חדשות שאקירה

El Argentino

New member
../images/Emo124.gif חדשות שאקירה ../images/Emo124.gif

• לא לשכוח!- מחר שאקירה אמורה להיות ב-TRL בשעה: 17:00 (שעון גרמניה)... • היום יום שני ה-31/10/05 שאקירה תרואיין בתוכנית של מרדונה La Noche Del 10 ("הלילה של 10") הראיון הקצר יתקיים דרך לווין. הסיבה לראיון האקסקלוסיבי עם מרדונה היא שאתמול הוא חגג יום הולדת 45 ושאקירה תאחל לו מזל טוב בתוכנית. בימים אלה, מרדונה סוגר עונה של התוכנית שלו ויש דיבורים בארגנטינה ששאקירה תשתתף באחת מהתוכניות שלו בעונה הבאה. יהיה שמח! • מסתבר ש: MTV 5 STAR זו גם סידרת הופעות מיוחדות ב-לייב של אמנים בינלאומיים בסדר גודל של שאקירה (ההופעות האלה ישודרו באינטרנט, בסלולאריים ובערוצי MTV ברחבי העולם בכדי לתמוך בהשקות של האלבומים החדשים שהם מוציאים ולפרסמם ברחבי העולם... ושאקירה היא הראשונה שצילמה הופעה חיה בפרויקט שנקרא: MTV 5 STAR אתם קולטים מה זה? איזו גאווה!!!). אתמול שאקירה צילמה מופע בלונדון לפני 500 מעריצים (כנראה שבסגנון ה- Unplugged... יש! הלוואי שזה ייצא על גבי דיסק + DVD). שאקירה שרה כמה שירים חדשים מתוך האלבום החדש: 1. Don’t Bother 2. Costume Makes The Clown 3. Illegal 4. Hey You 5. La Tortura 6. Obtener Un Si 7. Underneath Your Clothes (מתוך: Laundry Service) המופע Shakira MTV 5 Star ישודר ב-MTV הלטיני ביום ראשון ה-27/11/05 יומיים לפני הוצאת Oral Fixation Vol. 2 לאויר העולם! • ב-22/11/05 תשודר תוכנית מיוחדת על שאקירה בערוץ VH1 – (אז תעקבו! כי לא ברור אם התוכנית תשודר רק בדרום אמריקה או שגם באירופה). • שאקירה תהיה ב- 02/12/05 בתוכנית: "Good Morning America" • וב-16/12/05 בניו-יורק בתוכנית "Jingle Ball" • וזה מה שהסופר המפורסם (והקולומביאני) גבריאל גרסיה מרקס אמר על האלבום האחרון של שאקירה Fijación Oral Vol. 1: "הדיסק הזה של שאקירה, לא רק מכיל את השיר בספרדית הכי מושמע על פני האדמה, בהיסטוריה של המוסיקה (הכוונה ל- La Tortura), אלא גם, מכיל את השיר "יום בינואר", שיר האהבה הכי רומנטי שנכתב אי פעם..." (ואם גבריאל גרסיה מרקס אמר אין מי שיתווכח!)... Este disco de Shakira, no solo contiene la canción en español más escuchada en la tierra, en la historia de la música (La Tortura), sino también, con "Día De Enero", la canción de amor más romántica jamás antes escrita..."

MikeR

New member
צודק גם...חח

גם אני מההתחלה אהבתי את השיר הזה..(Dia De Enero).. ותודה על החדשות!

MikeR

New member
עכשיו לא + נצל"ש= נרשמתי לתחרות!

הזאתי ש..יכולים לזכות בכרטיסים להופעה של שאקירה וזה, זוכרים?? אז איזה סיבות כתבתי להם חח..טוב אז קיצר תירשמו גם אתם!!!!!

Moor 87

New member
באמת??

בדיוק אמרנו שאין סיכוי שיקבלו ישראלי או מישהו מאיתנו ינסה את מזלו אבל אני מחזיק לך אצבעותתת אתה יודע שתצטרך לסקר את ההופעה? חחח בהצלחה!!!!!!!!

perrinat

New member
אני מניחה שיצ'פרו

כמה מתמודדים טובים בכרטיסים להופעה, אז אולי הוא יזכה. אם כן- זה יהיה גדול. בהצלחה מייק

Moor 87

New member
יאאאאא איזה חדשותתת

~אושר~ תודה על החדשות!! מאוד משמח לשמוע על הMTV5 הזה... אני מחכה כבר להופעה איזה יופי שיש תאריך כבר.. 500 איש כבר יודעים מה שווה האלבום הבא.... חחח

12ShakirA12

New member
תודה על החדשות../images/Emo140.gif

Dia De Enero
כל מה שישודר בטח יהיה אח"כ בשאקירה מדיה חחח

perrinat

New member
ואי ואי...

אני כבר לא מצליחה לעקוב במתי היא מופיעה איפה... כתבתי על ההופעה הזו בפורום, איזה כיף למי שהיה שם! יאללה שישדרו כבר
גבאיל כפרעליו
עושה לי חשק עכשיו לקרוא את הספרים שלו

El Argentino

New member
באמת? לא שמתי לב שכתבת על ההופעה!

ואין כמו "שאקירה מדיה" האתר הכי טוב בעולם יש שם הכל!
לגבי ההופעה MTV 5 STAR זה נשמע חתיכת פרוייקט... (שהיתה מוסיפה עוד שירים לפחות מתוך FOV1).

למעלה