חדשות אסיה

Sivan 85

New member
../images/Emo124.gifחדשות אסיה../images/Emo124.gif

מהדורה פורומית ראשונה!!!
מתרגשים?.... גם אני! טוב אז לכבוד כל הותיקים שהספיקו לשכוח וכל החדשים שעוד לא מכירים.. זוהי מהדורת חדשות אסיה! עם החדשות הכי מעניינות ועדכניות על הכוכבים המלוכסנים האהובים שלנו בהגשת... קיוימייסטר
ולפני החדשות כרגיל.. מספר חסויות: ביג'ינג ביג'ינג וואה האני ביג'ינג
אנא צחצחו שיניים היטב.. אולי יום אחד יהיו לכם שיני נישקידו צ'אן... hug A baka
ונעבור למהדורה המרכזית.... ------------------------------------------------------------------- סינגל חדש לניוז! קודם כל הרשו לי לומר ... יששששששששששששששששש! ועכשיו לפרטים בהרחבה... ב1.10.08 תשחרר הלהקה המדהימה NEWS (יפנים למי שעדיין לא יודע למרבה הבושה) סינגל חדש בשם: Happy Birthday. הסינגל כרגיל יכיל עוד 2-3 שירים... בשתי מהדורות, רגילה ומיוחדת על מנת שיוכלו להרוויח על הפאנגירלס המטורפות שיקנו את שני הסינגלים כמובן כי במיוחדת יש עוד שיר... להלן פירוט השירים בשתי המהדורות: LE 1. Happy Birthday 2. Gan Gan Ganbatte 3. GAME of LOVE 4. Happy Birthday (Original Karaoke) [RE] 1.Happy Birthday 2.Gan Gan Ganbatte 3. Push On! לא אין לי מושג מה זה מה.. אבל למי שרוצה כבר להזמין יכול לעשות זאת כאן: http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=JECN-176 ------------------------------------------------------------- המאהבים הנחשקים ביפן תוכנית טלוויזיה פופולארית ביפן בשם “CountDown TV” ערכה סקר מקיף שבדק מיהם המאהבים, גבר ואישה, הכי נחשקים ביפן ולהלן התוצאות... YUI המקסימה זכתה במקום הראשון.. למי שלא יודע YUI היא זמרת סופר מצליחה ושחקנית גם מדי פעם כשמתחשק לה... במקום השני . Kaori Mochida שמי שיודע מה היא אשמח להתעדכן.. ובמקום השלישי... הזמרת המצליחה והאהובה ביותר על לולי (לא... ) . Ayumi Hamasaki שזכתה לכינוי "איומי האיומה" בפורום.. למרות ששוב אני חוזרת ומדגישה.. זה שהיא איומה לא משפיע על העובדה שיש לה אחלה שירים!
במחלקת הגברים אין הפתעות גדולות... את המקום הראשון לקח הבאקה החביב עלינו ג'ין אקאנישי... הלם נכון?..
גם קל להשגה וגם יפה בטירוף.. מה עוד צריך? את המקום השני לקח המאהב לשעבר שלו צביקי הצב הסקסי.. קאמה לפחות מנוסות.. ואת המקום השלישי לקח המופע המהלך הייד.. שאותו לולי באמת אוהבת.. לא בציניות... מתה עליו.. הנה לולי תנצלי את ההזדמנות ושימי כמה תמונות שלו.. הוא מאהב נחשק ביותר! ---------------------------------------------------------- ריין מדבר על חווית ההופעה באולימפיאדה בביג'ין להלן תרגום של ראיון שערכו איתו לאחר ההופעה: ש: מתי הציעו לך להופיע בטקס סגירה? ת: לפני שנה ביקשו ממני להופיע עם אמן אמריקאי ואז הם החליטו לשנות את הנושא לאמנים אסייאתים אז ציוותו אותי לאמנים סינים וביקשו ממני לייצג את קוריאה. אחר כך שמעתי שהמפיק של הטקס פתיחה וסגירה המליץ עליי. האימונים החלו 4 חודשים לפני האולמיפיאדה.. נפגשתי עם האמנים ששרתי איתם וכל אחד שר שורה בסינית ושרנו יחד את הפזמון. ש:הופעת כבר בעבר באולמי מלאים אבל מעולם לא לפני 90 אלף אנשים. איך הייתה החוויה? ת: הופעתי בעבר לפני 40 אלף אנשים בהופעות שלי בביג'ינג אבל מעולם לא לפני 90 אלף אנשים. כשיצאתי אל הקהל הלב שלי החל לפעום בחוזקה כשחשבתי על כך שיושבים באיצטדיון אנשים מכל העולם וגם בגלל הגודל של ההפקה כולה. כל הזמרים ששרו איתי הרגישו חשמל מדהים באוויר, כל הספורטאים התאחדו לעם אחד ונהנו יחד איתנו. הייתי נרגש ומלא אנרגיה בו זמנית.. זה היה כבוד גדול. ---------------------------------------------------------------------- SMAP הקשישים החביבים שוברים שיאי הופעות בדום הלהקה יפנית המצליחה והותיקה הודיעה שהיא עומדת לקיים בסוף ספטמבר 6 הופעות בטוקיו דום ובכך למעשה היא הופכת ללהקה הראשונה בהיסטוריה של יפן אשר תופיע כל כך הרבה פעמים בהיכל העצום והמפורסם בטוקיו- טוקיו דום. היחידים שהופיעו יותר פעמים מהם במקום היו הרולינג סטונס ומייקל ג'קסון. הלהקה גם משחחרת אלבום חדש מזה שנתיים בשם "super.modern.artistic.performance." שיצא בספטמבר. ------------------------------------------------------------------------ החדשה הבאה יכולה להווות |ספויילר| |ספויילר| לחנה יורי דנגו הסרט! מאקינו ודומיוג'י התחתנו מול 600 אנשים! ג'חנון החביב ומאו המדהימה נחכחו בטקס לכבוד הסרט המסיים של הדרמה האהובה "חנה יורי דנגו" השניים היו לבושים כחתן וכלה וערכו מין טקס חתונה עם 600 אורחים שהמטירו עליהם פרחים וקריאות נלהבות.. השניים הודו לקהל הרב שהגיע אל Ebisu Garden Place שם נערך "הטקס" תמונות ניתן לראות בקישור: http://gallery.asianfanatics.net/index.php?act=image&pid=483514 --------------------------------------------------- מינה המופלאה בסרט חדש מינה (שין מין אה) תככב בסרט חדש השנה בשם "Go Go 70s" שיצא באוקטובר. עלילה? משהו על כך שהיא נורא אוהבת מוזיקת רוק אך היא חיה בתקופה שבה המשטרה נגד כך אז היא מוצאת דרך להתחפש ולהתחמק מהם ולהיות חלק מלהקה.. אם יהיו פרטים נוספים בהמשך אני אעדכן...
-------------------------------------------------------------- ג'ונקי גבר גבר! המגה סופר סטאר הקוריאני והכוכב החדש בשמי ישראל מיסטר לי ג'ונקי יראה בקרוב לעולם איזה גבר גבר הוא בסדרת צילומים שנראה ותהיה מעלפת במיוחד במהדורה הקוריאנית של העיתון הפופולארי "קוסמו" הצילומים יופיעו בגיליון ספטמבר אבל התמונות כבר נמצאות בגלרייה שבקישור למי שרוצה: http://gallery.asianfanatics.net/index.php?act=thumbs&aid=2243 ---------------------------- זה הכל! מקווה שכולם נהנו... נתראה בקרוב בעוד מהדורה... אני מקווה..

Sivan 85

New member
ג'ונקי קוסמו ספטמבר...../images/Emo9.gif

לעצלניות שבינינו.. לא כדאי לפספס את המחזה המרהיב...

yaelsn

New member
../images/Emo99.gif

ואיזה כיף שהוא הסתפר! לא אהבתי את השיער הארוך שהיה לו...

mishi 1

New member
הכי אהבתי את התמונות.. מהמם../images/Emo99.gif

וריין מאכזב בחיי הוא לא מספק מידע לפינת האגו בסוף נדיח אותו ונשים נרקסיסט אחר! אוף!

yaelsn

New member
תודה!

איזה כיף שהפינה חזרה
היה מעניין ומצחיק כמו תמיד

mishi 1

New member
יששששששששששששששששששש!!

מהדורת חדשות! בחיי לא חשבתי שאני אשמח לראות מהדורת חדשות
אבל אין על חדשות אסיה של קיוי
ועדיין לא קראתי אפילו

בטי בופ3

New member
תודה!

- המאהבים הנחשקים, ממש ממש לא מפתיע ששני אלו הגיעו חמקומות הראשונים... איי קאמה קאמה
-ריין, למישו בכל זאת יש קטע מהמופע שלו מטקס הסיום?... -תגידו, זה לא נראה לכם פשוט פאדיחה להתחתן מול 600 אנשים עם שמלת כלה והכול ורק בשביל לקדם סרט?? זה פשוט נראה הזוי! ועוד מול 600 איש!!!!!

eini3

New member
ריין באולימפיאדה../images/Emo65.gif

מישהי שמה את הקישור הזה מעלי..מפתיע שעוד לא הורידו את זה

eini3

New member
תודה!! ../images/Emo24.gif

נורא מרענן לקרוא את זה (אל תשאלי למה, אני פשוט מרגישה רעננות
) וג'ונקי
אני צריכה מגבת...

spidi333

New member
ידעתי! ידעתי! ידעתי!!!

ראיתי את הטקס סיום של האולימפיאדה ופתאום אני רואה זמר בין כולם, שממש ממש ממש דומה לריין...אבל השיער שלו היה ממש מוזר ולא ראו בבירור... וכל השיר אני בהתחבטויות.. זה הוא? זה לא הוא, זה הוא? זה לא הוא -רגע הוא שר בסינית אז זה לא הוא נכון? -מצד שני, כן היה שמועות שהוא יופיע בטקס של האוימפיידה -אבל הוא היה אמור להופיע בטקס פתיחה לפי אותן שמועות... ואז כשהוא שר וכל הקהל צרח... ידעתי שהסיכוי מאוד גדול שזה הוא חחחח וזה הוא!! אוף, למה לא יכלו להביא את ניוז או קאנג'אני שייצגו את יפן? =\

Lee Mor Sweet

New member
ווואייי איזה שדרנית מדייימה!

בטוח שתית גוגל מוגל לפני, כי לא היו חריקות... זה כל כך טוב שיש לנו חדשות ...וכל כך כיף שיש לנו אותך 3> ואייי ג'ונקי ג'ונקי *מזיע* למה לכל הרוחות אין אייקונים??? כן, אני מודעת לשעה ההזויה משהו... לילה טוב או ש... בוקר טוב! מווואההה

MaNcHi 135

New member
ייאיייי קומאהו!

הבטחת וקיימת! כל הכבוד! לא בסדר מצד ריין שככה הורס לנו את פינת האגו השבועית! מישהו הלשין לו ואז הוא ריסן את עצמו?

למעלה