הודעות/הערות/שאלות

da1boy

New member
הפוסיקט דולז מופיעים איתם רק בטור

האמריקאי, ככה שהן לא יגיעו עם הפיז להופעה כאן... ואולי טוב שכך...

shannel

New member
שיבואו גם!! כרמית בטח רוצה לבוא../images/Emo13.gif

כרמית בכר - הפוסיקט הג'ינג'ה.....יס יס יס!! נו יאללה!! תעשו איזה ג'סטה ותבואו גם...נוווווווו...

Cuttie Cat

New member
גם אני חשבתי על זה.. אין לי מושג=/

אבל גם לא נראלי כל כך שהם יביאו את הפוסי קט שהם להקה עם שם די גדול כבר ולא יגידו על זה כלום.

dolevshelly

New member
יותר מפורט...

פרג'י לא היתה עם הBEP בהתחלה, הם הוציאו שני דיסקים בלעדייה. בהקלטות לדיסק השני הם אירחו אותה לשיר אחד והתלהבו אז שמו אותה בעוד שיר ועוד שיר עד שהחליטו להוסיף אותה להרכב.

STA1

New member
נצל"ש - אין לשוקי וייס חוצפה??

ואתם??מה אתם דפוקים??"הופעה רק ללקוחות אורנג'" התחלקתם על השכל??אז מה??גם לי אין אורנג' ואני אשיג כרטיסים..תיקחו פלאפון מחברים ותחזירו להם כסף..מה הקטע שלכם??בוכים כמו חבורת כוסיות על הכרטיסים..תגידו תודה שיש בכלל..וכמו שחצי מהאנשים שרצו ללכת להופעה של קלי לא היה להם אורנג'!! ואני מכיר אנשים שביקשו ממישהו שיזמין להם כרטיסים לקלי והם החזירו לו כסף והוא הביא להם כרטיסים!!אז גם ככה אפשר לעשות..

STA1

New member
אין בעיות..מצטער..פשוט הייתי חייב

להוציא קצת עצבים וכנראה הפורום היה המקום..מה שאני מנסה להגיד זה שהרבה פה נלחצים מהעניין שזה רק ללקוחות אורנג'..אין פה בעיה! תיקחו פלאפון מחבר או שכן וזהו!

להפסיק ומייד

להגיד את המילים כוסיות, כוסית ודומותיה שונאת את המילה הזאת, הסכמתי עם מה שאמרת עד שכתבת את המילה כוסיות, ברגע הזה נדלקו לי כל הפיוזים!!! המילה הזו פשוט מגעילה הכרתי מכי"ת בטירונות שפעם אחת נתנה תלונה לטירון שקרא לה כוסית - אז ברור שלא רק אני חושבת ככה, שמעתי פעם את שני ידידים שלי מדברים על מישהיא ואחד מהם שאל "היא כוסית?" השני אמר "כן היא יפה" עזוב את זה שהייתי דלוקה עליו לפני זה אבל מרגע שהוא כאילו סרב להגיד כוסית זה הדליק אותי עוד יותר ואני בטוחה שיש עוד מלא בנות שחושבות כמוני, בחיים אני לא אצא עם אחד שאומר כוסית!!!

STA1

New member
מצטער על הבוטות!!ושכתבתי כוסיות לא

התכוונתי לכוונה שלך..התכוונתי לחבורת תינוקות קטנים..בסגנון של..מצטער אם זה העליב אותך אם כל אחד או אחת אחרים בפורום..מצטער!

פלורי2

New member
מסכימה איתך מאוד. אלפי אחוזים.

המילה הזו כל כך בוטה ומגעילה. ואני חושבת בדיוק כמוך.

STA1

New member
תצביעו לי!!בבקשה, אין לי אייפוד../images/Emo10.gif

http://www.freeipod.co.il/vote.php?id=770 http://www.freeipod.co.il/vote.php?id=770

koral669

New member
מה נסגר?!

כל אחד נכנס, "תצביעו לי","תכנסו, תצביעו לי" זה פורום בלאד אייד פיז [
], לא לוח מודעות! בפעם הבאה, לא לפרסם פה הודעות כאלה.

למעלה