הוד / דלת והפינה שלה ~ משמעויות שירים

Adi641

New member
גם אני :)

למרות שאת הרוב אני יודעת אבל אני אשמח לעשות השלמות

StayAwake

New member
אם יש לכן שאלות ספצפיות תגידוD:

או לפחות תגידו על מי לספר

2MayaN2

New member
בעיקרון אני אשמח לשמוע על כולם ../images/Emo221.gif

כמו עם ההיסטוריה של הלהקה, אבל זה הרבה עבודה אז את יכולה פשוט לשלוח אותי לוויקיפדיה

StayAwake

New member
כרמל העלתה הודעה עם כל ההיסטוריה ../images/Emo13.gif

אם את רוצה על חבר להקה אין לי בעיה לעשות את זה D:

2MayaN2

New member
חח כן אני יודעת שהיא העלתה ../images/Emo221.gif

וזה היה נהדר
גם על חברי הלהקה זה יהיה נהדר אבל שוב אם זה הרבה עבודה אז זה בסדר

2MayaN2

New member
אני דווקא ממש ההפך ../images/Emo221.gif

לי חשוב להבין את המילים. בגלל זה יש שירים שאין בהם תוכן בכלל וזה מפריע לי... אבל אני לא יכולה להגיד שאני יודעת את הפירוש של כל השירים שאני אוהבת...אפילו לא קרוב. אבל אני אוהבת לחקור.:)

AdiA12

New member
אמממ לפעמים ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

אני חוקרת, אבל זה או שזה במקרה.. זתומרת שרשום את זה בשום מקום.. או שזה ממש מסקרן אותי לדעת..

StayAwake

New member
גם אני לא יודעת מה הפירוש של הרוב...

לרוב אני גם לא סגורה על המילים אבל כשכן מעניין אותי לדעת על מה אני פשוט מחפשת D:

2MayaN2

New member
אני מנסה בד"כ לבד או שאני קוראת ../images/Emo221.gif

את התגובות על השיר ביוטיוב כי הרבה פעמיים מתחילים לדבר שם על משמעות השיר. חיפוש נרחב עשיתי פעם על השיר Stairway To Heaven של לד זפלין. יש לשיר הזה מילים מדהימות והוא מלא במטאפורות שקצת התקשיתי להבין...אז עשיתי "תחקיר"
והבנתי

2MayaN2

New member
לא שזה רע ../images/Emo221.gif

באופן טבעי כשאת אוהבת מישהו את רוצה גם לדעת מה קורה בחיים שלו...אני יודעת הרבה על רוב הלהקות שאני אוהבת. אבל אני התכוונתי שאני בכלל לא יודעת את הסיפור של חברי הלהקה.

SmileCamera

New member
כולם חושבים שריממברינג סאנדיי זה על מישהו שמת

אבל איפשהו אלכס אמר שזה על אותה הבחורה מ"וגאס" ואם חושבים על זה בצורה הזאת זה הגיוני. זה לא ממש נשמע כמו שיר על אח שמת, יותר כמו אהבה נכזבת.כל הקטע של "אני בבית בעננים" (נווו לתרגם זה משעשע) זה שהיא במטוס, לא מתה. ככה אלכס אמר לפחות XD

2MayaN2

New member
גם לי זה לא נשמע כמו על אח שמת ../images/Emo221.gif

אלא על חברה\אהבה נכזבת (כיאלו בן אדם לא הרגש) שמתה. איזו בחורה מווגאס?

SmileCamera

New member
אני לא יודעת בדיוק מי זאת

כנראה סטוץ שהיה לאלכס והוא ממש אהב אותה. I would've married you in Vegas Had you given me the chance to say "I do" הוא התכוון לבחורה הזאת. אפשר להסיק שהוא הכיר מישהי, התאהב בה והיא נעלמה או ברחה לו.

AdiA12

New member
לפני שידעתי על זה שאח שלו מת ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

חשבתי שזה על חברה (חברה חברה) שלו שמתה.. לא אמרתי שזה גם על אח שלו, אמרתי שפשוט זה היה נשמע על מישהי שמתה.. ולא משנה, אני בכל מקרה אתייחס לשיר הזה כאילו זה מה שהוא אומר.. כי השיר שקט והמילים מזכירות שמישהו מת.. אז אני אתייחס לזה ככה, עדיף, זה שיר טוב לזמנים עצובים ^^ ואממ.. איזה בחורה בוגאס..? שוב.. אני לא כזה חוקרת על שירים XD

למעלה