לראשונה: המסילות עברו את תל גיבורים!

מצב
הנושא נעול.

mauzer

New member
להלן עדכון קצר ממסילת החוף החדשה. כל התמונות צולמו בשעות הערב של יום חמישי 25/3/2010.
תודה רבה !
החיפוי של תחנת וולפסון עדין נראה זול ועלוב ...

Rubim88

New member
להלן עדכון קצר ממסילת החוף החדשה. כל התמונות צולמו בשעות הערב של יום חמישי 25/3/2010.
תודה על התמונות! בתמונה 5
מה עשו שם בחלק העליון של הקיר? קשור לאקוסטיקה?

בועז ל

New member
תודה רבה, אריק!
אני שמח להיווכח שמנהל הקו, דרור סופרו, ממשיך לייצר עבורנו סיבות טובות לבקר בתעלה שלו. קבל משהו ממנו ומרכבת ישראל.

easylivin

New member
תודה רבה, אריק!
אני שמח להיווכח שמנהל הקו, דרור סופרו, ממשיך לייצר עבורנו סיבות טובות לבקר בתעלה שלו. קבל משהו ממנו ומרכבת ישראל.
וואוו! אני בתורי, שמח לבשר על כך
שהרמפה הנראית בקצה השמאלי של התמונה, כבר מולאה בעפר והשלמתה היא עניין של שבועות ספורים. ואל הגשר כבר לא מגיעה מסילה אחת, אלא 2. באמת שמגיע
לעושים במלאכה! ישר כח. שהפרוייקט ימשיך להתקדם באותו קצב (בלי עין הרע) ושמנכ"ל הרכבת הבא יזכה לגזירת סרט מוקדמת ככל שניתן.

בועז ל

New member
וואוו! אני בתורי, שמח לבשר על כך
שהרמפה הנראית בקצה השמאלי של התמונה, כבר מולאה בעפר והשלמתה היא עניין של שבועות ספורים. ואל הגשר כבר לא מגיעה מסילה אחת, אלא 2. באמת שמגיע
לעושים במלאכה! ישר כח. שהפרוייקט ימשיך להתקדם באותו קצב (בלי עין הרע) ושמנכ"ל הרכבת הבא יזכה לגזירת סרט מוקדמת ככל שניתן.
הבחור עשה עבודה מצוינת ללא ספק בתנאים
לא פשוטים: גם רצועה צרה, המקשה על תנועת הציוד ההנדסי, וגם עבודה במקביל של מספר קבלנים (ישראלים!
) באותו מיקום. אני לא מקנא בו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה