לא יפסיקו עם הרוע בארץ הזאת?

../images/Emo124.gifלא יפסיקו עם הרוע בארץ הזאת?

אני פשוט מזועזעת.והמומה. מהכתבה שבהמשך ההודעה. שיראל סיפרה לי על הכתבה וביקשתי ממנה להעתיק לי אותה.. [היא לקוחה מעיתון "מעריב"] מדהים כמה שלאנשים יש חוצפה. אולי כאן המקום לכתוב לכם שחלק מהדברים,אני בטוחה,שהם "פרי הדמיון" של מי שכתב/ה את הכתבה הזאת.וזה אחד הדברים שהפנמתי מהקשר שלי עם אירית וליאל..שאסור להאמין לכל מילה ומילה של התקשורת... הנה החלק מהכתבה בו מוזכרת ליאל: "האורחים הוזמנו לשבע וחצי בערב, אבל הדקות נקפו וסטון לא מופיעה. בעלת הבית התחילה להיות עצבנית בטירוף וסיננה בלי הכרה" איך היא מעזה לאחר ליומולדת שלה?" , ובינתיים, בהיעדר המסמר ובלית הברירה התחילו להגיש את המנות העיקריות כשסוף סוף הגיעה סטון , בעשר, הוציא אותה שמעון פרס לנשנש זוהר בדשא, שם המתינו תמורת כולה מאה דולר , אישים כמו צביקה פיק, ראובן אדלר וכ'ו... לקטע האומנותי של האירוע הביאו את בת כינרת , הזמרת הצעירה ליאל קולט , שהגיעה עם הסוכנת שלה , אירית טנגנהל , והתבקשה על ידי מישהי ממרכז פרס לשלם על ארוחתה , כי נו פרי לאנ'צ . טנגנהל , סליחה? הלו, סליחה האמנית שלי מופיעה אולי בהתנדבות אבל זה לא אומר שהיא צריכה לשלם על הארוחה . אז מיכל ממרכז פרס לשלום מצאה פיתרון יצירתי ... "אל תאכלו" מה ? "קודם כל אני המומה ונעלבת שמרכז פרס לשלום שאמור להיות סובלני , נדיב, אוהב ולמען הקהילה מציע כזו הצעה חזירית בלתי מתקבלת על הדעת. אני מסתובבת מספיק בעולם כדי להבין עד כמה הסיטואציה הזו קטנונית ומעליבה . ויש עוד כמה דברים מגעילים" בשביל זה משלמים לי "בזמן שליאל שרה לשרון סטון "הפי בירסדיי" קמה לה גברת נכבדה אחת , לא רוצה להזכיר את שמה , עם הגב מול הפנים של ליאל , ומחליטה להגיד משהו באוזן של שרון סטון .." אני מנועה מלהגיב "אז שרון סטון אמרה לה נוט נאו" אני ממשיכה להיות מנועה "ואז גם ביקשו מהקלידן המכובד של ליאל תומר הדדי, שהוא הקלידן של ריטה , להנעים לאורחים בזמן הארוחה עם הבה נגילה וכאלה . סליחה מה הוא פסנתרן בלובי של מלון באילת ??" בטח שלא .. הרבה יותר מזה . "אני עובדת בחו"ל , ושם יש הערכה לאמן ולא חושבים שאם הוא כבר פה אז יאאלה שינגן "

BARSASOS

New member
OMG. כמה חוצפה. כמה רועעעע

אין להם בושה אפילו?!?!?!?! יאללה תקללי חופשיי מי שואללללל!!! אם הייתי רואה את מי שעשה את זה באלוהים הייתי תולשת לו שערה שערה!!!!!!! סעממממממממק!!!!!! אין להם חוצפה אפילו להשפיל אותן ככה?! יאאאאלה אני זועפת עכשיו!

בר-אני,ניצן ונטלי עשינו שיחה

והחלטנו לכתוב למערכת מעריב מכתב על הכתבה הזאת, רוצה להצטרף? אנחנו לא מתכוונות לתת ככה להשפיל את האדם ה-אחרון- שמגיע לו! )&*)&%^&$%!#%#^ ועכשיו גם סיפרתי לשיראל והיא מצטרפת.

BARSASOS

New member
כן, ברור :)

ממש חוצפהההה
אבל רק היא הייתה צריכה לשלם על הארוחה או כל האורחים?

CatsRule

New member
לא נשמע לי כל כך נורא

הכתבה לא כל כך נוראה יותר מה שקרה שם נשמע בושההה

moton

New member
מעריב? של מתי? איזה יום?

איזה מוסף ? אנחנו מנויים ואני רוצה לקרוא...

יום שישי,

זה אמור להיות באחד המוספים כנראה, אני יודעת שהכתבה הייתה בעמוד 75 והכותרת הייתה:"שלום סטון".. [לי אישית אין מעריב,שיראל מהפורום סיפרה לי על הכתבה..]

למעלה