמה אפילו לקניות אף פעם אי אפשר לדעת את מי פוגשים ודווקא שלשום לא לקחתי!!

את אמיתית???????

לא שאלת אותה על הסדרה? על מה דיברתן? מה היא לבשה? בטח היית בשמיים.......... וואי איזה ענק!!!!!!

princess gina2

New member
בטח שהייתי!! חיוך טיפשי לא עזב לי

את הפרצוף. כמו במקרה שפגשתי בטוני דימרה בקניון שקנינו מעיל (מקסים מקסים) היא לבשה ג'ינס משופשף כהה חולצה ירוקה כהה(זית)כפכפי אצבע שחורות השיער עם פן חלק גוונים בלונדיים אבל השיער במין צבע שטני לא מאופרת, אם לא הייתי מסתכלת בדיוק עליה לא הייתי שמה לב שזו היא.

מזי123

New member
חח אבל

היא יפה גם בלי איפור?:] ותזכרי לבקש חתימה מלורן אם תפגשי אותה חח, את לא יודעת כמהההההה אני רוצה לפגווש אותה! חבל שאני לא שם עכשין:(

dandush 24

New member
גם את טוני פגשת? יפה!

ביקשת בכלל חתימה משניהם ? איזה כיף זה!

למעלה