השאדו מת, יחי ה-FEEL

campari

New member
../images/Emo124.gifהשאדו מת, יחי ה-FEEL../images/Emo70.gif

חביירים וחביירות, למי שנרדם בשמירה ולא שם לב, יש מקום חדש בעיר, מקום שבו הכניסה חינם גם לבנות וגם לבנים, מקום שבו המזגן ממש מקרר את האויר, העיצוב מרהיב (ואין בו טיפת שיש), הברמנים חשופי חזה ומרוטים כעופות בסופר, והדיג´יי נותן בראש. קוראים לזה FEEL, והחל מאתמול יש שם מדי יום שלישי ערב גייז. המיקום: מרחק שתי אוחצ´ות מהאאוט (בערך 4 מטר) המוסיקה: האוס ודאון טמפו (אין לי מושג מה זה, אבל נדמה לי שזה הסגנון. בכל אופן אין קיילי ואין ריינינג מן) הקהל: כל אלה שפעם היו באים לשאדו, וגם האחים הגדולים שלהם המארגנים: אמיר גוב (לשעבר מהדום) והאוחצ´ה עם הג´ינס המשונה מהשאדו בשבוע הבא ייצא טיול מאורגן לחברי הפורום למקום החדש (לירוי, אתה יכול להזמין את מובי דיק?). ההרשמה כאן.

.m

New member
מה זאת אומרת אין ריינינג מן???

אז בשביל מה הולכים?
mai

campari

New member
תקראי שוב, גיברת...

ברמנים חתיכים, בלי חולצה. ומזגן שמקרר. פטמות של ברמנים מזדקרות. צריכה עוד סיבה?

.m

New member
כמו שאמרתי -

אם אין ריינינג מן, בשביל מה ללכת? חתיכים בלי חוצה יש בים (באמת, אתמול ראיתי!), פטמות מזדקרות תמצא בכל מקום שיש בו מזגן פועל (נגיד - חדר שינה...) מסקנה: אם אין רייניג מן, בשביל מה הולכים?
mai

וסליחה שנייה! ../images/Emo166.gif

אף אחד לא הורג לי את השאדו! השאדו ימות, כשאני אגיד שהוא מת!
ואני לא רוצה שזה יקרה. אולי עוד אפשר לתקן אותו... אפי?...

אני נרדמתי.......

אבל למה ביום שלישי,מה הם לא יכולים להתחשב בערבי הגייז שלי (רביעי או חמישי) ? ומישהו שיסביר מה זה האוס ודאון טמפו ! לא קיילי לא קונה (גם לא בחינם) ! ובחישוב גס: אוחצ´ה = 2 מטר ברוחב
? זה תקף לגבי מובי, לא ?

campari

New member
אוחצ´ה מודדים לאורך...

לא לרוחב, ציפורירוק. הרי לאוחצ´ה אין בכלל את מימד הרוחב. או עומק. ואם כבר מדברים על חד-ממדיות, ראיתם את הקטלוג החדש של קסטרו מן? אין גבר בעולם שייראה טוב עם חותלת (או חותלה. בכל אופן, היחיד של "חותלות") על הראש, חוץ מדודי ב. והמסקנה הנוגה היא, שככל שהבגדים שלהם מתכערים (והם מתכערררים), דודי נהיה יפה יותר |בולע רוק|. דאון טמפו זה סוג של טכנו אבל לא עצבני. כזה שרק עושה נעים בגוף.

זה מדהים איך כל הודעה ראשית...

בכל נושא שבעולם מגיעה בסופו של דבר לאזכור של דודי בלסר. ממש מתחשק לי לפתוח דיון בנושא של התעללות בקיפודים בגוואטמלה ולראות איך זה מגיע לדודי. חלאס,תעזבו אותו כבר (בשבילי ,כמובן) !

.m

New member
ואני בכלל שייכת

לאסכולת רז מאירמן
mai (מה יש לך מקיפודים?)

campari

New member
../images/Emo168.gif משה - אתה לא קיפוד!

לא מבינים - תלחצו כאן... אפרופו קיפוד, רז מאירמן שלושה ימים אחרי המריטה זה בטח קצת דוקר.

.m

New member
את מי מעניינות השערות על החזה

כשאת טובעת בעינים הכחולות האלה...
mai

icy rain drop

New member
זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד!

למה לא לאכול את העוגה וגם מנה של פלאפל (כמו שאמר קסאנדו שאינני יודעת את פרוש שמו) ??? תן לי לנחש ס´ גם אתה דו מיני?
ביסקסואליות זו לא רק נטייה מינית זו גם דרך חיים (חמדנית ביותר יש לציין)

spainbar

New member
אווו סוף סוף....

מישהי שיורדת לסוף דעתי.... ("מסיבת גן, לא לילדים בלבד") ואהבתי ממש את המשפט - "ביסקסואליות זו לא רק נטייה מינית זו גם דרך חיים (חמדנית ביותר יש לציין). זה מה שקורה כשאתה מזל תאומים
:} ס´

icy rain drop

New member
../images/Emo6.gif פעם ב קורה לי שאני קולעת בול

או שמישהו שם לב אליי...
בכלל, יש לי שאלה, מי פה הדו מינייםבפורום? יש לי שניים ברשימה ואני בטוחה שיש עוד!

ת ו מ א ס

New member
אני דו-מיניה

שלום יש לי ווידוי חושפני לכל חברות וחברות הפורום המצ"ב. אני הייתי סוג של דו-מיניה כזה האוכלת מכל הבא ליד. היום אני חד מיניה עוד לא גמור על הכיוון אבל חד-מיניה ללא ספק. כרגע ההתחבטות פומפלסיבית מהרגיל שכן הדבר היחיד שבא ליד הוא שלי, והטיפין טיפין שמושפרצין בחושניות הם לכיוון המראה בלבד. כך נפלו גיבורים והתמוטטה עוד דו-מיניה. דקת דומיה לזכר הדו-מיניה, זו אני ! יפים יפות שלי, אוהב את כולכם, תומאס

למעלה